Bu 3 ilacı nasıl kullanmalıyım Tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve nicaeal tarafından 17 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. nicaeal

nicaeal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Selam arkadaşlar forumda yeniyim . Bir arkadasımın tavsiyesiyle uye oldum. Oncelikle 3 senedir spor yapmıyordum kilomda 3 sene once 80 civarıydı. Bundan 2 hafta oncesine kadar kilom 98 di boyum 1.80. bel ve yuz bolumumde olagan bir kilo almıstım ve artık zayıflamanın zamanı geldigini dusundum ufak 2-3 kilometrelik hafif kosulara basladım ve 15 gunde 92,7 ye dustum. 1 arkadasımın tavsiyesiyle 3 tane ilac aldım ama bunların neler oldugunu ve nasıl kullanıldıgını bilmiyorum. arkadasımda yurt dısında oldugundan onada ulasamıyorum ve ilacların nasıl kullanacagını soramıyorum . Bugun itibari ile ozel bir spor okuluna yazılıyorum bu 3 ilacın ne işe yaradıgını ,nasıl ve ne zamanlar kullanacagımı bana anlatırsanız minnettar olurum. Şimdiden okuyup yardım olan arkadaşlara cok cok tesekkur ederim.

GNC TONALIN CLA
    SOLGAR LIPOTROPIC FACTORS
    L-CARNITINE SHORTS

2. nicaeal

nicaeal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    biri yardımcı olsada baslasam sunları kullanmaya :)

3. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    belkıde bu suplementlere ılac dedıgın ıcın ve forumu bırazda olsa arastırmadıgın ıcın sana yardım edılmıyordur ne dersınduh

4. nicaeal

nicaeal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    kusuruma bakmayın forumda yeniyim suplementleri arastırdım tabiyikide forumda yanlız bunların üçünün aynı andamı kullanılması yoksa ikisinin yada tekinin kullanılması hangi aralıklarla kullanılması gerektigi hakkında bilgim yok yardımcı olabilirseniz sevinirim yanlış birseyler yapmak istemiyorum teşekkürler

5. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    SOLGAR LIPOTROPIC FACTORS u gunde 2-3 tablet alabılırsın bence gun ıcınde 1-2 tane ant once 1 tane al
    GNC TONALIN CLA yı ıse yıne 2-3 tablet alabılırısın ben yemklerle beraner almanı onerırım bu gncnın onerısı
    L-CARNITINE SHORTS bunun ne kadar l carnınıtıne ıcerdıgını yazarsan ıyı olur ama bence 500mg olarak gunde 1-3 defa alabılırsın

6. nicaeal

nicaeal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    L-CARNITINE SHORTS sıvı kutu içinde 20 adet var 1500 mg tupler halinde

yardımların için tesekkurler

7. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bunuda aslında gunde 3 e bolerek kullanırsan ıyı olur ama bence bu 3 e boldugun sısenın 1-2 kısmını kullan 3. yarına sakla ama tabı madı acıdan sorun teskıl etmıyecekse hepsını 3 bolerek alabılırsın

nicaeal bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş