bu fiyat nasıl?

Konusu 'İzmir' forumundadır ve kemal35 tarafından 11 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kemal35

kemal35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşalr bitane birtane salon buldum içinde saunası fitnessı ve mini bir havuzu var (17m) 9 aylık fiyatı 1000 lira evimede uzak dolmuşla gitsem git gel 4 lira sizce bu fiyat nasıl.. şu anda biraz gaz olduğum için bazı şeyleri göremiyor olabilirm. yardımcı olursanız sevinirim (bu arada 17 m lik havuz işe yararmı bilemiyorum ama en çok ihtiyaç duyduğum şey. dipnot: sport 2750 tl den bir lira dahi inmem dedi)

2. kemal35

kemal35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    forumda kimse yok mu? yoksa sadece birbirini tanıyanlar forum içinden kişilerin sohbet yerimi burası?

3. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Adını neden vermedin acaba ? Belki salona gidenler fikrini söylerdi. Sportstan başka havuzu olan salon yoktu benim bildiğim. (Hilton oteli hariç)

Sports bana da 2200 civarı bir rakam söylemişti. Sabit fiyat politikası yok. Bence iyi pazarlarsan 2000e kadar gider.

4. kemal35

kemal35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

çiğli anemon otel mekan

sportsla gittim yüz yüze konsutum 2750 dedi fiyat esnekliğini konusundaysa kurumsal bi firmayız fiyatlarımız standarttır (o esnek fiyatlar) buraya gelemeyen eziklerin uydurması. dedi abla. bende teşekür edip çıktım

Dexter_Morgan bunu beğendi.
  5. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    İnternational a bende bu yüzden kayıt olmadım.. Halbuki 10dk yürüme mesafesindeydi gidebilirdim.. anemonun fiyatı güzel fitness ve salonu gördünmü nasıldı? Fitness büyükse bende yazın oraya gidebilirim.

6. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    yaz gelsin bi daha gorus o fiyat coktan esnemis olur, kis mevsiminde pazarlik yapilmaz spor tesisiyle thums:

7. xaqisium

xaqisium Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13

Yüzme havuzuna mutlak ihtiyacın varsa Ege Üniversitesi'nin tam olimpik yüzme havuzunu öneririm. Temiz ve yeni bir spor salonu ile sana mükemmel bir ikili olacaktır.

8. kemal35

kemal35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ege ye giriş 12,5 tl ve istediğin zaman gidemiyosunuz.. belli saatler var bir saatten fazlada yüzemiyorsunuz..

Sayfayı Paylaş