bu soru cevaplanmalı...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Emrecan2442 tarafından 5 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Emrecan2442

Emrecan2442 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    arkadaslar her kesin cozmekte en cok zorlandigi soru antrenman yogunlugunun nasil olmasi gerektigi kisa tutmak istiyorum buyuk kas gruplarina 4 hareket yapinca az 5 yapinca fazla yapmis hissediyorum ayni sekilde kucuk gruplara biceps triceps gibi bolumleri 3 hareketle bitiriyorum kimisi 5-6 yaparken ben dogru mu yapiyorum 40-45 dakika gibi bir sure geciriyorum salonda cok calisinca kaslarim cok agriyor az yapincada icime sinmiyor sizin yormlariniz nedir ?

2. Airoud

Airoud Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Agirlik antremani 1saati gecmemeli, gecerse vucut cortisol hormonunu uretiyor ve aldigimiz verim azaliyor. Hareketler ise splite gore degismektedir. Ornegin eger biceps gununuzde sirt yoksa 3 hatta 4 hareket yapilabilir ama oncesinde sirt varsa 2hareket bile yetecektir.

3. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    büyük kas grupları 16-18 set küçük kas grupları 10-12 set yeterli. aşarsan katobliğe girer. tabi vücuda göre de değişebilir.

4. Emrecan2442

Emrecan2442 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    set olarak degil bolge basina kac farkli hareket olarak soruyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Haziran 2014 ---
    ben gogus le sirta girdigimde tukeniyorum zaten karbonhidratli olmama ragmen cok yogun oluyor yani zorluyorum cunku bir gunde iki hareket calistigim tek gun var onum disinda soyle diyim pzt gogus sali sirt cars omuz trapez pers karin cuma biceps triceps cumartesi bacak kac hareket yapmaliyim

Sayfayı Paylaş