Bu beslenme programı ile yağlanmadan kilo alabilirmiyim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve just4 tarafından 8 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. just4

just4 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Merhaba arkadaşlar 1,71 boyunda 59 kiloyum yaş 15 kilo almak istiyorum en azından bi 65-70 kiloya cıkmak istiyorum ama bunu tabiki yağlanarak degilde kas olarak almak istiyorum forumda araştırma yapıp kafamda planladıgım beslenme prog şu

Sabah kalkış : 1 bardak meyva suyu , kibrit kutusu kadar peynir

kahvaltı : 1 tam yumurta + 3beyazı ,100 gr peynir , biraz domates , 1 dilim bugday ekmegi

ara öğün : fındık fıstık falan yiyorum

öğlen : 150-200 gr tavuk , 1 tabak kadar bulgur (yiyen varsa tavuk suyla yapın tadı çok güzel oluyor ) , 50-100 gr peynir

ara öğün : 1 tabak bulgur

1-2 saat sonra antreman

antremandan hemen sonra meyva suyu içiyorum protein tozu gibi ek şeyler kullanmıyorum henuz yeniyim ve yaşımdan dolayı

akşam yemeği : genelde ailemle yediğim için net birşey söyleyemem bu genelde tavuk oluyor ama annemin o akşamki yemeklerine göre ama gene dikkat ediyorum yediklerime annemi yemeklere çok yağ tuz koymaması konusundada tembihledim

yatmadan 30 dk önce falan süt içiyorum ama çikolatalı normal süt içtiğimde kusuyorum nedense :/

günde en az 3 lt su içmeye dikkat edip ağırlık antremanlarımıda düzenli bi şekilde yapıyorum kas kütlesi olarak kilo almam için iyi bi prog mu ne değişiklilkler yapmalıyım

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:04 ----------

Unutmadan kahvaltı ile ara öğün arasında saat 9 - 10 gibi 30 dk bi kardiyo yapmayı planlıyorum daha önce bilinçsiz verdiğim kilodan dolayı yağlarım da var

Sayfayı Paylaş