Bu durumda ne yapmam gerekir ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve efervan tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. efervan

efervan Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Kalbimdeki rahatsız nedeniyle fitness sporu yapmam kısmen yasak çok zorlalamak şartı ile.Size soracağım göbek yapmadan hacimlenebilirmiyiz zayıf bir yapıya sahibim yağlanmamalı demiyorum yattığım yerden kas alamayacağını biliyorum sadece göbek bölgemden korkuyorum bunun için ne yapabilirim bel ve karın bölgem mi yağlanır mı? Şimdiden teşekkürler herkes sağlığın değerini bilsin çok kötü bir durum

2. MysticMind

MysticMind Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Teknikeri
    Yer:
    Adıyaman
    Geçmiş olsun,Rabbim şifa versin inşallah.Durumun zor.Yağlanmadan veya aldığın yağı eriterek yapmak için yorulman gerek.O da sağlığına zararlı ancak bol kalorili fakat küçük hacimli şeyler yiyerek az az da kendini yormadan mekik yaparak bel bölgesi haricinde kilo alımına başlarsın.

3. efervan

efervan Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Sağol allah razı olsun . O derece yorulmam sorun değil aüor spor yasak karın bölgem yağlanmazsa razıyım yine.Sadece kol çalışarak geliştirebilirmiyim peki çok zayıf kaldı

4. MysticMind

MysticMind Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Teknikeri
    Yer:
    Adıyaman
    olabilir tabi de şimdi zayıf olup body e başlamak ve gelişim için YEMEK şart. yedikçe kol gelişir de yağlanmada olacaktır.Olabildiğince yağı az tutup ideal protein ve karbonhidrat alımıyla yağlanmadan güzel bir sonuç çıkartabilirsiniz.

5. efervan

efervan Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    182 cm boy 72 kiloyum ama zayıf duruyorum çok gıcık durumdayim kaç kilo almam gerekli galiba futbol geçmişim yüzünden kilolarım bacak bölgesi agırlıklı

Sayfayı Paylaş