bu haldeyim :S :) ne önerirsiniz?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve damnboy tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. damnboy

damnboy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yaşım 18 bundan yaklaşık bir yıl önce 105 kilo idim. tartıda 76 kiloyu gördüğümü hatırlıyorum ama şuan 82 kg'yim.en başta yürüyüş ve koşu yapıyordum. bir süredir ağırlık da çalışıyorum. bi türlü yeniden dikiş tutturamıyorum. yani spor + diyeti 3-5 gün uyguluyorum sonra bi gün abartı yiyorum herşey mahvoluyor. bu sefer kararlıyım ama yağ yakmaya yardımcı bişiyler kullanmam gerekiyor sanırım. özellikle göğüş kısmında büyük sorun var . :S resimler aşağıda acaba ağırlık çalışmayıp sadece koşmalı mıyım? yoksa hem ağırlık hem koşu mudur benim ilacım? genel olarak tavsiyelerinize ihtiyacım var. isterseniz daha fazla resim ekleyebilirim.

weightlifter

Ekli Dosyalar:

2. LastExile

LastExile Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Türkiye - Adana
    Diyette kontrollü olmak gerek usta.Yememek lazım. onun dışında cardio yapıp bide az kilo çok tekrar uygularsan diyeti bozmadıgn sürece güzelce zayıflarsın. ama diyet şart :D

3. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    once yag yakimi sonra hacim derim ben

4. srcndvc

srcndvc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sen beni görsen korkarsın fazla umutsuz olma :D

5. damnboy

damnboy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    az kilo çok tekrar derken şunu mu kastettiniz? zaten 5 ve 10 kiloluk dambıllarla çalışıyorum bi de şınav, mekik, çapraz mekik...felan çalşıyorum. işte iwantsixpackabs. com die bi site var ordaki hareketleri mümkün olduğunca uygulamaya çalışıyorum, tam olamasa da. :) ah bu diyetler...!!! günlük kaç kalori aldığıma dikkat etmiyorum ne yazıkki. glisemik indeksi düşük olan gıdalar tüketiyorum. mesela 1 litreye yakın süt, kuru baklagiller, kepekli ekmek yada çavdar ekmeği, elma, muz, portakal, balık, tavuk, peynir, yoğurt, şekersiz çay ve kahve, belki 3-5 bişi daha vardır.... mesela 2000 kalori yi geçmemeye çalışmasam iyi midir sizce... 50 dakika civarı koşu ve yürüyüş karışık yapsam iyimidir? ve dediğim ağırlıklara devam etsem? şu hacim konusu hakkında da bi bilgi verseniz nasıl yapılır o ? :D

6. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yazmış olduğun website hani şu durmadan e-mail yollayan mı ? :)

İnsanların kandırılmasına ve boş supplementlere ve/veya boş tavsiyelere; boş paralar ödemesine karşıyız ama gelin siz bu parayı bize verin ve bizim boş işlerimizle uğraşın hesabı çalışıyorlar. İyi güzel hareketler gösteriyorlar fakat yatıp kalkmak kolay, önemli olan önce yağları yakmak. Gördüğüm kadarıyla bira içiyorsun sanırım kesmişindir onu. Forumdaki diyet programlarını uygularsan bunun yanında hafif egzersizlerle ve yürüyüşlerle düzene sokabileceği inancındayım, vücudunu. Orada gösterdikleri atraksyonlu işlere şimdiden girme benim düşüncem. Zaten vücudun abartılacak durumda değil, düzenli ve normal bir uğraşla adam olur sanıyorum.

Son düzenleme: 2 Mart 2010
  7. damnboy

damnboy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :) evet o site. bira felan hiç içmedim ama uzun yıllar sağlıksız beslendim, abur cubur, hamur işleri, geç saatte yemek vs. yani biraya eş değer midir bilemicem ama sonucu çok kötü oldu. şu ana kadar ancak bu kadar düzeltebildim. göğüs yağlarını bi türlü halledemiyorum. sitedeki diyet programlarına bakayım bi ;) yürüyüş + koşuyada devam edicem. başka tavsiyelere açığım beyler dumbelllls

8. ick17

ick17 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok aşırı yağlı değilsin takviye ile birlikte 2 ayda sıkı bir cardio diet ve definasyon antremanlarıyla gayet fit bit vücuda sahip olabilirsin. sana tavsiyem yağ tuz şeker i kes ne yersen ye ( tabi bunlarsız yiyecek bişey bulabilirsen :D ) kalın giyin yağla tabanları ;)

9. damnboy

damnboy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    definasyon antremanları nedir acaba? eyvallah kesiyim kesiyim de... offf 2 gün çok iyi gidiyo 3. gün çakılıyorum . ama öyle böyle değil 3. gün de neler yediğimi bi görseniz. höhhh dersiniz :(((((

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:18 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:14 ----------

psikolojik bişiye döndü artık .. diyeti ve cardiyoyu aynı anda götürmeye kafamda karar vermeliyim !

10. rsxer

rsxer Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşım sıkma canını bende aynı sorun var ama iyi gidiyor, body tarzı tshirt al kendine kıyak fiyakalısından onun içinde iyi gözükmek için hedef koy hiç olmadı :)

11. Türkemir

Türkemir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ANKARA
    bel çevresindeki yağı yakmak için illa ilaç kullanmamız gerekiyormu ....ciddi olarak bu işe gönül verdim ama bel çevresinden kurtulamıyorum ...beslenme olarak doğallıktan yanayım ..yani ilaç takviyesi yapmadan bu iş olurmu ....bilgi verirseniz sevinirim ...

12. damnboy

damnboy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şöyle oluyor. eğer beslnemene dikkat edersen, yani protein ağırlılı beslenir ve saçma sapan yağları yemezsen ( kızartma, tereyağı , margarin, sucuk felan... ) ve neyi ne zaman yemen gerektiğini bilip, o zaman tüketirsen. bi de üstüne bir gün hiit cardio bir gün resistance çalışırsan ( yani baya bi efor sarfederek fitness yapmak diyebiliriz buna ) bence yağ yakmak çok kolay olur. ama birsürü etken var yani bir insan 3-4 ay boyunca aynı motivasyonla diyetine ve sporuna sadık kalabiliyorsa. iddia ediyorum bir fili bile zayıflatabilirim :D yaa bunlar şaka kısmı. diyete iyi dikkat etmek lazım

13. bassy_altan

bassy_altan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bende hemen hemen seninle aynı haldeyim 190 boy 85 kg ım.. daha önce 8 dkkada karın kası gibi bir konu paylaştım 2 3 konu aşağıda görebilirsin 5.güne giricem.. bol bol haşlanmıs yumurta ve kepek ekmeği yiyorum.. her gece 50 dk kadar hızlı esneme hareketi ardından 8 dkkalık bel idmanını uyguluyorum..bunları hergece yapıyorum artı pazartesi cuma kol ve omuz salı perşembe göğüs kanat ve bel ağırlıklı idmanlar yapıyorum.. hafta sonlarında 5 6 km kadar yürüyorum.. şu anda bile büyük fark var.. göbek azaldı diyebiliriz.. yaglarda gerilmeye başladı.. tam 1 ay sonraki fotoraflarımı siteye atıcam.. şu anda kolum 35 bel 97 göğüs 102 ...
    bakalım 1 ay sonra neler değişicek..

Sayfayı Paylaş