Bu protein tozu mu ? ve kullanmamda bi sakınca var mı ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mrat145 tarafından 22 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mrat145

mrat145 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhabalar. Arkadaşlar ben 16 yaşındayım boyum 175 kilom 61 kilo almak istiyorum. 2 aydır body yapıyorum ve vücudum bayağı şekillendi. Fakat çok zayıf olduğumu düşünüyorum bir arkadaşımdan kilo almak için bi ilaç buldum üstelik içinde bolca peynir altı suyu varmış. Bu ilacı satın alıp kullanmak istiyorum. (birazdan link atıcam) Fakat aklımda 2 soru var oda şu bu ilac protein tozumu yani kas oluşumunu hızlandırırn mı ? ve bu ilacı antremandan önce mi içicem sonra mı içicem ? bu sorularımı yanıtlarsanız çok sevinirim.

Buyrun ilaç ;
    http://www.gunessaglik.com.tr/site/page.asp?dsy_id=4374 (umarım reklam yapmamışımdır bu sitede biraz bilgi buldum fakat beni aydınlatmadı siz abilerime danışmak istedim
    )

Herkese iyi günler ve çok teşekkürler....

Son düzenleme: 22 Ağustos 2012
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Ilac vs kullanmana gerek yok kilo alma ile ilgili basliklari okuyarak bir beslenme programi dahilinde beslenmen yeterli olacaktir.

3. mrat145

mrat145 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    fazla diyet yapamıyorum sıkılıyorum sanırım :) bu ilacla ilgili bilgisi olan varsa sorularımı yanıtlayabilir mi ?

Sayfayı Paylaş