bu programda bi gariplik yok mu sizce ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bycanertk tarafından 14 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    arkadaşlar merhaba 2008 şubattan beridir vg yapıyorum salon değiştirdim.kendi kafama göre program yazmayım dedim salondaki hoca kılıklı adamlar olur ya ondan biri program yazmış programa bakın.belkide doğrudur sizlere sormak istedim sonucta hepimiz bi amaç için buradayız.arkadaşız kardeşiz.işte program...kısa ve Türkçe geçicem notları.amaç ryan reynolds tarzı bişi görünüş olarak yani fit işte :D yazdıklarımın hepsi 10 8 6 4
    1.gün ( göğüs )
    sehpa benç
    dumbell benç press
    dumbell açış
    alt göğüs açış
    üst göğüs press
    BİCEPS ANTRENMANI
    telde biceps
    dumbell alternatv
    scott curl
    dumbell konsantre
    OMUZ ANTRENMANI
    dumbell yana açış
    deltoid press
    arnold press ( her salon farklı diyor)
    dumbell öne açış
    ense bar press

2.gün.( sırt arka kol bacak )

fazla uzatmıcam ama sanki 1.gün antrenmanı biraz fazla gibi geldi yani sonlara doğru güç kalmıyor insanda salon güzel ama adamlar fıs gibi ne diyorsunuz

2. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.788
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    göğüs biceps için hareket sayısı bence gereğinden fazla.bi de omuz yazmış hocan. yerinde olsam tüm vücudu 3 parçaya bölerim.bir gün göğüs biceps diğer gün sırt triceps diğer gün de omuz bacak çalışırdım.

3. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    ne hocası ya hikayeden birisi işte fikirlerini yazarsan bnm için güzel olur...şimdi göğüs fazla diyoruzda,göğüs üç bölge alt orta üst pressleri ve açışlarıda var napcağımı şaşırdım hangisini yapıp hangisi yapmamalıyım yada dediğin gibi 3-4 güne bölüp dediğini mi yapmam eski salonumdaki hoca program hayatta vermez biliyorum para verip ondan bişi almadığın sürece tabiki ayda 700 tl gibi harcama yapman lazım çünkü en az supplement kombinesi yazdrcan öle yani isim vermeyim sağlam biri vg komite başkanlığını yapmış biri :D ama işinde çok iyi zamanında çok fit güzel bi vücut yapmamada yardımı çok oldu.

4. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.788
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    göğüs için 3 press hareketi (incline decline ve normal bench) ve ek olarak dumbel fly butterflty ve pulloverdan birini kombine edebilirsin.

5. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    pozitronn güzel fikir neticede 3 temel göğüs hareketi bunlar.açış olarak butterfly mantıklı geliyor hem dengeli olur.biceps için ne diyorsun fazla dedin ondan soruyorum

6. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.788
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana

Sayfayı Paylaş