Bu bayanlarin bizlerle sorunu ne ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve amrt tarafından 21 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Her ne kadar sağlığımız içinde yapsak üreyip çoğalmak doğa gereği ne diyo başbakan en az 3 :D
    Böyle bir vücut süper, her erkeğinde hayali ancak yanına yakısacak kız ve ya ilgisini çekecek kız zor. Her ne kadar ilgilerini çeksede yinede bildiklerini okuyorlar. Tabi uyumda önemli örneğin altaki resim.

Bu tarzı ve üstünü kastediyorum. Böyle şekli şemali belli olmayan, temiz olmayan vücutlar güzel olmuyor

Kızlarında bayıldığı vücut. Aslında bizmde istemediğimiz vücut değil ama insanın yapısı gereği hep daha iyisini istediğimiz için dahada irileşmek güçlenmek isteniyor. En iyisiside bu tarz ve biraz daha hacimlisidir bence. Evlendikden sonra dahada irileşmek daha iyidir evde kalmama açısından malum Türkiye' de yaşıyoruz :D

2. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Taylor lautner kimmiş bu adamda vücut mucut yok sorun şu bence bizim yaptığımız sporun aslında ne kadar özveri isteyen ne kadar bilgili olmayı gerektiren bir spor olduğunun farkında değiller onların gözünde bu sporu yapanlar ağırlık indirip kaldırmak ve kaslarını şişirmekten başka birşey bilmeyen vücudu gelişmiş ama aklı gelişmemiş insanlar hepsi için söylenmiyorum tabi ki bu şekilde düşünmeyen bayanların varlığı kesinlikle inkar edilemez biraz önce de buna benzer bir başlık altında yine yazmıştım aslında onlarda beğeniyorlar bence ama söylediğim gibi uğraştığımız spora yapıştırılan karakter türünden hoşlanmıyor olabilirler bence sen görgünü, bilgini, zekanı, karizmanı ortaya koyarsan durum değişecektir yani onlara sadece gördükleri şeyden ibaret olmadığını göstermelisin ama şunu söylemeden de edemeyeceğim bu sporu oyle kızlar bakmıyor felan diye bırakma çok yazık olur uğraştığımız spor türü sporun üst kültürü olan bir spordur herkes anmalaz ama sen anlamış bu kadar emek etmişsin yapılan iyi birşeyin sonu kötüye varmaz sen devam et nasıl olsa birgün çıkar karşına iki çift göz alır aklını başından ve alırsın aklını başından çalışmaya devam et bana kalırsa ama yinede karar senin tabi ki.

Jacoburak ve AnkTıp92 bunu beğendi.
  3. t-pain

t-pain Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    empati kurun arkadaslar. nasil bir erkek fit,spor yapan zayif veya balik etli bir kadin istiyorsa,kadinlar da aynisini istiyor. aramizda body ile ugrasan,her tarafindan kaslar fiskirmis bi kadini isteyen var mi? Yoktur.. Bu guzel bi spor. Fakat gülü seven dikenine katlanir. Her 10 kadindan 8'i vücüdunu sisirmis erkeklerden hoslanmaz burasi aşikardir. Eger buna göz yumabiliyorsaniz devam edin. Yok ben yapamam,sadece erkeklerin ilgisini cekmekle olmaz bu is diyorsaniz,abartmadan yapin,yani bi mekana gidince vücüdunuz farkini yaratsin fakat aşiri seviyede degil :) kolay gelsin,secim sizin

Jacoburak bunu beğendi.
  4. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Bayanlar çok biliyor. Kaslarım göstermeye değer olduğunda Johnny Bravo gibi 'hey bebek kaslarımı gördün mü?' diyeceğim önüme gelene. :)

Zerk ve ammun bunu beğendi.
  5. Jacoburak

Jacoburak Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul,beykoz
    Evet evet..Bencede t-pain haklı böyle dar bi v yaka tişört giydiğinde kollar omuzlar çıksın tabiki belli etsin kendini zaten o adamlar gibi hiçbirimiz olamayacağızki bi yerden sonra anabolizan devreye girerse anca öyle oluruz..Tabi isteyen kullanır :)

6. ammun

ammun Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci=dilenci
    Yer:
    Denizli
    bunları diyenler Türk kızları sadece. bu işi kızlar için yapıyorum diyen adama biraz kol,biraz omuz,biraz göğüs yeter.
    ama şu da var, eğer ki sende dikkate değer vücut varsa (az yağlı vücutta 43 üstü kol örneğin) ve cebinde paran da varsa bu ayyyy iğrençççç diyen kızlar bak nasıl pervane oluyor etrafında. kızlar bi garip...
    bu mesele biraz da kedi ciğer olayına benziyor. diyenler haklı, öyle sevgili yapamıcam telaşına düşen kızlar da çok bok atıyor vücut yapan adamlara..
    ama sen kendini göster, bak sana bakışları nasıl değişiyo, sorular gelmeye başlıyo yok neler yiyeyim yok nasıl zayıflayacam falan

7. TheSingleWolf

TheSingleWolf Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Adana
    ben takmıyorum pek.boyun daha da kısalır diyenlerde oldu inanmıyorum:) ve türkiyenin dennis wolfü olmaya karar verdim(tabiki şaka) :D

8. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    hakketten öyle turk kızlarında var bu daha çok.
    amerikada insanların spor kültürü bizden çok fazla ve bu yuzden kadını erkegi spor hakkında çok daha fazla bilgiye donanıma sahip. ülkemizde daha yeni yeni gençler genellikle erkekler :D spor salonlarına yazılıp biraz vucut yapıyorlar bunu goren spor cahili hatun bu ne be diye veryansın ediyor sevgililerinin belkide dikkat çekmesini istemiyorlar :)

9. BByaşamaktır

BByaşamaktır Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    0
    Onlar bayılıyorlar test ettim onayladım . Çok ah aldık ama olsun :D:D:D:D

10. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    beğeni göreceli bişey o yüzden takmaya gerek yok...
    ayrıca bunu söyleyen bayanların hepsinin gerçek fikrinin bu olduğundan emin olma.......

AnkTıp92 bunu beğendi.
  11. ottomanturk

ottomanturk Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    23
    bence bu durum günün modasıyla alakalı karı milleti kendi zevkin kendisi yaratamaz, bulamaz, başkaları ne yapıyorsa onu yapar. şimdi dizilerde sarışın erkek moda kıvanç tatlıtuğ falan 30 yıl önce bıyıklı kadir abimizin posterleri asılıydı kızların duvarlarında şimdi kıro diyolar, sabredin en az 5 yıla kalmaz bodyci erkekler sinema sektörüne geri döner bizim de kıymetimiz bilinir.

12. emre1334

emre1334 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    işte 2. sayfayı bitiripte 3. sayfaya geçtiğimde gördüğüm tek ama gözlerimin aradığı mesaj buydu. Mesela zamanında arnold'un filmleri sylvester stallone filmleri yüzünden vücut geliştirme sporu çok revaçtaydı. Sonra Türk ailesinin yapısını komik bir dille ekrana getiren filmler/diziler başlayınca kasların modası unutuldu. Yakında gelicek filmler ile gene bu spor tavan yapıcak bence. Bu lafları günlerdir duyuyorum. Bu ara dershanedeki hocalarımın 5-6 tanesi(bayan hocalarım) yeter artık emre daha ne kadar yapıcaksın , daha ne kadar uğraşcan bu işle diyorlar ve bende gittiği yere kadar diyip geçiyorum :S

13. ColdOne*

ColdOne* Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci.
    Yer:
    In Flames
    karı milleti kendi zevkini bulamaz lafı biraz ağır olmuşta..
    bende mi sorun var diye düşünmeye başlayacam.. karı değilde bir bayan olarak, ben itici bulmuyorum.

14. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Evet bu konuda sonuna kadar haklısın her hangi bir yere girince ilk vücut kendini gösteriyor herkesten bir farkınım oluyor ama sadece erkekler bakıyor :) Bayanların gözünde bir nevi ayı gibi oluyoruz.

Aslında bunun temel sebebi ülkemizde sporun hala tam oturmaması spor kültürünün tam gelişmemesinden kaynaklanıyor.Kızlar genelde Vücut Geliştirenleri ayı,kaba,kro erkekler olarak düşünüyorlar.

Halbuki bir araştırsalar sadece VG nin değil bir spor salonuna gitmenin bile ne kadar kültürel sosyal ve güzel bir şey olduğunu anlarlar.

Tabiki bunu tüm bayanlar için genellemiyorum.Sporu ve bizi anlayan bi çok bayan var :) Buda bardağın dolu tarafı

Son düzenleme: 30 Ocak 2011
  15. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    daha öncede uyarı yazmışım..
    ottomanturk kadınlar hakkındaki ifadelerinizi seçerken üslubunuza dikkat ediniz..karı milleti nedir?

buarası kahvehane değil..

redbaron_, TEURG ve m.o.k bunu beğendi.
  16. The Pro

The Pro Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Murat
    Yer:
    Zonguldak
    Aksine benimkide yapmamı istiyordu saten.

Hem onun için başladım.Hem biraz kaslı olmak istiyordum.

Kız ben kaslı iken rüyasında görmüş beni gezerken benle :D

17. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Rüyaların tersi olur derler ama..

18. The Pro

The Pro Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Murat
    Yer:
    Zonguldak
    Ya ben onlara pek inanmıyorum.

Çünkü bazen rüyamda gördüğüm şeyler gerçek oluyor.

Saten kız sevmesede olur ben kendime yeterim :D

Sayfayı Paylaş