Bu program biraz fazla sanki

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Jarlaxle tarafından 9 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Jarlaxle

Jarlaxle Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben harika makinelere sahip,büyük bir salona kayıt oldum.

Yalnız bundan önce gittiğim yerlerde yeni başlayanlar için ilk üç ay sabit programlar veriliyordu.(Bench,kelebek,...,en son bacaklar,bilirsiniz forumda da gördüm.)

Buradaki hoca pazartesi,çarşamba ve cuma günleri bir programa aldı.Pazartesi:Göğüs,sırt (5 tane göğüs hareketi,3 tane sırt hareketi aralarında karın çalışıyorum)

Çarşamba:Omuz ve bacak(5 tane omuz hareketi,3 tane bacak)

ve Cuma:Ön kol,arka kol(4 tane ön kol,3 tane arka kol)

sizce bu program yeni başlayan birisi için biraz fazla değil mi?forumdaki ilk üç ay programını sorduğumda(ki ben eski salonumda da o programlarla çalışmıştım.) o programlar hocaların sana aynı hareketleri verip başka şeyler ile uğraşması için yapılan programlardır diyor.yorumlarınızı bekliyorum.weightlifter

2. soncirit

soncirit Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    Biz hocanın verdiği programı burda eleştiremeyiz.Çünki o insan seni görüyor inceliyor ve ona göre bir karar veriyor.Ek olarak ağırlıkları yüksek tutmassan ağır felanda değil haftada 3 günlük sistem.1on 1 of ...........

Sayfayı Paylaş