Bu göğüsleri nasıl adam edebilirim? (Yağlı değil iri)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve fabregas848 tarafından 26 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. fabregas848

fabregas848 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba,

1 senedir spor yapıyorum. Spora başlama amacım zayıf olduğumdan kilo almaktı. (183 boy 63 kiloydum). Ama zayıfken de göğüslerim kiloma göre iriydi. Şuan 75 kiloyum yaşım 21 ama artık cidden rahatsız oluyorum. T-shirt giyiyorum belli oluyor sokakta direk omuz-göğüs bölgeme bakıyorlar o kadar belli oluyor, dar da giymiyorum. Omuz, kol olsa neyse diyeceğimde göğüs kadınsı bir bölge tamam tabiki olacak da benimkisi vücudumun diğer bölgelerine göre 2 kat daha gelişmiş olduğu için kötü durduğunu düşünüyorum. Birde göğüs ucu bölgesi şişik duruyor .Fotoğrafları aşağıya ekliyorum ve size sormak sitediğim sorular var.

1-) Doktora gitmeyi düşünüyorum genel bi hormon testi için . Bilgili, deneyimli kişiler, abiler fotoğraflardan yorum yapılacak birşey varsa , paylaşılarsa sevinirim. (Östrojen in fazla olabilir vs gibi doktora gitmeden önce konu açmak istedim.)

2-)Zaten göğüste press te sadece üst göğüs dumbell press yapıyorum press olarak sayılırmı bilmiyorum bir de pullover. diğerleride üst göğüs dumbell fly alt göğüs dumbell fly kelebek bir de cable cross over. Ama artık 5 6 ay hiç çalışmayayım küçülsün iyice diye düşünüyorum. O zamanda üst orta iyice açılıp altta kalırsa daha kötü durur. Sonuç olarak hormonal birşey olmadığını düşünüyorsanız ne tavsiye edersiniz. (Çalışma küçülsün ondan sonra açış üst göğüs hareketleri yaparsın, ya da çalışmayı bırakma şu şu hareketleri yap gibi)

Fotoğraflar (Kalitesi kötü olabiir fotoğrafların kollarım 35 cm. Ona göre orantı kurabilirsiniz, yağ oranım da % 13 civarında. Fotoğrafların kalitesinden yağlı gözüküyor olabilirim)

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

not: Yanlış anlaşılmaya mahal vermemek için göğüslerimin büyük olduğunu göstermek için konu açtığımı zannedenler olacaktır ya da sen bu göğüslere mi iri diyorsun falan diyen kişiler. Tamam o sizin kendi düşünceniz olabilir ama benim sorunuma göre cevap verirseniz sevinirim.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 26 Mayıs 2013
  2. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Bana sorarsan sıkıntı yok göğüslerinde, sokaktaki insanların bakışları "aa kadın göğüsü gibi" değil de, "aa göğüs kaslarına bak" şeklinde olabilir. sen kafanda başka şekilde düşündüğün için sana öyle geliyordur.

Ve öyle çalışmayayım ufalsın olayı çok zor, kas yıkımı gelişiminden daha zor.

İstersen sadece üst göğüs çalışmaya devam et, üsteler doldukça belki senin için daha iyi görüntü sağlayabilir. ama bana sorarsan hiç bir problem yok göğüslerinde. Jinekomasti problemi yada göğüsünde yağlanma problemi olanları düşün birde. onlar ne yapsın...

3. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    bence bi sorun yok biraz yağ var o kadar

4. toretto154

toretto154 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bendede aynı sorun var ama bende yağ sorunuda var senin göğüsler benimkilere göre çok iyi duruyor, anlayan arkadaşlar yardım edebilirmi buda resim: Yukle.TC | Resim | Resim Galerisi | Resimler | Resim Ykle

çok belli olmuyor ama fazla şişkin yaz da geldi dar tişört giyemyrum ,omuzlar geniş biraz gizliyorda ne çalışsam düzelmıyor alt göğüs çalışınca daha çok şişip berbat bi görüntü oluyo üst göğüs çalışınca iyi ama alttan şeklsız oluyo napsam bilemedim

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    bende bi sıkıntı göremedim hatta iyi görünüyor bile diyebilirim

rockybalboa7 bunu beğendi.
  6. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    aynn göğüslerin iyi görünüyor

7. alexbaysu

alexbaysu Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Bende bir sıkıntı göremedim çoğu kişinin isteyipte yapamadığı göğüs kasına sahipsin

8. toretto154

toretto154 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    banada yardım edin beyler ya lütfen

Sayfayı Paylaş