bu gerçek olabilir mi ???

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve magicbaris tarafından 3 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
  2. Hatred

Hatred Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Almayı düşünüyordum ama tanıtım videosunu izleyince vazgeçtim.Tam bir komedi adam bilekliği takınca kanatlanıp uçuracaklar utanmasalar:D Yeni tanıtım videolarında 40 kg adama bileklik takıp 200 kg bench bastırırlarsa şaşırmayın:D

3. magicbaris

magicbaris Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    ben aldım arkadaşlar biraz esnekliğim arttı efx aldım gittigidiyordan 32tl ye açık artırmayla ama sadece biraz esneklik kattı onun dışında pek bir şey yok gibi

4. majdan

majdan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    efx mi aldın?? keşke diğer ürünü deneseydin... biraz kullan bakalım fikirlerini bizimle paylaşırsan sevinirim

5. magicbaris

magicbaris Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar esnekliğim arttı fakat ürün çin malı olabilir satıcı kaçamak sorular veriyor yani benim biraz esneklik kazanmam bu üründen orjinalinin kat be kat daha iyi olacağını gösterir şu an bu konuyu inceliyorum alibaba.com da efx bileklikler 1dolar bu arada benim aldığımda bunlardan biri olabilir :S

6. KeoS

KeoS Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    guinness rekorlar kitabı rekortmeni adamlan yapilan denemelerdeki ozellikle yana esneme videosu direk fake adam kolunu arkasindan gecirip dirseklerini iki tur attirdiktan sonra yalayabiliyor eger o kadar etkiliyse bu urun o en sonda yaptigi sovu birde urunu takip yapsaydi dedikleri dogruysa kollariyla rockinin atladigi gibi ip atlamasi gerekirdi

bence plasebodan fazla bir sey deil insanlara hayal satiyorlar rabet etmeyin cunku asil yapilmaya calisilan insanlarin meraklarini kullanarak sihirli bir seymis gibi gosterilen gizemli nano teknoloji harikasi urunun ise yaradigini ispatlama calismak

bizim karnimiz tok bu yalanlara baska kapiya

7. magicbaris

magicbaris Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    bide jinsei kolye diye bişey çıkmış o daha süper felan diyor bilekliği aldığım adam adamdan paramı geri istedim ürünü iade edicem esneklik kattı ama amerikadan getirtcem orjinalini bendeki sahte sanırım

8. magicbaris

magicbaris Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar bileklik sahte çıktı ürün iade yaptım amerikan bandrollü olmayan bileklikler genelde sahte ya resmi sitesinden yada bandrollü almaya özen gösterin saygılar.

9. body2

body2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum bu ürünü ürün gerçekten denge sağlıyor ama esneklik fln farketmedim ben,ağırlık kaldırmada fln da bişi yok yalan onlar zaten alırkende öle bişi demediler sadece bench preste sarsıntı durdu iki kol eşitlendi,anlicanız dengeyi sağlıyor güzel bi ürün,para tuzağı deil eğer orginalse.

10. muro-van-kenobi

muro-van-kenobi Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    murat
    Yer:
    ankara
    Bu bileklik ne işe yarıyor? bilen var mı?

11. bagirma

bagirma Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Elemanı
    Yer:
    İstanbul civarı
    Ben biliyorum :) nanotec firması çalışanıyım.Anlatayım
    Öncelikle ürünün çalışma prensibini sitede yazandan farklı biçimde anlatayım.
    Ampli5 size denge,esneklik,güç artışı, sağlar kronik ağrılarınızı geçirir stresinizi azaltır.Bu ürünü kullanmayan biri olsam biri bana bunları yapan bir bileklik olduğunu söylese sizin gibi gülerdim tabikide.
    Ampli5 bilekliğinin içinde bulunan bakır alaşımlı plaka frekans yüklüdür radyo frekansı gibi düşünün ve bu frekans size gümlük hayatta zararı olan ama sizin anlamadığınız şeyleri engeller örneğin tv,cep telefonu,ışık,ses özetle sizin vucud frekansını dengede tutar vucudunuza extra birşey vermez sadece vucudunuz ses,ışık vs. leri nötrleştirmek için enerji harcamaz %20 enerjiniz size kalır.
    Ampli5 amerikan menşeylidir üretimi çin de yapılmaktadır
    Avrupanın 16 ülkesinde yıllardır satılmaktadır.
    Amerikan üniversitelerinin yapmış olduğu testler ve doktor raporları mevcuttur testlerde denge ve esnekliği arttırdığı ispatlanmıştır.
    Doktor raporlarında ampli5 düzenli kullanımda baş,sırt,bel,migren gibi kronik ağrıları geçirdiği ifade edilmiştir.ancak tedavi ettiği belirtilmemiş olup sadece sürekli kullananların ağrılarından kurtulduğu belirtilmiştir.
    Sizinde araştırdığınız gibi efx,power-balance gibi ürünler piyasada mevcuttur bu bileklikler size yalnızca denge artışı ve esneklik sağlar ağrılarınızı gidermez içinde negatif iyon yüklüdür ama söylenen sayılar yalandır çünkü bilimle uğraşan biri yüklü atomların sayılamayacağını bilir :)
    Türkiyede guinness rekortmeni ilker çevik ile yaptığımız test provasız ve kendisinin bile ürünün ne olduğundan haberi olmadan çekilmiştir bunun yalan olduğunu düşünen arkadaşlar ile ampli5 testini seve seve yaparım dileğen amplibes sitesinden yabancı videolarada bakabilir ayrica ampli5 yazan orjinal sitedenden videolar seyredilenilir
    Bu ürünü satan body salonu sahipleri vardir dileyene telefon numarası verebilirim arayıp sorabilirler.
    Sizler için faydası şudur %10 fazla kaldırma yani 30 ile ön kol çalışıyorsanız 33-35 gibi kaldırabilirsiniz ampli5 bileğinizde takılı iken
    thums:
    sağlıklı kalın

12. krizalits

krizalits Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Patron
    Yer:
    Ankara
    çok saçma birşey.geçenlerde bizim spor salonuna bir adam geldi bileklik tanıttı.Dengede durmanı felan saglıyor dedi.Çok saçma birşey bence.En iyi güç insan kendi içindeki güçtür.Sen bu güçlere sahipsin sadece ortaya çıkaramıyorsun.Boşuna paranızı vermeyin derim.

Serkoss bunu beğendi.
  13. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Çok anlamsız ve mantıksız.

Fizik kurallarına bile aykırı :) küçüçük bir bileklik insana nasıl enerji verebilir.Bunu takanların bence sadece psikolojik olarak öyle hissetmesi başka bir sey değil.

Marmeladov bunu beğendi.
  14. bagirma

bagirma Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Elemanı
    Yer:
    İstanbul civarı
    Güç ten bahsetmişken bu bileklik size extra güç vermiyor doğrudur önemli olan insanın kendi içindeki güçtür o nedenledirki parası olan steroid ve amino asit kullanıyor parası olmayan sabah akşam çalışıyor :)
    Kimse bu ürünü para verip almak zorunda değildir ama bilgisi olmayanların ürüne laf söylemesi komik gözükür
    yani açıkçası arkadaşım bilekliğe inanmayabilirsin bunu bilekliği almayarak gösterirsin bu aynı şuna benzer müslümansın Allah inancı var ama namaz kılmıyorsun

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:28 ----------

Hangi fizik kuralını biliyorsun bilemeyeceğim.Ama yazdıklarımı okumadığın belli çünkü ben bilekliğin enerji verdiğinden filan bahsetmedim :D

15. mel

mel Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    france de tour adıylada bildiğimiz dünyanın en prestijli bisiklet yarışmasındaki ünlü bir sporcu buna benzer bir ürün hakkında " daha hızlı sürmenizi sağlamıyor fakat ağrılarıma iyi geldiğini söyleyebilirim inkar edemeyeceğim bir enerjisi var " diye yorum yapmıştı. bana sorarsanız tamamen psikolojik.

ayrıca bu kadar 3. sınıf bir reklam/tanıtım videosu daha izlememiştim.

Son düzenleme: 18 Aralık 2010
  16. bagirma

bagirma Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Elemanı
    Yer:
    İstanbul civarı

Valla arkadaşlar neden bu ürünü bu kadar savunmak zorunda kalıyorum anlamış değilim.Benzer ürünler hakkında yorum yapmak haddime düşmez ama ampli5'in psikolojik olmadığı gerçek ve fake ampli5 kullanılarak doktor kontrolunde fiziksel ölcüm cihazlarıyla test edilmiştir.bunu ben biliyorum ama dediğim gibi siz istediğiniz gibi düşünebilirsiniz serbestsiniz
    Video hakkında evet kötü olmuş çok iyi bir kamera değildir prova filanda yapmadık oldukça samimi ve amatör bir video :)

17. frhtck

frhtck Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    enerji, esneklik konusunu bilemiycem ama denge konusunda yardımcı olabilir. o da fiziksel bi şey. ellerinizi iki yana açın tek ayak üstünde, bi arkadaşınız sağ veya sol koklunuza bastırsın. dengenizi kaybedersiniz. sonra sağ elinize bir nesne alıp sıkı sıkı tutun ve arkadaşınız yine aynı kuvvetle bastırsın sağ tarafınıza. dengenizi daha zor bozar. bilekliğin denge üzerine çalışma prensibi de sanırım budur. ama sonuçta bilir kişi değilim. fizikten anlayan bi arkadaş varsa daha iyi açıklar...

18. krizalits

krizalits Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Patron
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşım bu bilekleri test ederken sen adamların yanındamıydın.Biz taktık bilekliği ve sonucu söyledik.BAŞARISIZ ! daha bu konuda nie laf ediyorsun ki.Sen kullanırsın sen fayda sağladığı düşüncesine kapılırsın o senin problemin.Sanki ürünü sen satıyorsun da ürün hakkında bütün bilgileri biliyorsun.

19. bagirma

bagirma Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Elemanı
    Yer:
    İstanbul civarı
    Sen beni güldürdün Allah seni daima güldürsün :D
    Ben ampli5 satiyorum ampli5'in Türkiyede'ki tek distiribitöründe çalışıyorum şu ana kadar 50 ye yakın kişi üzerinde denedim hepsinde olumlu sonuçlar aldım yazımın en başında bunları yazdım sanırım okumamışsın olsun sıkma canını devam et yoluna Sizin salona kim gelip hangi ürünü test etti bilemiyorum ama senin üzerinde denenmemiş belli çünkü bu pillli araba değil fayda göstermediği kişi olması çok normal bunun bir oranı var 600 kişiden 3 ünde çalışmayabilir
    kal sağlıcakla :D

20. krizalits

krizalits Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Patron
    Yer:
    Ankara
    Demek ki ben 0 600 kişiden 3 ünde sayılıyorum.Benim bahsettiğim bileklik.Beyaz birşey ortasında metalimsi birşey vardı denge için dediler.Salonda bazı arkadaşlar denedi beğenip aldılar.Bende denedim ama bende aynı etkiyi göstermedi benim söylemek istediğim bu. Nasıl yorumlarsan artık sen...

Sayfayı Paylaş