Bu oranlar beni yağlandırır mı? Lütfen yardım edin..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve SuleymanYaylaci tarafından 20 Mart 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SuleymanYaylaci

SuleymanYaylaci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar selamın aleyküm 18 yaşındayım 184 boyundayım 7-8 aydır vücut geliştirmeyle uğraşıyorum en son 74 kiloya uğraştım fakat beslenmeyi biraz aksatınca yağlandım o nedenle definasyona girdim 70-71 kg'a düştüm yağları yaktım şimdi amacım yaza kadar hacimlenmek eski kiloma yağsız kavuşmak bu oranlar beni yağlandırır mı? yağsız kas yapabilir miyim bu oranlarla?

89.7 gr yağ
    354.3 gr karbonhidrat
    183.7 gr protein
    2959.3 toplam kalori ( ihtiyacım olandan 125 kalori fazla )

Bu oranlar bana çok yüksek geldi özellikle yağ daha önce hiç yağı diyetime koymamıştım ama koymak gerekiyomuş sizce bu oranlar iyi mi? korkuyorum ya yağlanırsam? lütfen bi cevap verin sizler kadar profesyonel değilim ..

Soracak kimsem yok etrafımdaki hocaların hepsi uyduruyor.
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Mart 2015 ---
    Bu arada haftada 3 gün ağırlık 2 gün kardio çalışıyorum kardio günleri 400 kalori yakıyorum yarım saatte sizde hacimlenirken bu kadar kalori yakmak uygun mudur? bu sorulara bi Allah'ın kulu cevap versin lütfen...

Son düzenleme: 20 Mart 2015
  2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş