bu program hatalımı ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hakan_1993 tarafından 12 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hakan_1993

hakan_1993 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sa arkadaslar 3. ayım ve 3. programım hocamın verdıgı programı 3.haftadır yapıyorum bugun yıne aynı sekılde devam ettım salondakı bu sporu 10 senedır yapan bı abi var programıma baktı ve gercekten cok karısık bı program arkadaslar yazıyım programı bana bı yardım edın programı 2 ye boldu

1.gün : üst dambell press,bench press,bench yana açış,göğüs öne cekiş,plower,hammer curl,ve bacak

2.gün : enseye pres,omuz yana açış,ömuz öne açış,telde curl,45dambell curl,pushdown,wist curl,push up

evet arkadaslar haftada 4 gün gıdıyorum pazartesi 1.gunkını salı 2.gunkını
    carsamba dınlenme persembe 1,gunkını cuma 2.gunkını boyle dedi. bu dedıgım gıbı 3,programım basladıgımda kol 27 ydı 29,5 sonra 32 oldu
    göğüs 83 87 90 oldu omuz 102 107 110 oldu kilo 56,8 59,8 61,7 şimdide 64 oldu yas 18 boy 1,76 acil yardım arkadaslar lütfen

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:12 ----------

bide bişey daha söyliyim yani vücdumun alt yapısı oluştu bunu spordakı abilerde söyledi eğer bu program uygun degılse bana uygun bir program verebılırmısınız ozellıkle hacım kazanmak ıcın şimdiden teşekkurler

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bence haftada her bolgeyı 1 kere calısın

gogus- bıceps
    omuz- arka kol
    sırt-bacak gıbı bence

3. hakan_1993

hakan_1993 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yani hocanın bu verdıgı programda sıkıntı var dıyosun

4. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Bi gelişme kaydediyorsan , ve bu gelişmeden memnunsan sıkıntı yok programda

5. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Gelişme katedebiliyorsan ne mutlu. Bu program aşırı kalori yakar ve ağırda çalışamazsın. Kas yapman içinde az tekrar cok kilo girmen lazım. Bu programda az tekrar çok kilo girsen sonunu çıkaramazsın

Sayfayı Paylaş