Bu program beni amacıma ulaştırır mı?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve navaly tarafından 3 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. navaly

navaly Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaşım 25, kilom 80 kg, boyum 179cm, yağ oranım %20-21 civarı...başlayalı 9 gün oldu haftada 6 gün gidiyorum..amacım yağ oranımı düşürmek vücudumu sıkılaştırmak..göbek,basen ve göğüste yağlanma var...program şöle:
    -10 dk koşu bandı (15 dk civarı yapıyorum hafif tempoda uygun nabızda)
    -10 dk bisiklet (uygun nabızda)
    -twist 4*max
    -danbıl yana esneme 4*max
    -mekik 4*max
    -ayak kaldırma 4*max
    -bench press 4*10
    -butterfly 4*10
    -omuz itiş 4*10
    -karna çekiş 4*10
    -enseye çekiş 4*10
    - ön kol 4*10
    -arka kol 4*10
    -ön bacak 3*12
    -arka bacak 3*12
    -kalf 3*12
    -danbılla komando dansı 3*12
    -en son fit massage 10 dk

tüm bu antreman yaklaşık 80 dk ile 90 dk arası sürmekte...amacım karnımı göğsümü yağsız bi şekilde forma sokmak..fit bir görünüme sahip olmak...
    Kaldırdığım ağırlıklar ise beni çok zorlamıcak ağırlıklar..hafif ve set aralarında 15-30 sn arası dinleniyorum...başka harekete geçişlerde ise 1-2 dk arası dinlenme yapıyorum...
    bu hocanın verdiği program sizce nasıl? ben 8 antreman yaptım şu ana kadar daha formda hissediyorum kendimi fakat sizce amacıma ulaşmak için yeterli bir program mı?

2. Klitschko

Klitschko Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boksör Ve Öğrenci :)
    Yer:
    Kadiköyyy..
    Karın ve göğüs calısmak istiyorsun ama burada başka şeylere yoğunluk gösterilmiş.Ayrıca yağ yakımı için terlemen interval yapman koşup zıplaman lazım.Tabi sadece spor yapmakla olmuyo yediklerin spordan daha ön planda.

3. Qwelan

Qwelan Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    BB
    Yer:
    İstanbul
    daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız forumun içi tıka-basa bu konuyla ilgili topic ve makalelerle dolu araştırmanızı tavsiye ederim.

4. navaly

navaly Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlginize teşekkürler...bir çoğunu okudum o makalelerin...Kardiyoyu biraz artırmam gerekecek...haftanın 6 günü bu programı uyguluyorum sizce çok mu zorluyorum? Kaldırdığım ağırlıklar beni çok zorlamıcak cinsten...

Sayfayı Paylaş