bu resim fenerbahcelileri hem kızdırıcak hem güldürücek

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve uykusuzburak tarafından 12 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    bende fenerbahceli olmama rağmen bu resme baya bi güldüm aslında gercek payıda var biraz. türiye kupasını alamadan ölecez nerdeyse en son ben doğmadan 2 sene önce almış fenerbahce kupayı.. Bakalım türkiye kupasını alacağımız günleri görürüzde bu resmi yapanları rezil ederiz inşallah :D

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    İlk resim İngiliz yapımı bir belgeselden sanırım BBC'nin. İnsanlığın gelişimini anlatıyordu.
    Gerçi klüp 1907'de kurulmuş ne milattan öncesi:)

3. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Doğru hocam niye kızsınlar ?

4. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    bu resmi görür görmez bende galatasaraylılar için bi resim yapma çalısmalarına başladım. Aklımda bikaç proje var :evil: hehehehe bakalım nası bi resim ortaya cıkıcak :D

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    burak ne bicim fenerbahcelilik bu seni kiniyorum.bu tarz yakasimlara devam edersen seni forumdan uzaklasitiricam :lol: :lol: :lol:

su gs projelerini bir an önce hayata gecir ;)

6. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Hahahahahaha,

Bende fenerlıyım ama anıra anıra gulesım geldı, harbı o kadar olmusmu yaw, bız daha cok cımbomu her oyanıyınca yenıyomuyuz ona odaklanırız.

7. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bir fenerli olarak ben de güldüm çok :D

8. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    ben hala gülemiyorum 8) :cry:

9. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Siz rezil edene kadar onlar bu diyardan çoktan göçmüş olurlar zaten... :D

10. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Burak resmin kralını cimbom yaptı.Şampiyonluk herkese hayırlı uğurlu olsun. :D :D :D

11. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Dün akşam caddede galatasarayli avı vardı!!!
    Yanında yaşlı iki hanım bulunan orta yaşlı bir adam, kırmızı kazak giydi diye kalabalık bir grup tarafından evire çevire dövülmüş :x
    Şampiyonluk kutlayacaz bir bir araya gelen onca insanin arasinda, bir sürü çapulcu vardı, adamlar, şampiyonluk kutlayamadık, ama bari bir kaç galatasaraylı arabası görsekte parçalasak diye köşe başlarını tutmuşlardı.
    Ben tanrıya şükür kırmızı falan giymemiştim, ama üzerimde siyah t-shirt ve mont vardı, az daha bende gümbürtüye gidebilirdim.

Gerçi bana bulaşsaydı bu çeşit bir vampir sürüsü, hemen kimliğimi gösterirdim, doğum yeri kadıköy, kütük fenerabahçe :D
    Kütüklerin elinden bu şekilde kurtulurdum sanırım.

Tüm Fener camiasina gecmiş olsun ama dün caddedeki bir kısım çapulcuya oh olsun, öyle pisliklerin üzüntüsü benim sevincim olur :D

12. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Evet Denizliye giderken yol üstünde 4 market yağmalamışlar.Alkol satmıyor diye bi vatandaşı öldürmüşler.Neden böyle bu işler.Ama fener taraftarından duyuyoruz bu tip mevzuları.Fanatizm de değilde vatandaşa otobüs tutuyor yönetim bedavaya ama it kopuk biniyor.biletlerde ona keza.Haber programında gösterdiler.Otobüste bira esrar partisi yapıyorlar.Bu şekilde olmamalı.

13. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    evet futbol izlemiyorum ben sadece dünya kupası gibi maçları arada izlerim bence saçmalık çünkü ben bir takım uğruna silahımı ateşlemem ve asla birisine vurmam takım tutmuyorum bunuda bilen bilir desteklediğim bir takımda yok ama aslına bakılırsa 4 büyüklerin sürekli şampiyon oluşuda lige ilginçlik kazandırmıyor bu benim görüşüm gs şampiyon oldu tebrik ederim ancak şiddet yanlısı tüm taraftarı kınıyorum ve yazıklar olsun bunları yapanlara diyorum umarım sağa sola bu yüzden ateş eden insanlar ne demek istediğimi anlarlar futbol bu değil

14. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Fener taraftarından duyuyoruz diyorsun fakat unutma stadında adam ölürülmedi Fenerin. Genç Fenerlilerde ne kadar it kopuk varsa ultraslanda ve çarşıda o kadar vardır en az. Bu genel Türk halkının vahim durumu. Tek takıma yoramazsın.

15. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Vallahi doğru söylüyorsun, yani o çarşı denen gürühunda pek icaçıcı bir hali yok, ama Fenerde en göze batan şey, cadde normalde cok daha sakindir, belli bir kalitesi vardır, ama bir anda, böyle abuk sabuk insanlarla doldugu zaman, insana cok rahatsiz edici geliyor.
    Yoksa maalesef, bütün fanatikler aynı derece akla zarar davranışlar sergiliyorlar.
    Ben bunları çakal sürüsüne benzetiyorum, kendi başlarına korkak, ezik adamlar, 3-5'i bir araya gelince, küfürleşmeler, bir farklı havaya bürünmeler.
    Hayat boyu unutmayacağım annemden duyduğum o olayı, bayanın yanında kavga edilmez deriz, şerefsiz bazı adamlar, yaşlı başlı teyzenin 40 yaşlarındaki oğlunu gözleri önünde dövüyorlar.
    Ben futbolu hiç sevmem, takım tutmam, ama Fenerbahçede doğup büyüdüğüm için Fenere bir sempatim vardı, hatta şampiyon olamadıkları için üzülmüştüm, ama samimi söylüyorum, dün tamamen soğudum, bu zihniyetteki üç beş köpek bile olsa, beni tüm bir fenerbahçeden soğuttu, eminim benim gibi düşünen bir çok kadıköylü vardır.
    Böyle çakallar ülkemizin yüz karası, sadece fenerbahçenin değil...

16. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bende dün caddedeydim bir futbolsever ve fb li olarak bu tür olaylari kiniyorum.tamam dalgani gec samatani yap ama bu olaylar nedir ya :!: ama inanin böyle bir kesim her takim da var ve inanin cok yazik....

17. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    ya arkadaşlar buna çarşı,fenerli veya ultraslan demesek şimdi herkes kendine hareket yapılmış gibi davranıyor misal

Fener taraftarından duyuyoruz diyorsun fakat unutma stadında adam ölürülmedi Fenerin. Genç Fenerlilerde ne kadar it kopuk varsa ultraslanda ve çarşıda o kadar vardır en az. Bu genel Türk halkının vahim durumu. Tek takıma yoramazsın
    demiş atlas

iyi örnek vermiş ama burayıda germeyelim zaten futbol çığrından çıktı bakıyorum bayanlar bile küfredip deşarj oluyorlar umarım babaları hakem olur :D arada bir espiri ama ben fenerli gs li beşiktaşlı veya trabzonlu vs vs vs diye ayırmıyorum bu fanatizmi yapanların hepsi afedersiniz ama dilim bile varmıyor daha kaç adam veya balkonda kaç çocuk ölecek veya kaç kişi eşinin gözü önünde tekme tokat dövülecek ne diyeyim ALLAH belalarını versin haaa adam gibi gidip maç izleyenlerde vardı vardı diyorum benim şefim alıp oğlunu gittiğini anlatıyor geçenlerde ama şimdi tövbe etmiş adam ben şu veya bu diye belirtmiyorum sözüm azanlara coşku ve sevinci veya galibiyeti nasıl kutlayacağını bilmeyenlere belki bir mermide sizin balkona isabet eder

18. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Yanlış anlaşılmasın efendi taraftara lafım yok.Ama fener fanatizmi körükleniyor.Stadında adam öldürülen Beşiktaş camianın en efendi kulübü diye bilinir.Kolej takımı denir.Ama olan oldu.Fenerbahçeliyim diyerek şiddet gösteren birtakım insanlar yüzünden bu tip olaylarda fenerin daha fazla adı duyuluyor.Bu bir gerçek.Dünkü kutlamalarda cim bom taraftarı fenere küfrederken galatasaraylı üç-beş futbolcu eşlik ediyordu.Olay takım taraftar olayı değil.Ama yönetim bunu destekliyor.Aziz YILDIRIM Ergun GÜRSOY bu adamlar çok ta namuslu şerefli insanlar değil.Üsluplarından anlaşılıyor.Bir keresinde cebimdeki bozuk paraları bile aldılar maça girerken geri alamadım.O fişekler konfetiler çakı bıçak nasıl giriyor o stada.bu işler böyle.Eğitimle de alakalı değil.Farklı bir olgu.İncelenmeli diyorum.

19. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    zagortenay olaylari kuluplestirme öyle yada böyle her takim da bu durumlar mevcut.birinde az birinde cok olmasi degil mühim olan,mühim olan bu olaylarin cözülmesi

20. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Saydam yazımı dikkatli oku.Tüm kulüpleri suçluyorum.Ama olay yinede bireyde bitiyor.meşalelerden kaç kişi boğulma tehlikesi geçirdi hepimiz şahidiz.100 tane meşale bir stada nasıl girer aklım almıyor.1960 lı yıllarda Kayseri-Sivas maçında 37 kişi ölmüştü yanlış hatırlamıyorsam.Kayserilinin biri yanlışlıkla sivas tarafına oturunca bıçaklanmış.Kayserililerde olayı öğrenince sivaslılara saldırmış.Senelerce araştırıldı olay .Şu sonuca varıldı uzmanlarca.Sanayi hamlesine geç başlayan Kayseri Sivası geçmişti.Ve Sivaslılar iş bulmak için kayseriye gider olmuştu.Bu eziklik toplumsal gerginlik yarattı.Ve olayların başlamasına sebep oldu.Ama zararı Sivas gördü.Benim söylediğim bu olayların çözülmesi basit.Ama çözülmüyor.Kulübün gücü taraftarın taşkınlığıyla orantılı görülüyor.Ve çözüm istenmiyor.Ama inşallah bu olayları körükleyen bir kulüp yöneticisinin canı yanarda olay çözümlenir.

Sayfayı Paylaş