bu boy ve kiloyla ve bu yaşta gitmek istiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve shoot tarafından 24 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. shoot

shoot Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    iyi günler ben ne kadar yesem de kilo alamayan biriyim

boyum 1.71 1.72 civarı
    kilom 50
    yaşım 16 bu yaştan sonra uzamaya devam eder bizim genetikte ailem

fakat ben boyumu engellemeyecek şekilde buradan program buldum ve çalışacam fakat hedefim şu 60 65 kilo felan olmak sanırım boyumda 1.75 e atacaktır bu sürede 7 8 ay gitmek istiyorum adam akıllı yediğim de 1 ay da 3 kilo almıştım

acaba adam akıllı 7 8 ay çalışsam hedefime ulaşabilir miyim tek yapmak istediğim plaj vücudu abartılı bir vücut istemiyorum sadece zayıf görüntümden kurtulmak istiyorum

2. selomsselo

selomsselo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kilo almak istiyorum ama olmuyo 55 kiloydum 50 kilo oldum boyumda aynı 1.70 ne yapacağımı araştırıyordum forumda

3. can_man

can_man Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    yazık yaw size nasıl kilo alamıyosunuz ben size hemen kendi diyetimi vereyim bakın tank gibi olacaksınız.Bide body boy uzamasını engellemez inan bana sadece bi kaç haraket var yapmaman gereken oda zaten belli bacak kası için ama resmen seni boydan pressliyo.

Akşam yatmadan yoğurtlu mantı.Sabah sucuklu tost öğle patates kızartması yediğin zaman bunu 1 hafta yap değiştire değiştire sürekli aynı şeyleri yeme sağlıksız olursun.Ben en az 3 kilo alıyorum haftada istersem

4. Boas

Boas Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kilo alamayan kardeşlerim bu büyük ihtimalle sindiriminzle alakalı yani bunu değiştirmeniz en başta şaşırtmanız gerekiyor. yaklaşık iki ay iyi antrenman yaparak ve dikkatli güzel beslenerek biraz şaşırtabilir sonrada gıda takviyesi alarak(gainer) hacimlenebilirsiniz.gainerler antrenmanla birlikte gercekten çok işe yarar

5. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    -Can man arkadaşımızın söylediğine uyarsanız,2-3 ay sonra vucüdüm yağlandı yardım diye konu açarsınız.En iyisi güzelcene forumdaki konuları okumanız

6. Shino

Shino Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Eskişehir
    Bu şekilde bir kilo alımı olmaz. Sporla kilo alınacaksa hedef kuru kas kütlesi olmalıdır kilo kilo yağ değil. Bunun için yapmanız gereken basit temel olarak yumurta - et - pirinç gün içerisinde mutlaka tüketmelisiniz. Kararında herşeyden yemek gerekir ama bu 3 ü zaten standart olması gerekenler. Yediniz ve kilo alamadınız mı ? Cevap çok basit daha fazla yemelisiniz hepsi bu. Tabiki Protein ağırlıklı ve karbonhidrat yönünden düzenlenmiş bir diyet uygulamalısınız.

7. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Ne kadar yerse yiyip kilo alamayacak kişi yoktur, ağırlık çalışmak boy uzamasını engellemez ve 7-8 ay içinde mucize bekleme. Hayalindeki vücuda büyük ihtimalle kavuşamazsın, kavuşsan bile şu anda hayalindeki vücutla 7-8 ay sonraki aynı olmayacaktır :)

8. shoot

shoot Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim tek isteğim zayıf görüntümden kurtulmak bunu yapabilir miyim ?

9. Shino

Shino Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Eskişehir
    Tabiki yapabilirsin yediğine dikkat ettiğin ve antrenmanlarını aksatmadığın sürece neden yapamayasın.

10. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Boyunu etkilemez öncelikle yaşım 15 boy 180.

yanlış yapmadığın bir hareket engellemez bilgili abilerimde bunu söylüyor..

Ama Deatlift ve squat omuragaya baskı yaptığı için bi nebze engelleyebilir o hareketleri yapmazsın olur biter..

birde bench press yerine şınav thums:

Sayfayı Paylaş