Bu işten anlayanlar bir göz atsa sevinirim..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zzzet tarafından 1 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. zzzet

zzzet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba. yaşım 18 boyum 175cm ve 66 kiloyum. kilom az olmasına rağmen göbekte az da olsa bir yağlanma var.

öncelikli sorum, ben bu yağları eritmek için mekik çalışmaları yapıyordum. fakat arkadaşım mekik yapmamam gerektiğini çünkü bu sefer kasların yağ tabakasının altında kalacağını ve yağların pek de erimeyeceğini söyledi. acaba göbek bölgesindeki yağları en hızlı şekilde nasıl eritebilirim. eve bisiklet alsam hergün kullansam yararı olur mu, ya da evin aşağısında koşu parkuru var koşu yapsam daha mı yararlı olur?

ikinci sorum, ben bu göbekteki yağları erittikten sonra 5-10 kilo almayı ve evde var olan ağırlık setim ve sehpamla çalışmayı hedefliyorum. daha önce 1 ay kadar çalıştım evde, araya tatil girince bıraktım. acaba bu dönemde kreatin ve karbonhidrat beraber kullansam nasıl bir etki alırım, faydası olur mu? bir yandan kilo alırken bir yandan da bu siteden edindiğim antreman programıyla evde yaptığım ağırlık çalışmaları sayesinde kas kütlesi oluşturabilir miyim hızlı bir şekilde?

lütfen bu işi iyi bilen ve söz ettiğim supplementler hakkında yeterli bilgisi olanlar cevaplasın, teşekkür ederim, iyi forumlar hepinize :)

2. RocKuN

RocKuN Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    1. soruyu bende merak ediyorum.6 kg verdim haftada 3 gün mekik çekiyorum çizgileri oturttum ama az bişe yağ var mekik çekmeyi bırakmalımıyım ki o yağlarda 1*2 ay içinde kaybolmaz mı ki

3. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Mekik çekmek yağ eritmeyi engeller? Nasıl bir mantık anlayamadım:D Sorun karın bölgesindeki yağlar ise mekik çekerek eritemeyebilirsin ama mekik buna bi zıtlık oluşturmaz. Karın bölgesindeki yağları kardiyo+diyet ile eritebilirsin ancak. Bunun yanında yağ yakımı sağlayan ağırlık egzersizleri ile birlikte biraz da uzun bir süreçte eritebiliyoruz ancak. Acele etmeye gerek yok çünkü o yağları oraya koymak için aylarca uğraştık dürüst olalım:D
    5-10 kilo almak istediğini söylemişsin. Bunun için yağ/kas dönüşüm programları uygulamalısın.

RocKuN bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş