Bu program sizce nasıl?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve stoch tarafından 19 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. stoch

stoch Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hiçbirşey bilmezken foruma uzun bir bakış attım ve birçok şey öğrendim sonra kendime bir program yaptım.Sizden istediğim yanlış, eksik vb şeyleri düzeltmeniz.Boyum 1.85 kilom 90 göbek ve göğüs aşırı yağlı,sarkık düşük ne varsa...
    Sabah 6'da 45 dk- 1 saat belli aralıklarla hızlı koşma,hızlı yürüme, hafif tempoda koşu(Kalp ritmimi çok düşürmeden elimden geldiğince tempolu kendi çapımda interval :)
    Hemen ardından meyve suyu + 30 dk sonra 1 adet haşlanmış yumurta, 150 gr lor peyniri ve 1 dilim kepek ekmeği
    Sabah öğle arası meyve(burada karpuz ,muz,elma yada başka?
    Öğlen 2-3 gibi ton balığı / tavuk bulgur pilavı
    Akşam 5-6 veya 6-7 de spor salonunda 10 dk hızlı bir ısınma ve esnemeden sonra FLEXOR un yeni başlayanlar için body programı --- https://www.bodyforumtr.com/vbforum...nlar-icin-1-2-program-yapilis-sekli-8672.html ----
    Body programını az kilo çok tekrar şeklinde mesela 10-15 kilo 2*20 şeklinde yapsam uygun mudur?
    Bitince toplam bir 20 dk daha koşu bisiklet...Üstüne meyve suyu yarım saat-1 saat sonra ton balığı/tavuk ve salata üstüne acıkırsam abartmadan meyve veya süt olabilir herhalde?Teşekkürler..

2. brhmcr

brhmcr Guest

Yas kilo, hedef yazarsan daha cok yardimci olunabilir.

3. stoch

stoch Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    26 yaşındayım kilo vermek istiyorum en azından 80' i bulmam lazım.1.85 boy ve 90 kiloyum.1 haftadır sıkı bir şekilde kardiyo yapıyorum.Aslında bu yazıyı yazdıktan sonra insanity programını gördüm.Salona yazılmıştım ama gidememiştim.Son günleriydi tekrar para verip başlayacaktım onun yerine insanity edindim diyelim.Ona başlamayı düşünüyorum.Tabi program saatleri özellikle komple değişiyor beslenme hariç.

Sayfayı Paylaş