Bu Karbonhidrat Tozu Ve Bu Aminoasit Hapı İyimidir Lütfen Yardımcı Olabilirmisiniz ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve zero59 tarafından 25 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Arkadaşlar 4 Aydır Vücut Geliştirme Yapıyorum Yaş 16 Boy 1.75 Kilo 57 Artık Aminoasit hap ve karbonhidrat tozu almayı düşünüyorum hangisini önerirsiniz ?

Aminoasit olarak sizce bumu ? https://www.supplementler.com/urun/nutrabolics-amino-power-2000-325-tablet-908

aminoasit olarak yoksa sizce bumu ? https://www.supplementler.com/urun/hardline-amino-full-300-tablet-343

Karbonhidrat tozu olarakta fiyatınıda iyi buldum bunu düşünüyorum iyimidir ? https://www.supplementler.com/urun/hardline-progainer-3000-gr-474

EVET ARKADAŞLAR BENİM ÖZELLİKLERİME GÖRE SİZCE BUNLAR BANA İŞE YARARMI ARADA SALONDA PROTEİN KARBONHİDRAT TOZU FALAN 1 2 ÖLÇEK PARA İLE SATIN ALIYORDUM ARTIK BU SAYIYI ÇOĞALTMAK İSTİYORUM SİZCE BUNLAR HANGİSİ İYİDİR AMİNOASİT OLARAK 2 SİNDEN BİRİNİ TERCİH EDERMİSİNİZ ?

2. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Yeni başlayanların ve kg olarak zayıf olanların yaptıkları hata, gelişim olmayınca hemen supplementlere saldırmak.
    Supplementesiz beslenme ile yapamadığını supplement ile de yapamazsın,
    Supplementsiz beslenme ile yapabildiğinin daha fazlasını supplementle yapabilirsin,
    Ve diğeri burası beslenme bölümü, supplement bölümü değil. Sen sana lazım olan amino asitleri şuan için zaaten yumurtadan karşılıyor/karşılayabilirsin.
    Daha bu yaşında ve bu kiloda supplementlere alıştırma vucudunu, sonra çok zorluk çekersin.
    Senin profilde birinin hiç bir şekilde ne olursa olsun supplemente ihtiyacı yoktur, paran boşa gider.
    Senin bu yaş ve kilonda amacın altyapı oluşturup vucud çatısını iyi bir şekilde oturtmak olsun.
    18'den sonra patlama yaşarsın. Karar senin ;)

mehmet2576 bunu beğendi.
  3. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Anladım Fakat Şöyle Birşey Var Çok Sağlam Yememe Rağmen Günde 500 GR Makarna Düzenli Kaliteli Karbonhidratlar Yememe Rağmen Kilo Alamadım O Yüzden Destek Almak İçin Düşündüm

4. Deniz Palabıyık

Deniz Palabıyık Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Günlük kalori ihtiyacınızın yaklaşık 500 gram daha fazlasını vakit bulamamaktan, iştahsızlıktan veya herhangi başka bir sebepten tüketemiyorsanız veya tüketemiyorsanız neden olmasın. Tavsiyem karbonhidratı gainerdan almak yerine aromalı protein tozu, süt, doğal fındık ezmesi gibi ürünleri karıştırıp kendi weight gainerınızı hazırlamanız.

Sayfayı Paylaş