bu genc kafayı yemıs

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve emrah tarafından 29 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
  2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Jackass gençliği...

3. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Tedaviyi söylüyorum. 2,5 haftalık kür halinde sabahları aaç karnına ve akşam yatarken 3 set 45 er tekrar kızılcık sopasıyla bele ve baldıra seri press uygulanacak.3 günde bir şaşırtma olarak sırta çalışılabilir. :) Hey allahım ne gençler var ya...

4. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Jackass'e laf yok ben cok keyif aliyorum onlarin yaptigi spontan maymunluklardan.
    Çoğu dublör tarzında ama amatör ruhlu gençler, geri zekali değil tam tersine cok ama cok yaraticilar, zaten emin olun, bu isten yüzbinlerce dolar kazanmaları geri zekalı olmadıklarının kanıtıdır, genel toplamda her biri simdi milyon dolarlık adamlar.
    Bunu hesaba katinca, bir kaç çatlak bence çoğumuzun bir kaç ömürde kazanacağı paradan çoğunu kazandıkları düşünülürse çok küçük bir bedel, aksini düşünen varsa beri gelsin...

5. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Bence hayatta hersey parasal degerı degıldır, o yuzden ben cok kazanacagımı da bılsem onların yaptıgını yapmam, daha dogrusu yapamam bı seyler frenler benı.Bır anlamda dejenere genclık

Dıger bır yandan boyle ınsanlar olacak kı bızı eglendırsınler, aslanlardan bı kac metre yukarda agda durdukları goruntuler,
    kendılerını kucuk tımsahlara ısrtmaları , bırnın poposuna prezervatıf ıcınde matchbox araba sokup bunu rontgende cektırmelerı ve rontgencının halı, kıraladıkları arabayı hurdahas teslım edıp ama benzını tam getırdım demelerı superdı.

6. tahribat

tahribat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşım bunlar çılgın değil gerizekalı, kıçını açıp zımpara makinesine sürmenin nası bi heyecanı olabilir, dangalak piç kurusu kızağa hız yapmak için binmiyo biyere toslamak için biniyo, bunun sonu iyi olmayacak 98 de amerikalı adam vardı soyadı aklıma gelirse videolarını indiririz, adam dozu kaçırmıştı yere dikenli telleri döşeyip elektik verip çatıdan üstüne bodoslama iniyodu, 99 da orduda beer bomb yapmışlar buda heyecan olsun hesaabına naassı yapmışlar bakalım 1 bardak bira lavman borusundan herifin poposuna yollanır adam aynı bardağı kıçına tutar pislik ve bira bu bardağa dolar adam ve diğerleri bunu içer... dört kafadarımız 2001 de yemeklere dışkı katmaktan ordudan atılır askeri mahkemede yargılanır.

7. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    ya yorum yapmaya degilmez bişey elemanın sebeklikleri işde.. 8)

8. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    can sıkıntısından neyapcagını şaşırmış insanlar :oops:

9. ARWENPOWER

ARWENPOWER Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fitness ve Aerobic antrenör
    Yer:
    avrupa
    dünyada aptallar olmasaydı, akıllıların değeri anlaşılmazdı :lol:

10. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Sizin gibi davranmayan insanlara aptal demek bence biraz dar görüşlülük oluyor.
    Dediğim gibi, siradanın disina cikmak ve bunun yaparken iyi para kazanmak benim kitabimda aptallik değil.
    Haa, ben yapmam, tipime, kendime verdiğim değere yakistirmam bunların yaptiğini ancak geri zekalilar isminde bir film vardi, toplum icinde geri zekali gibi davranan gayet zeki adamlarin hikayesi.
    Bu tür olaylar bana cok keyifli gelir, bu tür seyleri kafa dengi arkadaslarimla bende yaptim zamaninda, toplum akilli gecinen mallardan gecinmediği icin, akli basinda birilerinin geri zekalilari taklit etmesi bence oldukca enteresan.
    Mesela kırtasiyeye gidip, yapistirmali harfleri almaya param yok, fotokopisini cekip, evde uhu ile kendim ayni sonuca varicam demistik bir keresinde, bunu yaparken benim kafamda bir bere vardi, kaslarimi özellikle birbirine karistirmis, büyük numara gözlük takmistim, o sirada arkadasim girdi iceri, elimde harfleri kapip bunlari ben alacam dedi, itiştik.
    Şu anda o eleman nanoteknoloji okuyor, üstün zekali ve edebiyat alaninda yazdiği şiirlerden dereceleri vardi henüz orta okulda, demem o ki, bu tür saçmalıklar hayata farklı bir açıdan bakmayı sağlar.
    3.5 litre sütü kusa içmeleri bana hoş geliyor, bir nevi insanin kendi limitlerini zorlamasi, yaptiğimiz sporun farklı bir versiyonu denebilir.
    Ben her zaman benden farkli davranan insanlari elestirmek yerine incelerim, ilgimi cekmiyorsa kendi bileceği sey der gecerim, benden farkli düsünen geri zekali demek, bence hoşgörüsüzlüğe ilk adımdır...

11. ARWENPOWER

ARWENPOWER Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fitness ve Aerobic antrenör
    Yer:
    avrupa
    İnsanı ve hayvanı birbirinden ayıran özellik sence sadece dış görünüşmü yoksa başka şeyler varmı? ;)

12. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    omlet malzemelerini önce tek tek yemek sonra tavaya kusarak omlet yapmaksa farklılık ve üstün zekalılık diyecek birşey yok. bunları yaparken çok para kazanmak aptallık değilse meriç erkan, ahu tuğba, seda sayan ve türevleri de iyi kazanıyor ve sıradan işlere imza atmıyorlar çok farklılar ve üstün zekalılar. şunu da söyliyeyim ki her yaptıkları aptallık veya saçmalık değil mesela kaykayla denedikleri zor hareketler yada cesaret gerektiren şeyler mesela aslanların arasına girmek ama bir insan baştaki söylediğimi yapıyorsa yada anal yoldan kendine birşeyler sokuşturuyorsa farklılıktan çok insanlık ve hayvanlık arasında kalın çizgiyi aşmış oluyor.

13. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    bn karasana katılıyorum. tavaya kusmanın farklılık olduğundan kimsenin şüphesi olmamasını umuyorum, öte yandan üstün zekalılık bunda değil, bunu yaparak milyon dolarlar kazanmakta. ve evet saydığın 3 kişi ve türevleri bana göre erdemli olacam diye kendilerini zincirlememişler ve hayatın tadını çıkarıolar. kimseye bi zarar vermeden bunu yapmak da üstün zekalılıktır. düşük zekalılık onların rol yaptığını anlamayan halkımızın sorunu.

14. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    zaten erdemli olmak kendini zincirlemekle olmaz bu tip şeyler karakter meselesi diğer türlü zorlamaya girer bir gün bir yerden zaten fire verir. sence hayatın tadını çıkarıyorlar bence psikolojik sorunlarla boğuşuyorlar. zaten önemli olan da halkın sorunu olması. insanlara duygu sömürüsü yaparak insanlarla dalga geçerek emin ol ki o kazandıkları milyon dolarların hayrını görürler. siz şimdi adamın anal yoldan kendisine birşeyler sokması farklılık dediğinize göre mehmet ali erbil'in millete yanındaki adamın penisini göstermesi yada bir halı uğruna millete taklalar attırması da farklılık mı? belki diyeceksin ki millet salak olmasın onların sorunu, hadi onlar salak peki insanların zaaflarını kullanarak (bedensel ve zihinsel özürlü olmasını ya da verdiği hediyeye ihtiyacı olmasını) milyon dolarlar kazanmak da mı hayatın tadını çıkarmaya giriyor?

15. tahribat

tahribat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
  16. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    zincire vurmayı mecazi söyledim daffy dostum :) tabiiki erdemlilik insanın içinden gelir. demek istediğim erdemsizler ama rahatları yerinde. öyle mesleği olmayan kişiler, ne iş yapabilirler şimdi yaptıklarından başka. ve kaç kuruş kazanabilirler? bnce o kesinkes daha büyük sorun olur. diğer dediklerine ben de katılıyorum tabii ki. yanlış anlıosun beni. seda sayanı pek düşünemedim duygu sömürüsü yaptığını falan ama ahu tuğbayla meriç, veya banu alkan... bunlarada çok takılmak, fazla erdemlilik olur. bir nevi 'biz belgesel istiyoruz' demeye gelir.

17. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    eyvallah, evet hiçbirşey yapamazlar. yok ya bırak belgeseli ben çizgi filme de razıyım. :D

18. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Onların en büyük dehası, ki bu kendilerini astiklari noktadir; cikolotali puding'i alarak ped güzelce sürmeleri, sonra bunu uygun bir şekilde işlek bir sokağın ortasındaki çöpe yerleştirmeleri.
    Daha sonra, içlerinden birinin kendisine çöpleri karıştıran bir berduş süsü vererek, çöp kutusunun içindeki orkidi alarak, içindekileri yemeye başlaması ve bunu izleyen vatandaşların gözlerinin yuvalarından fırlamasını kahkahalar içinde izlememiz.

Aksiyon filmlerinde kahramanlar, normal insanları olağanın sınırları dışına çıkarıyorlar, ve bunu yaparken bir sürü saçmalığa imza atıyorlar ve gerçeklikle tüm bağlarını yitiriyorlar, oysa Jackass'te gündelik hayatın parodisi var.
    Özellikle, Amerika gibi, insanların robotlaştığı, herşeyin tekdüze bir hal aldığı toplumlarda, bu bir anlamda monotonluğa isyan.

Bunları yazmamın sebebi, benim branşım iletişim ve günümüzdeki toplum yapısının ve dünya düzeninin insanlara etkisini televizyondaki amatör şovlara nasıl yansıdığı güzel bir araştırma konusu, ben belkide aldığım eğitimden dolayı, bu işi, "bunu yapan insan olamaz" dar düzlemine indiremiyorum.

19. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Jackass 2 geliyoooo...

http://www.worstpreviews.com/trailer.php?id=64&item=0

Çok keyifli, adamlar çizgi filmlerdeki tüm ahmaklıkları yapıyorlar.
    Çocuklarla oynayanlarınız bilirler, özellikle bebekler, bilerek yapılan ahmaklıklara bayılırlar, bir WB çizgi filminde yaşanan sakarlıkların hayata geçirilmesi bu adamların yaptıkları, tavsiye ederim, hayatı ve kendini cok ciddiye alanlara iyi bir terapi olur.

20. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    karasan animsiyorum dedigini... ama icinde puding olan sey orkid degil cocuk beziydi... yani pampers. ;)

Sayfayı Paylaş