Bu forumda neden bu kadar çok çekemeyen insan var ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Lionss tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Bilyorum çogu kişi yorum yapmaz ama yinede yazıyorum bazen gözüme çarpıyor ölü adamın arkasından küfür edenler bu forumda kendilerini üstün görenler bu forumda yeni başlayanlarla dalga geçenler bu forumda yalış bişey sorarsan tersleyenler bu forumda merak ediyorum kendileri bu işe girdiklerinde nasıllardı acaba çogu kişide yıllardır forumda takılıp orada okuduklarıyla konuşanlar yada bilgi saklayanlar bu forumda onu geçtim birisi başarılı olunca arkasından steroid kullanmış diye etiket yapanlar bu forumda neden bu forum böyle gerçekten merak ettim başarılı insanları neden bu forumda çogu kişi çekemiyor biliyorum kendileri hiç bir zaman başrılı olamacaklar ama başarılı olanlara karşı bu düşmanlık neden isim vermecem ölen bi sporcu hakkında kötü yorum yapanlar neden böyle yapıyor yada iyi bi vucut yapanlara steroid kullandı diyenler neden bu forumda bide meter mevsimlere saygı duymayanlar neden bu forumda saygı duyun demiyorum ama kötü eleştiri neden yapıyorsunuz adam yıllar harcayıp başarılı olmuş çektigi videoda lazar angelov ile kıyaslanmam beni örnek almaları grur verici diyor ama bakıyorum burada lazar daha iyi konusu dönüyor meter mevsimler başlıgından okuyabilirsiniz biraz saygı duymayı ögrenin sonrada saygı beklersiniz size nedne saygı duyayım ki ha arada iyi arkadaşlarımız var onlara sözüm yok ama forumdaki herkes iyi degil bunuda söyleyeyim kızan kıssın beni ilgilendirmez gerçekler bunlar

PeNa, slymn1617, BayFix ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. BayFix

BayFix Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Çekemeyenler genelde çoğu Öncesi-Sonrası fotoğrafının altına ''Kesin Tozla Yapmıştır.'' yada ''Photoshop Yapmış.'' yazan tipler. Sadece forumda değil gerçek hayattada böyle olduklarını düşünüyorum.

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Genel olarak dediklerinde haklısın supplementte kullansa anabolicde kullansa kişiler emek veriyor ve buna hepimizin saygı duyması gerekir. Eleştirilerin çoğu kıskançlık ile ilgili ve genelde yapıcı olmayan türden oluyor. Kıskançlık veya kendini kandırmak bunun temel nedeni. Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş hesabı. Meteri eleştirenlerden biri benim ve imkan bulsam yüzünede söylerim bütün bunları.. Meter'in eleştirilmesinin temel nedeni tavırlarıdır. Gereksiz egosu, insaların aşağılaması, para hırsı, dikkat çekme çabası ve sözlerindeki tutarsızlık nedeniyle eleştiriliyor. Eğer kendisi tavırlarını düzeltirse, çevresini düzeltirse buradaki bir çok alçakgönüllü ve yıllarını spora vermiş kişi gibi takdir toplayacaktır.

PeNa ve BayFix bunu beğendi.
  4. BrockLesnar

BrockLesnar Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Bu iş ego işidir tamamen, ancak şunu da söyleyeyim, atıyorum 1,5 yıl çalışıp 6 ay diyenler, geçmişten yüzme temeli vs olup bunları saklayıp 3 aylık gelişim diye sunanlar, insanların 3 ay yada 6 ayda o hale geleceğini düşündürüyorlar. Bu da yanlış bilgi vermek gibi birşey oluyor. Onun dışında herkes dürüst ve saygılı davransa zaten problem olmaz.

Akdenizli, Benchprenss, redpack ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Bizim salonda birisi vardı 1 yıldır oradaymış karın bölgesi hariç iyi vucut yapmış sordugumda bana 5 ay demişti antronörle konusurken laf arasında sordum ne 5 aydı 12 aydır burada o dedi bu tarz bilgiler yüzünden burada inatçılık çok her denilene inanıyorlar ha ego işidir diyorsun bence öyle degil çok iyi gelişim saglayıpta insanlara insan gibi davranan kişileri tanıyorum salonda ben söylemeden hareket konusunda çogu kişi yardım ediyordu bu spor ego işi degil saygı işidir bence insanlar bir birilerine ne kadar saygı duyarsa gerek salonda gerek forumda bu iş ile ugraşanların sayısı artar aynı zamanda güzel bilgi paylaşımı saglanır ama işin içine ego girerse insanları küçümsemekten bilgi paylaşımı olmaz dedigim gibi bu forumda gözüme çarpan çok egolu insan var aynı şekilde gerçekten sporcu kimgilini taşıyan saygı duydugum insanlarda var.

6. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Lions güzel bir başlık olmuş yazdıklarına katılıyorum (Meter Kısmına değil)
    Shaq çok iyi ifade etmiş Meter konusunu sorun tavırlarında,yoksa emeğe saygı :)

Lionss ve shaq bunu beğendi.
  7. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Meter konusunda sadce bişeye kızıyorum :D lazar angelov ile onu kıyaslıyorlar bakıyorum yok lazardan iyisin lazar daha iyi bence böyle yapıcaklarına saygı duyulması gerekiyor meter ile lazar ı kıyaslamak başlıca hata zaten lazar angelov favorim ona bişey diyemem :D

8. brEAk_The_bAT

brEAk_The_bAT Üye

Beğenileri:
    103
    Ödül Puanları:
    28
    Ben asla dediğin tarzda yorum atmadım şimdiye kadar ama ne yalan söyleyeyim steroid olayına çok kızıyorum. Millet kullanıyor ...Yok efendim doğal yoldan oldum diye yalan atıyor etrafını kandırıyor . Öbürü dediğiniz gibi yıllarını harcamış sorsam ne kadar sürede oldu . Işte 5 aydır düzenli çalışıyorum. İlk 3 sene çok düzenli ugrasmadim . İyi valla aradan off günleri , dinlenme saatlerini de çıkar. Calistigin saati gün hesabıyla soyle bir haftadir sıkı bit şekilde çalışıyorum de o zaman . Bu nedir biliyor musunuz ? Bizim milletimizin en çok kandigi olay . Mucize görmek istiyor insan. Ya da bu yalanlara inanmak. Işte toplumumuzun bu yanını bilenler başta kendileri olmak üzere herkesi kandırıp bu tür hikayelerle hep ulaşılamaz bir yerde konumlandiriyorlar kendilerini: '5 ayda yaptım ama siz yapamazsiniz " a geliyor olay.
    Diğer bir husus ise uluslararası sporculara ooohhh harika genetigi varmış. Ohhh zaten adamın vücudu meyilliymis. Ya bırakalım bunları. Arnoldun mükemmel bir genetigi falan yoktu. Bodyde avantajlı bir genetik kalın kemikli hacime yatkın genelde endo mezo vücut tipleridir. Olay zaten burada kopuyor. Arnold ekto. Gençliğinde daha çok maymun gibi olan tipi hacimlendikce daha iyi durmuş. Bunu kalkıp da bodynin gelmiş geçmiş en iyi genetigi fiziği... o zaten bunun için yaratılmış gibi bir gayeye getirmek en fazla bu işle uğraşanlar için diyorum kendimiz asagilamak olur. Evet basmislar ilaci steroidi. İmkan bol para bol. Hiçbir genetik avantaj da yok. Küçüklüğü benim küçük kardrsimden çok daha cılız . Kusura bakmayın ama böyle adamları duayenimiz yapacağımıza olaya daha gerçekçi yaklaşmak en mantiklisi. Ha biz böyle olabilir miyiz ? Cevap hayır. O imkanlar bizde asla olmayacak. Ama su da bir gerçek. Şimdiki halini görün Arnoldun . Sobanın üstünde eriyen muşamba gibi. Boyu bile kisalmis. Işte içip bitiremedigimiz adam. Benim dedem öldüğünde 5 senelik yatalakti. Ama nasıl bir genetikse o kadar zayıflamasına rağmen göğüs kafesi kalibindan dolayı hep iri duruyordu. Kolları da aynı şekilde . Arnold gibi öldüğünde dahi sönüp erimedi. (80 yaşında idi) genetik budur. Bunlara ben ve benim gibiler hep tepki verecektir.

9. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28

Marc fitt e bile steroid kullanmış diyenler var ben bu tarz adalara sinir oluyorum marc fitt neden steroid kullansın bi mantıklı düşünün adamın vucuduna bakın yaptıgı antrenmanlara bakın yediginden içtigine kadar video çekip atıyor onu kıskananlar gibi 2 saat salona gidip sonra orada burada zıbarmıyor dışarda cardio yapıyor internet sitesinde kullandıgı suplementleri bile yazmış ona laf atanlar daha whey nedir bilmezken yok zararlı derken o adam suplement kullanıyor ona laf atalara bakıyorum 3 4 yıldır yerinde sayan tipler sonra bakıyorlar etrafta başarılı insanlar var hemen laf dalaşı yok steroid kullandı tabi ya nedemezsin adam disiplinli şekilde antrenman yapsın iyi beslensin iyi dinlensin suplementlerini düzgün kullansın sonrada steroid insanlar yapamayınca yapanlara laf atıyor

10. brEAk_The_bAT

brEAk_The_bAT Üye

Beğenileri:
    103
    Ödül Puanları:
    28
    Dediklerine aynen katılıyorum ama bunun tam tersi bir durum da bir o kadar zoruma gidiyor sanki bizler aşağılık varliklariz asla onlar gibi olma şansımız yok onlar doğuştan bu is için yaratılmış falan ...bazı insanları öyle ovuyorlarki kullandıklarını da görmezden gelip çok iyi bir genetigi vardı demek en basitiyle isin kolayına kaçmak. Ne göbekli herifler ya da ne cılız adamlar vardi forumda şimdi çoğumuza parmak isirttirir. Ben bu yüzden bir kaç idol belirlenip böyle asla olamayacagimız duayen haline getirilmelwrine kızıyorum ben herşeyin arkasında steroid arayan manyaklarindan asla olmadım bundan önceki yorumlarına da bakabilirsiniz ama bazı yanlışlara da tutup doğru diyecek kadar da saf değilim. Ben bu ışte birçok insanın kendi genetigiyle istediği yerlere gelebileceğine inanıyorum. Ki bunun en iyi örneği birligimdeki gürdal abimdir. Adam 42 yaşında 177 boy 84 kilo ve 48-49 kol var diğer fiziği de harika . Ve bu formuna suplement harici birşey kullanmadan gelmiş. İsteyince daha doğrusu azmedince oluyor. Daha iki gün önce başlamış çocukların çikolatalı soslarin (steroidlerin) ne ise yaradığını nereden alabileceğini sorması , ne yazık ki oluşturulan bu ortamın bir sonucu. Doğal yoldan asla yapilamazin bir sonucu. Sanki herkes böyle olmuş gibi. Adamın kendine güveni yok ki. Direk steroid soruyor. Neyse umarım doğruları görüp yanlışları bilip bu yolda hakkını verip idealine kavusanlardan oluruz . Ben inanıyorum. Hakkını verirsen Hak da sana verir , yaparsan bu işi hakkıyla , istediğin olursun alnının akıyla

11. Ryz

Ryz Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    Hayatta ne olursa olsun kendini kaptirmayacaksin . . .

Karsinda bi insan oldugunu emek harcadigini unutmayacaksin . . .

bes parmagin besi bir degil bazen bazi insanlarida oldugu gibi kabul ediceksin gormezden geleceksin

Tek bir insanin degil genelin ne dedigini ve bu genelin kimlerden olustuguna bakicaksin

iyi sporlar...

GSmart Maya M1 v2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28

Aynen dostum steroid olmadan nereye kadar giderse zararları saymakla bitmeyen malzemeler gerek yok ki biz düzgün beslenip iyi suplement kullanalım gerisi gelir şu anda 35 cm biceps var hedefim 40 yapmak bu işi gide bildigi yere kadar sürdürücem :D

PeNa ve brEAk_The_bAT bunu beğendi.
  13. BrockLesnar

BrockLesnar Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Ego işi derken egoyu kontrol edip etmemekle alakalıydı sözlerim. Yani egolarını aşmış birisi en güzel saygıyı gösterir.

14. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Pardon ben yanlış anlamışım :D

BrockLesnar bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş