Bu mide hiçmi küçülmez ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve lantis44 tarafından 22 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar kendimi bildim bileli devamlı diyet yapıp kilo vermeye çalışıyorum.Son diyet çabam 3 aydır devam ediyor ve 20 kilo verdim fakat son zamanlarda aralar veriyorum.Benim dikkatimi çeken 3 aydır diyet yapan adamın hiçmi midesi az yemeye alışmaz.Bir gün ara verdim. 10 tane milföy böreği,dünya kadar abur cubur ve en az 5 kere ana yemek yedim ve o kadar yedim ki öldüm resmen.Şimdi şunu diyeceğim bir insanın ölümüne yemeğe saldırması normal mi ve bunu artık aşmak istiyorum hayatımın bazı dönemlerinde aceyip kilolu olup tekrar diyet yapmak istemiyorum.Bir diyetisyene gitmemi önerirmisiniz ?

Diyete devam etmeyi düşünüyorum.Boyum 174-175 ve kilom 72.5 ve ben 70 kilo olmak istiyorum.

2. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili lantis44,

tüm problem 2.5 kilo için mi?

benim boy 1.70, kilo 99. atlayıp ölem mi :D

3. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Hayır arkadaşım 2.5 kiloyu 15 günde veririm sorun kilo verdim ama tekrar alacağımı bilmek çünkü yememi düzene sokamıyorum 3 aydır diyetteyim ama sen bana sor bunu bir ömür boyu çekmek korkutuyor.Sorun kilomu nasıl belli bir düzende tutacağım hayatım boyunca başaramadığım bir şey.Yeme isteğinin hatti hesabı yok bendeki midenin.

4. canavar

canavar Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Teknik Ressam
    Yer:
    Karşıyaka
    eğer sağlık açısından kilo aldıracak bir durumun yoksa ise tamamen psikolojik sebeplerden yeme isteği oluşur.
    kişi ilişkisinde, evinde veya işinde mutsuzdur. maddi sıkıntısı vardır. okulda sorunu vardır. önemsemiyor gözüküyordur ama yeme istediği bilinçsiz olarak dışa vuruyordur.

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    herşey kafada bıter nasıl tutamıyorum kendımı pekı oruc tutuyormusunuz aklınıza getırın o yazın sıcagında susuz kalıtyorsunuz saatlerce gunlerde uzun ben ona dayandım buna haylı haylı dayanırım dıyorum

dogum gununde pasta kesıp yemek yıyorlardı ben yemıyordum canım cekemsıne ragmen bence kendınızı sıkın 2 dılım pasta yuzunden saatlerce kostugum uaklıma getırıyorum ve tutuyorum kendımı alıstım artık

6. silverstar

silverstar Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticaret
    bir günde bu kadar saldırdığına göre kendini baya kasmışsın 3 aydır. Kilo verirken kafanı çok takmayacaksın.Aralarda (sadece aralarda ama haftada 1 yada 10 günde 1 nasıl istersen) 1 öğün ye istediğini tıka basa.Tek öğün ama. zaten güzel bir diyetin varsa ve uyguluyorsan,sporda varsa yine hafta totalinde kardasındır.Ama böyle yemek gerçekten zararlı.
    Cabarova da katılıyorum.Spor yapıp eziyeti çekince insan, beli bir süre sonra 5 kez düşünüyor insan kaçamak yaparken :):)

7. sagopat6167

sagopat6167 Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    bencede olay biraz beyinde ve iradede bitiyor bende sabah kahvaltısında yememem gereken birseyi yedigim icin yarım saat kusmaya calıstıgımı biliyorum

8. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Bu fırsatı değerlendir ve bodye başla millet kilo alamıyor ben 35 kilo verdim sonra bodye başladım o iştahla bi 10 kilo falan aldım 173 boy 79 kiloyum yağlandım gene ama bildiğin şişko adamlardan olmuyorsun kalıplı oluyorsun erkek dediğin hacimli olur 2 kilo daha verecem diye eritme vücudu :)

Sayfayı Paylaş