Bu program ile uzarmı boy sizce ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Erener208 tarafından 7 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Erener208

Erener208 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    İbrahim Saraçoğlu bir önerisi var:Torik, palamut, uskumru veya kefal balıklarından birisinden haftada en az 3 kez balığın sırt kısmına uzanan siyah eti bugulama yaparak yemek.Bu boy uzaması için gerekli olan kısımmış.

Haftada 1 kez BİBERİYE Çayı için diyor hocamız.Buda metabolizmayı hızlandırıyor anladığıma göre.Metabolizmayla boy doğrudan ilişkili zaten.

Bende bunlara ek olarak:
    Basket oynamak için bi klubü yazıldım.
    Denize giderim zaten yüzerim bolbol :D
    Hergün 1 saat İP atlama.
    Barfix demirinde 5 dk asılı durma hergün.

Doktorada gittim kan testi yaptırdım sonuçlara baktı hormon değerlerim normalmiş bişi yokmuş.

Bu yukarı yazanları ağustos ayı dedim uygulamaya başlıyorum.(-Ağustosta işten çıkcam o yüzden :D-)

BU PROGRAM SİZCE PEK İNANDIRICI GELDİMİ SİZE UZAMA İHTİMALİ VARMI BEYLER ?

-Bunlara ek olarak bi hormon hapımı ne varmış öyle bişi dediler inanmadım varmı öyle bişi.-

(-Yapılacak başka bişeyler varsa eklerseniz sevinirim-)
    Uzayan varsa belli bi yöntemle onuda açıklarsa sevinirim :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Kaanbey

Kaanbey Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kartal / İstanbul
    Öncelikle her duyduğuna inanma herkes kafasına göre yalan yanlış bilgiler veriyor bende bu konuyu çok araştırmıştım, boy uzaması için en önemli şey beslenme olduğunu düşünüyorum aburcuburdan uzak günlük protein,karb,yağ,vitamin ihtiyacını düzenli olarak karşılayabileceğin bir beslenme tarzı oluştur kendine ayrıca esneme hareketlerinede önem ver.Günlük 1 saat ip atlamana gerek yok yumuşak zeminde haftada bir kaç kere atlasan belki yararını görürsün metabozlizma ile boy uzamasının bir alakası olduğunu düşünmüyorum öyle olsaydı ektomorflar çok uzun boylu olurdu ama değiller :) iyi çalışmalar

3. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Benimde yaş 17 boy 1.70 bende uzamak istiyorum ama bunun bi sınırı var. Doktora gittiğinde max kaç cm uzayacağını öğrene biliyorsun sanırım yakında bende gideceğim. Genetik olarak örneği 170 olacaksın sen bunun üstüne çıkamazsın.Fakat ip atlamak ws uzamaya yardımcı olur. Şunuda söyleyeyim barda sarkma yaparsan boyun uzamaz sadece 2 cm civarı esnersin :)

4. Erener208

Erener208 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Abi adamın annesi babası kısa 1.70 genetik olarak kısalar çocuk 1.84 bunu açıkla bana ben bişe demicem valla suscam bu nası oluyo anlamadım

Not - Boyumuzun en fazla kaç cm olacağını hangi bölüm doktoruna gidip öğreniyoruz ?

5. Reglatör

Reglatör Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    3
    Benim babam 1.70 ben 1.90 annem 1.60 bunu sadece anne baba olarak düşünme benim çk öle arkadaşım vat diğer akrabalara da çekebiliyosun hap haricinde diğer şeyleri uygula doğal olanları ama sakın çok ümitlenme ben aşırı bi fark olacağını sanmıyorum bu iş genetik işi günde 5 saat de asılı kalsan demirde yine uzamassın

6. Erener208

Erener208 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Valla eğer böyle kalırsam
    Boy uzatma ameliyatı olmayı düşünüyorum.
    1.75 1.80 olmak için o kadar hevesliyim ki anlatamam.
    O derece. Şu 21 yaşına kadar denerim bunları bişe kaybetmem zaten.
    Olursa olur bu yaşta süt bile içmeye danino yemeye bile başladım o derece :D

7. Sail

Sail Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Sütçüdür sütçü

Sayfayı Paylaş