Bu durumdayken bu spor yapilir mi?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve darkhacker tarafından 20 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bişeyler yapacaz bakalım nolcak heves+hırs+merak işte ne olcak halim bilmiyorum bindik bir elamete gidiyoz kıyamete gibi:)

2. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    ah be kardeşim yok genetiği uygun değilmişte yok öğrenciymişte bosver girme sen b u islere falan filan ..
    evet genetik olarak beşikten bebeleri seçip kaçırıyo spor salonları hatta ben kayıt olurken gen haritamı istediler almıyolardı allah korusun =)

canım kardesim amacın müsabakalara giren bir sporcu olmak 43-45cm kol yapıcam ise evet cok zor hatta imkansıza yakın

velhasıl kelam sana tek bi soru;

aynı yediğin içtiğinle git bi salonda bütcene uygun spor yap ama adam gibi yap ..buna bi ücret ödemiyoruz motivasyonumuz içimizde ve bedava..
    şimdi sen buna karar verirsen şu andaki halinden hiç mi birşey farketmeyecek?
    hadi cok hacim almadın koc gibi olmadın ama en azından kuvetin artmayacak mı?
    daha kuvetli yere daha sağlam basan bi adam olmayacak mısın?
    iyi kötü spor yapan bi adam olmayacak mısın?
    3-5 kilo bile alsan bu bile fayda değil midir?
    haftada en azından 1-2 annenin basının etini yiyip tavukla biseyler yap diyebilir misin en azından?

evet ya kalk git adam gibi yap antremanlarını yada yok bilader benim genetiğin uygun değil bakıyım ben dalgamade devam et

karar senin

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:32 ----------

bencede kop git valla
    evet öyle güzel bi dünyadayızki cebimizden balyaları saçıyoruz devlet her hafta kapımın önüne bcaa , amino , whey bırakıyo kilo kilo..hepimize anamız babamız kilo kilo tavuklar yediriyo

evet hayat bu ya ne kadar süper
    valla bende imkanları olmayan bu arkadasımızı okuyunca valla koptum ya ..bunca imkanlar dünyası icinde nasıl böyle imkansız kalabilmiş?
    ahahaha süper komik..

3. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    yazdıklarımda herhangi bir art niyet aranmasına gerek yok...sadece yazdıkları saçma....yazan çocuk 13 yaşında biri

4. alphaplus

alphaplus Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Üslubunda bir problem var, sonuçta niyetini ifade ederken yazarak ifade ediyorsun. Çocuğun yazdıklarında da bir problem yok, belki abartıya kaçtığı noktalar olabilir ancak yardım istediğini görmen gerekir. Herkes mükemmel değildir.

5. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    pashacan tabikide gücüm kuvvetim artıcak 54 kg ım 60 kg olsam yeter ama hedefim 65 1 senede dahi 65 kg olsam allaha şüküler olsun...brusli de zayıf sanırım kuru kemik??..

allaha şükür aç değiliz açıkta değiliz haklısın pashacan elim ayağım tutuyor şükürler olsun günde 4 yumurta yerim 2 sabah 2 de okula götürü öğlen yerim okuldada simit devam antreman sonrası ev yemeği ve sğalıklı uyku motivasyon sonsuz fazla olmasa kalkışmam istek var...AMA ŞİMDİ KAFAMA BİŞEYLER GİRDİ TAM YAZILMADAN ÖCNE BİR SALONA ..

1.70 BOY 54KG acaba boks amı gitsem dahamı çok zayıflarım ....
    yada önce 1 sene body de vücudu toparlayıp fazla hacim olmazsa toparlanırsa sonrada boks amı devam etsem body i bırakıp..
    birde halterci arkadaş var oda kafamı tırmalar oldu halter felan die:D:D:):)

kafam tırmalandı karışıverdi bir anda:))

SAYGILAR

6. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar lütfen konuyu dağıtmayalım bırakın çocuklar gibi tartoşmayı gerginliğe gerek yok...kim ne dediyse dedi bırakın deyen desin serbest..

SAYGILAR..

7. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    xxxxxxxxxxxx gecmiste bi cok sporla uğrasmıs yada bulasmıs biri olarak sunu söylemek isterim,

(lisanslı yüzücüydüm ve yine lisanslı futbol oynadım artı 1 sene kadar kickbox antremanları yaptım)

sporun her türlüsüne bayılırım efor sarfetmeni sağlayan seni zorlayan her sporu severim.ama şahsi fikrim hicbirisi body building'den aldığım keyfi almadım.
    aynada bakıp hergün kendinde dğeişimi hissettiğin seni değiştiren güclendiren baska bi spor yapmadım bugüne kadar.

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Eylül 2010
    darkhacker bunu beğendi.
  8. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    hımm anladım body e yazıldım bu aradainşallah benim için hayırlısı olur ilk ay karışık giricekmişim...

Sayfayı Paylaş