bu proteintozu nasıl sizce?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cdalgic tarafından 3 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. cdalgic

cdalgic Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bir alışveriş sitesinde ilanını gördüm.resimleride var.ekonomik gözüküyor.Sizce nasıl.Aşağıda linki veriorm

http://urlser.com/?s6u2Y

2. gurseshalil

gurseshalil Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    osmaniye
    ortalama bir fiyatı var ama kullanınca kesin bir sonuç alınabilir. çünkü tadı hoşuna gitmez üzülürsün yada çok begenirsin keşke daha fazla alabilsem dersin. ama sonuçta fiyat olarak makul.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bu markayı daha önce hiç duymadım..10 lb bir ürün içinde 280ytl ortalamanın biraz üzerinde bence tanınmamış ve kalitesi düşük bir ürünse..hepsiburada.com da optimum nutrition 10lb whey 350 ytl..ben olsam gittigidiyordakiyle kıyaslamam bile..aradaki fark kalite için değer..gurseshalil'in dediği gibi tadı ve sütle homojen karışıp karışmaması çok önemli aslında..kaliteli markalarda bu garanti..

4. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    ...

sevgili diez şimdi yanlıs anlama sana bırsey soylemıcem
    ancak bu turkıyede bu fıyatlar nedır be kardesım amerıkada 55 dolara 10 lb optımum verıyolar.burda 325 mılyon ınsaf ya

amerıkada kı adam gıdıp 50 lb(22.5 kg) optımum alsa turkıyede kı 10 lb(4.5 kg) fıyatına denk gelıyor yazık be.

ınsallah devlet bu vergılendırmelerı bır duzene sokar yoksa cogu seyde oldugu gıbı ınsanlar bır sure sonra o ılk baslarındakı heveslerını bıle yıtırıyorlar. :(

5. spormen

spormen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest çok serbest
    Yer:
    antalya
    arkadaşım bunu alacağına bu fiyata bildik şeylere yönel bence sokağa atacak paran var ise tamam al her gördüğün şeye atlama burası türkiye ne dolaplar dönüyor sonuçta her türlü hile hurda türklerin yani bizim elimizin altından çıkar dikat et madem amerkadan gelmiş bu ilaç o zaman ucuz olması lazım sonuçta ürteilen vatanı orası bence alma kardeşim

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ekonomık olarak sıkıntı soz konusu ise ıss research 2250 gram fıyatı oldukça makul.100 ytl bu gramaja bence gayet makul.ben ındırımde olan ısopure almayı dusunuyorum bu ay.

7. cdalgic

cdalgic Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ürüne yabancı sitelerde bakıyorum satılan birşey.bide şöyle bi olay var amerikada 360 tane marka var biz türkiyede 6-7 tane firma biliyoruz.ne ürünler var amerika sitelerine bakınca inanamıyor insan.belkide denemeden bilemeyiz sonuçta her supplement her bünyede aynı tepkiyi vermiyor.Ürünün özellikleride gayet iyiye benziyor gibime geldi.kutusu şekli şemali de adam gibi baştan savma bi görüntüsüde yok...

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Re: ...

yanlış anlamıyorum tabiki..fakat bu sıkıntılar yani Türkiyede bu işin pahalı oluşu forumda çok fazla tarışıldı..zaten Türkiyedeki ürünleri şahsım adına protesto ediyorum ve ABD'den getirtmeye çalışıyorum..bi kapı kapanırsa diğerini zorluyorum..site gödermezse akrabalara göndertiyorum..yani illada bi çözüm bulmak lazım..bu fiyatlara mahkum olun demedim..sadece 280 ytl'ye biraz fark koyup optimum alınabilir demiştim illada TR'den alınacaksa..zira optimum best seller ve yılın ürünü seçilen ürünlerden..yurt dışı konusunda daha cesaretli olun bence..ya gümrüğü tamamen kaparlar yada supplement geçişini dahada kolaylaştırırlar..inceldiği yerden kopsun..

9. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    MRM ürünlerini biliyorum. Firma basit degil iyide üretiyorlar. Kullanabilirsin. Gecen sene bulk dönemimde bir aylik kullanmistim. Tavsiye olarak tavsiye ederim. Ha bu arada Amerikada 350 cesit marka yok :D var dersek asiri abartiriz. kayitlarda toplam 70 marka var ve ortalama 50 markada yan marka oluyor. Steroid üreten markalarida eklersek 200 e ulasiyor geciyorda ama onlari karistirmayalim :lol:

Sayfayı Paylaş