Bu kombinasyon iyimidir?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hugo4545 tarafından 15 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hugo4545

hugo4545 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Iyi gunler. Boyum 1.85 ve kilom 76 haftada 4 5 spor yapmaktayim ve bu sporda15nci ayim.Alacagim supplementler muscletech nitro ve phase 8. Universal amino 3001 ve animal pak.
    Animal pak kahvalti sonrasi
    Muscletech phase 8 sabah kalkinca ve yatmadan
    Amino 3001 spor oncesi sonrasi
    Muscletech nitro spor oncesi ve sonrasi
    Sizce bu kullanim dogrumu ve ya bir yanlislik varmi? Muscletech nitroyu spor oncesi kullanmak konusunda biraz teredutum var sanki gereksiz gibi ama emin degilim

2. Ferrocu

Ferrocu Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Bence hem nitrotech hemde phase8 gereksiz.Phase8 al içinde 2.5 gr glutaminde var.Hem komplex daha iyi.Sadece kreatin yok.Yanına mp kreatin veya optimum kreatin al.Amino3001 yerine scivation xtend al.Multivitamin konusundada ben animal paktan optimen e kadar çoğunu kullandım bi faydasını göremedim göremezsinde zaten sonuçta vitamin.Alıcaksanda animal paka okadar para verme armor-v yada anavite yeter.İdmandan sonra 1.5 ölçek phase8 içinede 5 gr kreatin at.1 servis daha kullanıcaksan ara öğünde al.Yatmadan önce alma.Spor öncesi kullanım içinse istersen assault-c4 gibi ürünler alabilirsin.Yada sadece bcaa alabilirsin.xtend i idman sırasında içebilirsin.

Sayfayı Paylaş