Bu Program Bana Yeterli Mi??

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ulasaytac tarafından 23 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ulasaytac

ulasaytac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İstediğim Diyet(1600 Kalorilik)

1. GÜN
    Sabah : Çay veya kahve (şekersiz), 2 kibrit kutusu beyaz peynir (az yağlı), salatalık , domates, 2 ince dilim ekmek (kepekli)
    Kuşluk : 4 adet diyet bisküvi
    Öğle : 100 gr. tavuk(haşlama veya ızgara), 1 kase yoğurt (kaymaksız,200 gr.), salata (yağsız), 2 ince dilim ekmek (kepekli)
    İkindi : 8 adet diyet bisküvi
    Akşam : 8 yemek kaşığı sebze yemeği, 1 kase yoğurt (kaymaksız), salata (yağsız), 6 yemek kaşığı pilav veya makarna
    Gece : 2 porsiyon meyve
    2. GÜN
    Sabah : Çay veya kahve (şekersiz), 1 kibrit kutusu beyaz peynir (az yağlı), 1 kibrit kutusu dil peyniri, salatalık , domates, 2 ince dilim ekmek (kepekli)
    Kuşluk : 4 adet grissini
    Öğle : 100 gr. kırmızı et (ızgara veya haşlama), 1 kase yoğurt (kaymaksız,200 gr.), salata (yağsız), 2 ince dilim ekmek (kepekli)
    İkindi : 8 adet diyet bisküvi
    Akşam : 8 yemek kaşığı sebze yemeği, 1 kase yoğurt (kaymaksız), salata (yağsız), 6 yemek kaşığı pirinç pilav
    3. GÜN
    Sabah : Çay veya kahve (şekersiz), 1 kibrit kutusu kaşar peynir (az yağlı), salatalık , domates, 2 ince dilim ekmek (kepekli)
    Öğle : 100 gr. tavuk (ızgara veya haşlama), 1 küçük kutu ayran, salata (yağsız), 2 ince dilim ekmek (kepekli)
    İkindi : 4 adet grissini
    Akşam : 8 yemek kaşığı sebze yemeği, 1 kase yoğurt (kaymaksız), salata (yağsız), 6 yemek kaşığı makarna
    4. GÜN
    Sabah : Çay veya kahve (şekersiz), 1 kibrit kutusu beyaz peynir (az yağlı), salatalık , domates, 1 ince dilim ekmek (kepekli)
    Kuşluk : 2 adet grissini
    Öğle : 100 gr. tavuk(ızgara veya haşlama), 1 küçük kutu ayran, salata (yağsız), 6 yemek kaşığı pirinç pilavı
    İkindi : 1 adet simit, 1 adet karper peynir
    Akşam : 8 yemek kaşığı sebze yemeği, 1 kase yoğurt (kaymaksız), salata (yağsız), 2 ince dilim ekmek (kepekli)
    Gece : 2 porsiyon meyve, 1 çay bardağı süt
    5. GÜN
    Sabah : Çay veya kahve (şekersiz), 1 kibrit kutusu beyaz peynir (az yağlı), 2-3 adet zeytin, salatalık , domates, 2 ince dilim ekmek (kepekli)
    Öğle : 8 yemek kaşığı sebze yemeği, 1 kase yoğurt (kaymaksız), salata (yağsız), 3 ince dilim ekmek (kepekli)
    İkindi : 4 adet grissini, 1 kibrit kutusu beyaz peynir (az yağlı)
    Akşam : 100 gr balık (ızgara veya buğulama), salata (yağsız), 2 ince dilim ekmek (kepekli)
    6. GÜN
    Sabah : Çay veya kahve (şekersiz), 2 kibrit kutusu beyaz peynir (az yağlı), salatalık , domates, 2 ince dilim ekmek (kepekli)
    Öğle : 8 yemek kaşığı sebze yemeği, 1 kase yoğurt (kaymaksız), salata (yağsız), 2 ince dilim ekmek (kepekli)
    İkindi : 1 adet simit, 1 adet karper peynir
    Akşam : 100 gr. kırmızı et (ızgara veya haşlama), 1 küçük kutu ayran, salata (yağsız), 6 yemek kaşığı pirinç veya bulgur pilavı
    7. GÜN
    Sabah : Çay veya kahve (şekersiz), 1 kibrit kutusu beyaz peynir (az yağlı), 1 adet haşlanmış yumurta, 2-3 adet zeytin, 1 ince dilim salam, salatalık , domates, 2 ince dilim ekmek (kepekli)
    Öğle : 8 yemek kaşığı sebze yemeği, 1 kase yoğurt (kaymaksız), salata (yağsız), 6 yemek kaşığı makarna
    İkindi : 2 adet grissini
    Akşam : 100 gr balık (ızgara veya buğulama), salata (yağsız), 2 ince dilim ekmek (kepekli)
    Gece : 2 porsiyon meyve, 1 su bardağı süt

Arkadaşlar ben kilolu birisiyim.Karın ölçüm 104 civarı.Göğüs ise 100 dü en son.Şu an 17 yaşındayım.Haftada 3-4 gün düzenli olarak spor salonuna gitmekteyim.3 gün içinde fotolarımıda ekliyeceğim.Her gün 40 dk civarı karın hareketlerimi yapmaktayım(10 dk falan dinlenme).Ayrıca 25 dk bisiklet sürüyor ce 420-450 kalori yakıyorum bisiklette.Daha sonrada göğüs,kol,bacak vs. gibi hareket programımı uyguluyorum.(Şimdi yazamıcam çok uzun :) )Sizce bu diyet programını uygularsam kilo verme şansım var mı??Özellikle karından şikayetçiyim.Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden sağolun.........bench_O dumbelllls weightlifter

2. blackeneds

blackeneds Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Bunu diyeceğim aklıma gelmezdi ama boy-kilo belirtmen gerekirdi.Bu programla kilo verirsin ama kilo verdikten sonra memnun kalırmısın bilemem.Bence biraz beslenme bölümünü incele .

3. ulasaytac

ulasaytac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    memnun kalırmısın kısmını açarsan sevinirm.Ayrıca özür diliyorum boyum 1.79-1.80 :p kilom ise 90 sanırsam çünkü 1 aydır tartılmıyorum

4. ulasaytac

ulasaytac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yardımlarınızı beklemekteyim çünkü yarından itibaren diyete girmek istiyorum.Bu diyet olmasada başka diyet önerebilirsiniz.İlgilenen herkese şimdiden teşekkürler....

5. blackeneds

blackeneds Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Antrenmanının yoğunluğunada bağlı birazda ama protein alımının azlıgından dolayı verdiğin kiloları kaslardanda verirsin , zayıflasanda görüntü hoşuna gitmez haliyle.Dediğim gibi forumu oku , 17 yaş kiloda çok değil bilinçli başla başlamışken.

6. ulasaytac

ulasaytac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo bence çok arkadaşım.Göbek bölgem özellikle çok kötü.Ayrıca bir diyete başlarsam bile mutlaka günde 2 bardak sütümü içerim haftada 2 ton balığımı yerim .Ve uzun bir diyete başlarsam protein takviyesi olarak toz kullanmayıda düşünüyorum.Dediğim gibi karın bölgem ve birazdan kalçada sıkıntı var aşırı obez birisi değilim...Yarın resimlerimi ekliyeceğim...

7. ulasaytac

ulasaytac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar lütfen yardımcı olun bu diyet iyi derseniz hemen yarın başlamak istiyorum özellikle tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum 30 kişi okumuş yorum esirgemeyelim...:eek:

8. ulasaytac

ulasaytac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yarın bi diyete başlıcam ama hadi hayırlısı....

9. hekimoglu

hekimoglu Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Tavuğu fırında yaparsan hem daha lezzetli hem de daha yumuşak olur.

Diyet bisküvi olayını da fazla kaçırma bence, 3-4 tane yeter ikindi için.

Sayfayı Paylaş