Bu iki Supplement arasındaki farkı söyler misiniz?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Enthusiasm tarafından 16 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Enthusiasm

Enthusiasm Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar vücut geliştirmede 3. ayımdayım ve supplemente başlamak istiyorum,bu ikisi arasındaki fark nedir fiyat olarak inanılmaz bir fark var ve birinin yaklaşık 5.5 kilo diğerinin yaklaşık 1 kilo...
    1.Supplement-Weider Whey Protein 908 Gr | Supplementler.com
    2.Supplement-Muscletech Premium Mass Gainer 5440 Gr | Supplementler.com

Şuanda 20 yaşındayım.65 kiloyum boyum 1.77 hafif göbek var 0 yağ değilim bunun üstüne çalışıyorum bol bol koşuyorum six pack ve kas kütlemi arttırmak için çalışıyorum
    ve şöyle birşey var sivilce problemide yaşamak istemiyorum.

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    3. Ayında supllemente başlama beslenme ve antreman düzenin bir otursun kas olarak bir alt yapın oluşsun.
    1.Weider whey protein ;Piyasadaki yüksek fiyatları ile dikkat çeken bir markanın protein tozu ürünü
    2.Muscle tech Gainer ;Kilo almak için kullanılan karbonhidrat ağırlıklı ürün =Mass gainer

Forumda supllementler bölümünde biraz zaman harcıyarak aradığın bilgilere erişebilirsiniz.

3. Enthusiasm

Enthusiasm Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    hocam teşekkür ederim cevabın için ama gainer dediğimiz üründe 50gr protein var - asıl olayı protein tozu olanda ise 32 gr bu nasıl oluyor yani demek istediğim şu gaineri alsam hem ucuza gelicek hem daha fazla protein almış olucam? yanlışmı düşünüyorum beni aydınlatırsanız sevinirim

4. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Konunuz kilitlenecektir .

5. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Muscletech Mass gainer :2 servis= 335 gramında 50 gram protein var -1 paket 16 servis yani bu ürün size 7-8 gün gidecek fiyatı 198 TL
    Weider Whey protein :30 servis =30 gün kullanabilirsiniz 33 gramında 32.7 gram protein mevcut (aslında bunu yerine Optimum Gold whey yada Ultimate prostar tavsiye ederim.)

Sonuç ikisinin arasında dağlar kadar fark var umarım açıklayıcı olmuştur.

Sayfayı Paylaş