Bu belgeleri almak kolaymı?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve BigMen tarafından 20 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BigMen

BigMen Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Bir protein tozu markası var (marka vermeyeceğim) almayı düşünüyorum fiyatlar piyasaya göre çok uygun.
    Fakat internette pek kullanıcı yorumu yok 1-2 tane dışında.
    Marka şu belgelere sahipmiş:

Türk Gıda Kodeksi Sporcu Gıdaları Tebliğine uygun olarak, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın 01 Mart 2010 tarihli ve G34-6976-00014-1 sayılı izni ile ....... Gıda Kozmetik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Tarafından, ............... Caddesi, ........... adresindeki tesiste tamamen ISO ve güncel GMP standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

ÜRÜNLERİMİZ GMP STANDARTLARINA HAİZ OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR
    GMP (Good Manufacturing Pratice) İyi Üretim Uygulamaları anlamına gelir ve temeli Amerikan Ulusal Gıda, İlaç ve Kozmetik Kanunlarına dayanır. İyi Üretim Uygulamaları (GMP); Hammadde, ambalaj malzemeleri temininden itibaren, üretim prosesleriyle ilişkili tüm süreçleri kapsayıp, kayıt altına alan sistemler bütünüdür.

TÜM SÜREÇLERDE ISO 9001:2008 STANDARTLARI TAKİP EDİLMEKTEDİR
    ISO 9001:2008 Uluslararası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu en üst kalite yönetim standartıdır. Uyguladığımız kalite standartları sayesinde ürün ve hizmetlerimiz, uluslararası geçerliliği olan bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ile idare edilen ve süreklilik arz eden yönetim analayışı ile ortaya çıkmakta ve kontrol edilmektedir.

Bu belgelere ve kriterlere sahip olmak kolaymı? Ona göre markanın az çok kalitesini anlayabiliriz.
    Önüne gelen bu belgelerden alabilirmi yoksa sıkı testlerden ve denetimlerden geçerek mi alınıyor bu belgeler?

Şimdiden teşekkürler.

2. emre113

emre113 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Hocam tavsiye olarak mantıklı davranıp f/p ürünleri isim vermemi istersen optimum standart gold whey fiyatına göre gayet iyi bir ürün biraz fazla verip güvenle tüketmek varken aklında soru işaretleriyle tüketmeni tavsiye etmem

3. ottontw

ottontw Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    marka vermeden nasıl yorum yapalım markasını söylersen yardımcı olunur

Sayfayı Paylaş