1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

bu 2.ay cokmu zayifim 183cm 76kg 21yaş

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve alg tarafından 22 Nisan 2006 başlatılmıştır.

1. alg

alg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abiler bi el atin banada ya ne yapmam gerek 2 aydir yapiyorum sanki zayifladim ya 1gün gidyorum 1 gün gitmiyorum salona
    acaba dahami az gitsem body icin cokmu zayifim???

resimlerde daha az görünüyor spor salonunda sıcakken daha iri duruyorum [​IMG]

2. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    1gun gıdp bır gun ara ver men guzel kılo almana yardımcı olur zaten yaz ayınada gırıyoz bıraz zayıfsın yanı 10 kılo alsan ıyı olur bence ama yazında fazla kılo alabılecegını sanmıyorum

3. kerem

kerem Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşım yapı olarak çok güzel. BB e uygun bir fiziğin var ve doğru yoldasın. Kilo alma işini kışa bırakırsın. Yazın haftada 3 gün ağır çalışma ve iyi beslenme senin için uygun olur. Aceleci olmazsan iyi bir yapıya sahip olursun. İyi çalışmalar..

4. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    weight gain tips..

body building icin uygun bir yapıya sahipsin. senin ihtiyacın olan sey haftada 4 gunluk -max. 60 dk suren- piramit sistemli antreman. büyük adele gruplarına (gogus-sırt-bacak gibi) her hareket icin 4 set 12-10-10-8 tekrar - küçük adele grupları için (omuz-biceps-triceps) 3 set 10-8-8-6 tekrar. antremandan 2 saat once karbonhidrat açısından zengin bir yemek *protein içeren* antreman sonrasında protein açısından zengin yiyecekler tüketirsen max. güç elde edersin antremanlarda...meyve ve sebzeyi de unutma..gunde en az 7-8 saat uyu..iyi calismalar...

5. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    kendini 3 kez ile sınırlamana gerek yok
    programın uygun olduktan sonra 7 gün bile gidebilirsin
    ağırlık çalışması zayıflatmaz. yetersiz beslenme zayıflatır.

https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=4116

bu ve tüm alt linklerini oku. ecto yu uygula

6. alg

alg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sag olun arkadaslare abiler yav benneyicem birisi dediki patates ye verha patates yedim 75kiloydum 70 e düstüm patatesi buraktim 75 oldum gene sonra birisi dediki peynir ye bende verha 5 ögün ücken peynir yedim 75 tim 70e düstüm peyniri buraktim geri 75 oldum simdide birisi dediki yumurtaaki ye simdide yumurta aki yiyorum günde 10 tane iciyorum cigcig durbakim kaca düsecem

bugün magamass bide amino alacam yumurtanin yaninda belki alirim kilo

7. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Peynir ye ama 5 öğün ye demek değil bu, düzgün beslen, ilave olarak peynirini ye.
    Patateste aynı şekilde, iyi beslenmenin yanında yersen kilo alirsin, yoksa toplama kampındaki mahkumlara dönersin sabah akşam patatese talim edersen :D
    Çiğ yumurta beyazı içersen, ishal olabilirsin, salmonella denen bir bakteri bulaşabilir ve vücudun biotin eksikliği gösterir.
    10 yumurta beyazı yerine, 3 tam yumurta, 5-6 tanede ilave olarak yumurta beyazi ile omlet yaparsan cok daha faydali olur.
    Sen kilo almaya calisiyorsun, 10 tane beyaz yerine 3 tam+ilave 7 tanesinin beyazi cok daha fazla kalori ve kaliteli protein verir sana.

8. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    + 10 KG=manyak vücut

9. cango1983

cango1983 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    kilo almanla birlikte cok atletik bi vücudun olur arkadasım,bunun içinde iyi beslenmen şart ama bu yazı boyle gecrirp hafif antremanlarla seneye kışa cok daha iyi duruma gelirsin..

10. mucteba

mucteba Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bu yaz meselesini anlayamıyorum ben ençok yazları kilo alıyorum (kas olarak) ve çok ta yazın kilo alan gördüm yani sanki yazın kaslar eriyormuş gibi bir hava var genel olarak.

11. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Yazın kas kazanilir, ancak asil benim gibi bulk adamlar, kolayca diet yaparlar yaza doğru ve eğer ilkbahar diet yapmadılar ise, yazın sıcak havalar sayesinde istahta azalma oluyor, hele birde yüzme ve yan spor aktivitelerine ağırlık verildiğinde kilo vermek cok daha süratleniyor.
    Yoksa her mevsim kas yapılır elbette ve yazın kas erimesi diye birşey söz konusu değil, şeker mi bu erisin :D

12. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Yazın kilo kaybı olmasa da kilo alımı zorlaşır veya durur.Sebebi iştahın kapanması,geç kalkılması öğün sayısının düşmesi okulu olanların tatilden dolayı düzensizlikleri vs...

13. alg

alg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vallaha iyi gaz aldim ya saolun 1 ayda alacam 10 kiloyu gene koyarim resimlerimi

14. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    belinin ince oldugu gibi omuzunda geniş tricepslerinde patlamak için fırsat kolluyor

goguslerde biraz buyuyup çizelsek diyorlar

aslan gibi adamsın bizim yuzumuzu kara cıkarmayıp elinden geleni yapacaksın

ve senin ilerideki resimleri burada istiyoruz

15. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle bu spora boşu boşuna kış sporu demiyorlar adrenalinshot unda söylediği gibi yazın iştah
    kapanıyor ve özellikle yazı tatil olarak geçireceklerin örn: öğrencilerin uyku beslenme gibi faliyetleri düzensizleşiyor
    ve disiplin elden gidiyor bu spor öyle bir sporki disiplini elden bırakmayada gelmiyor ayrıca yazları vücutta su kaybı
    oluşuyor etkili idman yapabilme olanağı azalıyor ve daha bir sürü şey...
    beslenme konusunda ise dostum eğer öğrenciysen veya herhangi bir yerde çalışıyorsan benim gibi yapabilirsin
    sabah 6-7-8 kalktığında (en az 8 saat uyumayı unutma) bol yumurta beyazı ve lor peyniri ile domatez zeytin normal bir kahvaltı yapabilirsin
    ancak işin püs noktası bir gece önce hazırladığın pilavda olacak her gece 1 tencere pilav yapıp sabahı onu bir kovaya
    dolduracaksın ve çantana koyacaksın ve herzaman yanında bulunduracaksın ve kahvaltıdan 2 saat sonra onu yemeye başlayacasın her aklına estiğinde 7-8 kaşık ye 1-2 saat ara ile 7-8 kaşık yediğinde akşama kadar bir tencere pilavı nasıl yediğini sen bile anlamayacaksın akşamlarıda ewde genelde sebze yemekleri yersin birde pilavını spor salonunada götür
    idman biter bitmez hemen pilava sarıl vücuttaki yıkımı önleyecektir bu dediğimi doğru dürüst bir şekilde yap 2-3 ay içinde kendini tanıyamayacaksın ;)
    ayrıcada ladasamara nın program uygun olduktan sonra 7 günde çalışabilirsin sözüne katılmıyorum
    kolay gelsin

16. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    düzeltme

dexter da yaısında küçük kas grubu olarak omuz yazmış
    omuz küçük kas grubunda değildir
    küçük kas grubu: kol, arka kol
    büyük kas grubu: göğüs,omuz, kanat, bacak
    ayrıca omuz çalıştığımız gün göğüs kanat çalışmamamızda omuzun küçük kas
    gurubu arasında olmadığını gösterir

17. wiild_booy

wiild_booy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardaş sana dost tawsiyesi bu işi doğal yap amino falan alma
    şişecem diyee organları ziyan etme
    bu ilaçların etkisi 20 yıl sonra çıkar
    kilo almak istiyorsan: antrenmandan 2 saat önce haşlanmış tawuk antrenmandan 2 saaat sonra da yiyebildiğin kadar ton balığıyla birlikte makarna yee bunları yaparsan aminoya gerek yok. bi de bu kadar yemek yerken mekik çekmeyi unutma fizik çok sağlam çünküüü o göğüslerin altına baklawa olsa manyak süper olurr

18. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    sen bir boş anında amino protein nedir onlarıu bir sitede arastır sonra yan etkilerini yaz birde agır antremana giriyorsunuz amino alıncamı zararlı yoksa almayıncamı bir arastır..

19. adanalıcocuk

adanalıcocuk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    genetik denen olay bu işte dostum genlerin saglam belli
    işlenmemis demir diyorum sana yazdigin seylerden pek bilgin olmadiginida anladim seni iyi bir ustanin işlemesi gerek bence iyi bir salona git

omuz cok genis duruyor kac cm omuz ??

20. wiild_booy

wiild_booy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamam ben onları araştırayım sende bu ilaçların zararlarını araştır.ama ilaçları bir body sitesinde değil bir sağlık sitesinde araştır yada bir doktor a danış bak o zaman sana ne diyecekler.
    spor sağlık içindir görünüş için değil.bunun içinde en önemli iş sağlam beslenmektir.ilaç almak değil
    ama yinede sen üstad'sın ne diyosan boynumuz kıldan inceee :)

Sayfayı Paylaş