Bu adamlarsa sihirli değnek mi var ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve fatiko15 tarafından 21 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar merhaba.3 yıldır bu sporu yapıyorum 20 yaşında ogrenciyim.Kendi imkanlarımla okuya okuya geldim 60 kg den 82 kgye. 180 boy, yaş 20, kilo 82, yag oranı %15.

Geçen gün bir salona ugradım gelişine.Salon sahibi ile tanıştım.Dedim ben yarışmalara hazırlanmak istiyorum atletik fizik kategorisinde.Adam da yarışmacı hazırladığını söyledi. Benden aylık 250 tl isteid bire bir hazırlama için. Hatta garanti ediyor seni 6-9 ayda şu şu seviyeye getiririm, sözleşme yaparız. Yapamazsam para almam diyor. Okadar da garanti konuştu.Şunları ekledi
    1-Haftada 5 gün benim gözetimim altında olacaksın salonda.
    2-Ayda bir veya iki ayda 1 ölçü ve foto çekimi olucak.
    3-Dediklerime harfiyen uyacaksın.

Ben o ücreti karşılayamayacagım için bir düşüneyim dedim ve teşekkür ederek çıktım.Ama hala aklım orda.Gerçekten yapabiliyor mu bu insanlar ? Bu işin sırrı ne ? Tamam kür yazıyor v.s ama başka birşeyi yok mu bunun ?

2. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Ne sizi ne hocanızı ne çalıştığınız salonu bilmiyorum ama, bu iş genetik beslenme vs. işi olduğu kadarda tecrübe işi.. bizim bildiğimiz kadar onların unuttukları olabilir :) Birçok ayrıntı bilebilirler ve bu onların yetiştirdiği kişiler normal sporculara göre daha hızlı gelişim gösterebilirler..

3. UfkKcn

UfkKcn Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Yeterli bilinç ve bilgi ile onun size yaptıracağı herşeyi kendiniz de yapabilirsiniz :) paranızı çöpe atmayın hele ki böyle bir amaç uğruna kür işlerine hiç girmeyin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bekci bunu beğendi.
  4. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Neler neler yaparsin sen de şaşarsin. Kariyerinin zirvesindeki bodyciler 35-40lı yaşlarda 10 sene verip iyi yerlere gelirsin çabul olsun diyorsan burada hor görulen fena gözle bakilan ve de ayiplanan steroitler devreye girer cızz

5. UfkKcn

UfkKcn Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Ben steroide karşı değilim aslında hiçbirşeye karşı değilim ama kendin yeteri kadar bilinçli değilsen başkasına steroid hakkında güvenme derim . Önce yapacağımız şeyi anlamış ve biliyor olmamız lazım diye düşünüyorum. Sonuçta adam sana kür yaparken en ufak bir ticari düşünce içine girerse ciddi zarar görebilirsiniz, kür süresinde en ufak hata memeli bir erkek olmanıza yol açabilir

Sent from my iPhone using Tapatalk

SoldiersOfGod bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş