Bu kadar ek hap zararlı olabilirmi?????

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve CUBISM tarafından 28 Aralık 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. CUBISM

CUBISM Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merabalar arkadaslar aranıza daha yeni katıldım. Daha önce siteyi gormemiştim yeni gordum ve atladım da diyebilirim. :lol: Sizden bi ricam; ben 3 senedir yapıyorum bu sporu yanlız bu sene biraz fazla ilaç kullanmaya yöneldim. Bundan onceki senelerde de kullandım yanlız bu kadar fazla olarak almıyordum. Şimdi haftanın 4 günü idman yapıyorum ve idmandan 1 saat once universal pak kullanıyorum paket halinde olandan 11 adet hap ve idmandan sonra 6 perfect BCAA yanında da protein whey kullanıyorum. Hatta creatinde içiyorum bunların yanında. Ohaa falan demeyin de :roll: Yani anlaşılan o ki günde 17 hap, protein ve creatine almış bulunuyorum. Bunların zararı mutlaka vardır en azından bobrek, karacigere olarak düşünüyorum. en azından bu takviyelerle ne kadar süre boyunca haşır neşir olabilirim ve ne zaman bırakıp ne zamana kadar almamam konusunda yardım ederseniz çok sevinirim. Şimdiden yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim....

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    başlık açmadan önce arama yapmalısın

kilit ve çöp

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş