bu konuya göz atmanızı rica ediorm(günde 2 öğünle yağ yakımı)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve rapperuzi tarafından 24 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    herkeze selamlar arkadşlar bundan 2 ay önce 113 düm şimdi 99 um günde 2 öğün yemek yiyiorum ama çoğu kişi bunun yanlış olduğunu söylüyor kaslardanda yersin dierek anca şöyle bi problem var yemek yemeği bıraktığım için düzenli olarak beslenemiorm yani günde 2 öğün yiyorm mesela sabah 3 yumruta beyazı 2 adet domates peynir 2 dilim kepek ekmeği ayran. akşam üstüde buna benzer protein ağırlıklı genelde 5-6 çıkaramam çünkü gerçekten yiyemem kilo almaktan geri çok korkuyorum mesela dün akşam 5 de yemek yedim bu saate kadar bişey yemedim kendimi nedense psikolojik olarak rahat hissediorm kilo verdiğimi gördükçede çok rahatlıyorum ama eksik bişeyler var 13 kg verdim ama göğüsümde hala sarkma var birtürlü o sarkmadan kurtulamadım ne yapmam gerekior? ve günde 2 öğünün çok sağlıksız oldunu bliorm ben 900 kalori bile almıorm günlük nerdeyse 190 boy 99 kilo çok ama çok az biliorm ama birtürlü kendimi frenliyemiorm böyle giderse kaslarımdan yiceğimide biliyorum kafam çok karışık inanın ne yapçam hakkında fikrim yok.

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Günde 2 öğün almanda sorun yok, sorun günde 900 kalori almanda. Kasları öğün sayısı yüzünden değil, 900 kalori aldığın için kaybediyorsun. 5-6 öğün alamıyorsan alma, sadece 900 kaloriyi 2 katına çıkartmak zorundasın. Kafa karışacak bir şey yok yani ortada.

3. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    ama ben kilo vermeye çalışıorm hala 10 kilo fazlam var.

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    1800 kaloriyle de kilo verirsin, o cüsseyle büyük ihtimalle daha fazlasıyla da. çok düşük kaloriyle verdiğin kilolar kastan ve sağlığından götürür. deri sarkmasını arttırır. aşırı enerjisiz hissettirerek diyete devam edememene yol açar.

5. sthammer

sthammer Guest

Vucuduna ihtiyaci olan besinleri vermezsen gelisemezsin bu kadar basit.. doxux gerekeni soylemis, o halde 2 ogunde aciklarini kapamaya calisacaksin, zaten kendi hatalarini soylemissin.. Kaslar daha cok kalori harcar ve kas oraninin artmasi yag yakimina pozitif katki saglar, kaslari beslemezsen zayiflarsin ama skinny fat olarak..

6. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    2 öğünde 3 yumurt beyazı 2 adet domates 2 adet çavdar ekmeği marol ayran peynir. akşam 150-200 gram tavuk göğsü 1 dilim çavdar ekmeği 1 kase salata ayran spordan 1 saat öncede mutlaka 1 tane yumurta beyazı hem kalorisi az karbonhidrat kesinlikle yok yeterince proteini alıyormuyum sizce ağırlık çalışmıorum henüz bi 20 gün sonra başlıcaz? kastan çok yediğimi düşünmüyorum çünkü araştırdığıma göre vücut 20 saat açlıktan sonra kaslardan yemeye başlarmış tabiki sizler daha iyi bilirsiniz.
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Ocak 2014 ---
    şöyle birşey var kesinlikle bu 2 öğünü protein ağırlıklı besleniorm en basitindenden günde 4 yumurta beyazı 100-150 gram tavuk göğsü zaten hardbody çalışmıorum şuan sadece kardiyo okadar ihtiacım olan 40-60 gram protein die düşünüyorum günde 6 öğün yemek bence çok yanlış sürekli insülün üst sınırda açlık hissi hatsafhalarda asıl o şekilde yağ depolanıyor zaten benim kilomda birisi hiç bir iş yapmasa bile bazal metobolizma 3000 kj yakıyor aldığım kaloride belli proteinimide eksik etmiyorum tabi ki karbonhidratada ihtiyacı var vücudun ama orda tereddüt ettiğim için yiemiorm
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Ocak 2014 ---
    kesinlikle düşüncelerinize katılıyorum yalnız 2 öğün peynir zeytinle geçiştirerek kilo vermek var birde benim beslendiğim gibi örnek olarak vermek gerekirse 3 ay öncce ben 2 şınav çekemezdm 13 kg verdim eğer kaslardan yemiş olsaydım yine 2 şınav çekemicektim şimdi 17 şınav çekiyorum 5.kata yürüyerek çıkınca soluk soluğa kalırdım ayaklarm titrerdi şimdi koşarak çıkıorum birdaha inip çıkarım koşu bandında 6.km hızla yürürken ellerim ayaklarm titredrdi şimdi 14 km hızla 15 dakka koşabiliyorum kaslardan yediğimi düşünmüyorum.

Son düzenleme: 24 Ocak 2014
  7. sthammer

sthammer Guest

200 gr protein i bu 2 ogunde almaya calis ve karbonhidrat 120 gr altina dusmesin, saglikli yaglarda olsun ve agirlik calismasida.. Kalori artsin 900 cok az..

Sayfayı Paylaş