Bu aletlerlerle yapabileceğim ev programı tavsiyesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve promise90 tarafından 12 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. promise90

promise90 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar merhaba, ben b.b'e yeni başladım. Ölçülerim boy:1.74 kilo:58 .Vucut ölçülerimi henüz ölçmedim.Ölçünce buraya yazıcam. Başlama nedenim vucudumun üst kısmının ince olması ve hacimlendirmek. Şuan üniversitede okduğumdan ve ek işde çalıştığımdan spor salonuna zaman bulamıyorum. Çalıştığım iş proje işi olduğundan, sürekli oturuyoruz. bacaklarım ve baldırlarım üst kısmıma göre kilolu. Bende eritmek için koşu bandı aldım. Bodyle uraşan bir arkdaşımın tavsiyesiyle aşağıdaki aletleride temin ettim:

-20 kg döküm dumbell
    -Göğüs yayı-el yayı-ayak yayı
    -koşu bandı
    -barfiks çekme aleti
    yakın zamanda kürek aleti ve ağırlık sehpası almayıda düşünüyorum.

Beslenme düzenim:

sabah 09.30 kalkış

09.30-10.30 antreman

10.30- 1 tabak cornflakes yada 2 dilim ekmek +kibrit kutusu peynir

11.00-16.30 (iş-sadece oturup bilgisayarda proje çiziyoruz fiziksel olarak yorulmuyorum)

16.30 1 tabak makarna veya pirinç +tavada tavuk göğsü

17.00-17.30 antreman

Akşama doğru ton balığı(tatlı) -aralarda meyva veya sebze atıştırıyorum

Yatmadan önce 1 veya 2 bardak süt

Yemek planım bu şekilde ancak antremanları kafama göre yapıyorum çünkü burdan baktığım antremanlar genelde salon için ev içinde genel antreman yok . Sadece dumbellarla yapılacak egzersizler var. Ben genel bir antreman istiyorum. Arkadaşlar bana yukardaki aletlerle ne tarz bir pogram yazarsınız. (mekik+şınav dahil)
    Birde besin düzenim nasıl?

Not:Üniversite derslerim bittiği için okula gitmiyorum , sadece finallere hazırlanıyorum bunun için çalışma saatleri dışında gün boyu program yapabilirm. ve sıkı bir program istiyorum, 3.5 ay sonra abimin düğünü var. Orda özellikle üst kısmım daha geniş şekilde daha fit gitmek isityorum.bench_O Teşekkürler...:)

Son düzenleme: 12 Mayıs 2011
  2. promise90

promise90 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    yok mu önerisi olan:(

Sayfayı Paylaş