Bu hareket tekrar ve setler bacaklarımı inceltirmi???

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve energy_man tarafından 27 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. energy_man

energy_man Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Squat:3*30
    Ön ve arka bacak makine:2*30
    Bu hareketin adını bilmiyorum bir makine var bacakları yanlamasına kapatıyor:3*30
    Leg press:3*30
    bacaklarımı inceltmek icin bunları uyguluyorum ve ağırlıklar cok hafif sizce ağırlıkları arttırıp 15-20 tekrar yapsam dahadamı incelir yoksa simdiki yaptığım gibi cok hafif 30 tekrarmı inceltir baska bacakları incelten bildiğiniz bacak hareketleri varsa sevinirim.
    Unutmadan ben kalcalarıda inceltmek istiyorum 3 aydır Lanc:3*30 hareketini yapıyordum sadece bu hareket inceltirmi baska kalcanın incelmesi icin hangi hareketleri uyguluyayım yardımlarınızı bekliyorum kendinize iyi bakın

2. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Ne bu bacaklarından alıp veremediğin anlamadım ben açıkçası. 185-195 arasıyım diyorsun ( ki nası bi aradır bu yarebbim ) 65 kiloyum diyorsun ve hala bacaklarımı inceltmeye çalışıyorum diyorsun.

Ve kendine ait bir başlık varken neden ayrı bir başlık açma ihtiyacı hissettin onuda anlamadım. Kendi başlığından devam etseydin keşke.

3. energy_man

energy_man Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Benim bel altım bel üstüme göre biraz daha genis benim amacım bel üstüne hacim kazandırarak bel altınıda inceltmek V tipi bir vücudum olsun istiyorum bu antreman set ve tekrarlar inceltirmi birde kalcayı hangihareketlerle kücültebilirim lütfen yardım

4. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Anlamamakla ısrar ediyorsun, bak 65 kilosun. Eğer hormonel bir sorunun yoksa sadece bel altında yağ birikmesi tarzı bir sorunun olmaz. Yağların vücudun genelinde dağılmıştır, ki 65 kiloyken ne kadar yağın olabilir.

Ya olayı gözünde büyütüyosun, psikolojik olarak kendini ona inandırmaya çalışıyorsun ya da genetik olarak kalçaların geniş. 2. siyse yapabilecek hiçbir şey yok ki bence büyük ihtimalle olay böyle. Önceki paragrafta yazdığım şekilde bir sorunun olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

5. MethVural

MethVural Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence bu energy biraz şizofren :D kendi kendine hayaller görüyor..

Birde sanırım Jonny Brawo ya cok özenmiş :D V olmak istiyor azahduahsd

6. mert671

mert671 Yeni Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0
    Konuyu açan şahıs forumda 1 yıdır aktif değil herhalde adminler halledecektir

7. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir

Buna katılıyorum..Ayrıca bu yazım dılı ve bu tıp konusmada cok sacma ve hıc hos degıl..duh
    Hani ınsanın "galıba sen jonny bravo ızleyıp ona ozenecek yastasın" dıyesı gelıyor..
    duh

Bu arada benımde avatar Jonny Bravo oda ayrı bırsey ama bızımkısı sempatı kardesım cok ızler..:D

Sayfayı Paylaş