Bu nasıl oluyor?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve thebb tarafından 8 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. thebb

thebb Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 2 haftadır fitnesse gidiyorum haftada 4 gün (40 dk koşu) ve makinalarda vücud calısıyorum.Beslenmemde iyi tatlı unlu tuzlu yiyecekler yemiyorum protein agırlıklı besleniyorum. Boy 177 kilo 78 fakat 2 haftadır kilo veremedim heralde bazen tartılıyorum 75 bazen 79-80 cıkıyor ama önceden içine giremediğim pantolonlar şimdi olmaya başladı. Hiç bir şey anlamadım bu işten. Neden olabilir bir yardım edin

2. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    bir 75 bir 80 çıkman ancak tartının bozukluğundandır
    içine giremediğin pantolonlara gelince , belkide son zamanlarda kilo almışsındır ama farkında değilsindir

3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    2 haftasda fazla birşey beklememek lazım...ha bu demek değildirki 2 haftada kilo alınmaz veya alınır...

bunu zaman bırakman şlazım özellikle 30 gün(1 ay) üzerinden hesaplama yaparsan eksileri artıları daha sağlıklı şekilde göreceksin...

ilk 1-2 ay çok hızlı olur bu kilo verme olayı..ancak sonraki aylarda o ilk ayki gibi hızlı şekilde kilo vermen olmaz..ondan sonra gıdım gıdım olur...ama olur...

bence sıkma canını ve biraz sabret...

kolay gelsin...

4. Cyper

Cyper Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    demircan'a katılıyorum biraz sabır et ama pes etme böyle devam 1 ay'da iyi bir başarı yakalayabilirsin.
    diger arkadasların dediği gibide tartıyı değiştir :)

5. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    dahada kilo alırsa içine giremediği pantolonun dahada içine giremez bence zayıflamıştır ama kiloyu hacim olarak almıştır diyecem ama bu kadar kısa sürede imkansız beslenme programını yazarsan daha iyi olur belki yağlı şeyler vardır beslenmende ondan aynı kiloda kalıyorsundur zayıflamaya yönelikse bunu yazın yapsan daha iyi olurdu gerçi ama günlük aldığın kalorinin daha fazlasını yakmalısın cardiyoda

Sayfayı Paylaş