Bu Nasıl Mantık (Kadınlar Bir Garip)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve çakebey77 tarafından 24 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. çakebey77

çakebey77 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yayıncılık
    Yer:
    İstanbul
    4 ay öncesine kadar göbekli biriydim.. Etrafımdakilerin bayat espirilerine dayanamayaraktan diyet ve spor yapmaya karar verdim. 4 ay boyunca 9 kilo verdim. Göbeğimin tamamından kurtuldum. Fakat bayan arkadaşlar yeni halimi gördüğünde çok şaşırdılar..

Ve bana söyledikleri şu... Eski seksiliğin gitmiş dediler. Göbekli daha güzeldi dediler. Çok şaşırdım.. Üstelik hemen hemen tüm kız arkadaşlarım aynı şeyi söyledi...Bu bayanları anlamıyorum.. a32 Sizin başınızada geldirmi bu tür olaylar.

2. vinternatt

vinternatt Üye

Beğenileri:
    385
    Ödül Puanları:
    73
    Demek göbekli beylerden hoşlanan bayan arkadaşlarınız varmış ve size asılıyorlarmış :badgrin:

Kilo almak yerine kendinize yeni bayan arkadaşlar bulma çalışmalarına başlayın derim :badgrin:

Son düzenleme: 24 Ocak 2011
  3. jetthefast

jetthefast Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bence tam tersi. kilo vermek bir bayan icin en zor seydir. senin kolaylikla bunu yaptigini gorduklerinde de kiskanc davranmislardir. gobegin guzel ve seksi olan hic bir tarafi yok

Akay bunu beğendi.
  4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Şöyle düşün kilo verdin ve kendi sağlığın için olumlu yönde bir adım attın. Bayan arkadaşların bir garipmiş açıkcası. Ama onlara sevimli görüneceksin diye sağlığın için zararlı yaşamaya devam etmek bence esas saçmalık bu. Ve emin ol 10 kişi öyle konuşmuşsa yabancı tanımadığın bayanlar daha çok beğenecek seni. Ki tanıdıklarında beğenecektir. Sadece bayan değil erkek arkadaşlarında sana eski halin iyidir diye bilir ki kıskanmaktır bu :)

5. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Evet bencede kıskanmışlar tam gaz kilo vermeye devam göbek hantallıktır.

6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    kıskançlık bencede bayanlar hep kilo verme işinde sıkıntılı olmuşlardır yanlarında göbeksiz fit vücutlu birini görünce tabiki kıskanırlar göbekli olmanın seksi ve çekici yanı kesinlikle yoktur

7. çakebey77

çakebey77 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yayıncılık
    Yer:
    İstanbul
    Bu durumu hiç düşünmemiştim.. Doğru söylüyorsunuz bayanların genel kıskançlık durumlarından bir tanesi... :))))

8. tiny

tiny Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bir bayan arkadaşım hafif göbeğin erkeğe çok yakıştığını söylemişti.Tabi diğer kadınların çoğu tersini düşünüyor:)

9. ColdOne*

ColdOne* Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci.
    Yer:
    In Flames
    benim arkadaşlarımda kilo verince yüzünde bi tek burnun kalmış, erimişsin falan yaptılar.
    bense teşekkür ettim .d

10. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Haha :) Kız arkadaşım da o bayanlardan birisi sanırım oda ufak göbeğin bende daha güzel durduğunu söylüyor.Kendisi balık etli bir bayan :)

61 kg iken çok zayıfsın derdi şimdi 90kg yim yağ oranımda %10un altında bu seferde tombik diyor :)

İlginç ve güzel varlıklar :) :) :)

11. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    garip değiller, mantıkları çok acayip

bazıları göbeği seksi görüyor işte yapacak bir şey yok
    halbu ki kendisi ya salatadan başka bir şey yemiyordur ya günde ağzına attığı her lokmanın kalorisini sayıyordur ya da da kebabın yanına light cola içiyordur. onların tüm dünyaları kaloridir, basenlerindeki yağlardır...

Allah onları da öyle yaratmış diicez geçicez:D

Sayfayı Paylaş