bu şeye ne deniyor.bağımlılıkmı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Red tarafından 19 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Red

Red Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    IT
    benim bi sıkıntım var arkadaşlar..3 aydır bu sporu yapıyorum hoşumada gidiyor.hergün salona giderek çalıştım gelişmede oldu. kurallara uymak için son haftada bigün git bi gün araver şeklinde yaptım.gitmediğim günlerde kendimi çok zayıflamış güçsüz hissediyorum.içimden sürekli bench press basmak geliyor.sabahtan başlıyor bu heycanlanıyorum dumbel yana açış falan.duramıyorum..işyerinde sapıtmak istemiyorum..ne yapabilrim.
    :confused:hyper_

2. umut94

umut94 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise 2 öğrenci
    Yer:
    Çekmeköy
    salonda daha ağır çalışırsan belki düzelebilir. Mesala salonda hafif kaldırıyorsan çok ağrı hissetmessin ve off gündede antrenman yapasın gelir. Ağırlığı artır tabi hareketleri nizami yaparak

3. Red

Red Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    IT
    ağırlıkları bugünden itibaren dahada artıyorum. kaç kaldırıyorsunki diye soran olursa.
    8 lik dumbellarla ısınıp 12 lik dumbell ile çalışıyor...50 kg bench pres 47 kq inclad bench press yapıyorum. bu arada bana bunları yap diyen olmadı bendaha acemi modundayım normalde ilk 3 ay durumları.ama ben makinaları biritip sonundada bunları çalışyordum.bugun 60 kg ile çalışacağımm.bakalım ne olacak :)

4. Red

Red Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    IT
    fazla ağır çalışmak iyi geldi..sizi tebrik ederim..akşamla nasıl ne yaptıysam ön kol dirsekten aşağısı iflas etmiş durumda.beton gibi olmuş birisine falan vursam yatırır.umarım akşama düzelir.

5. umut94

umut94 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise 2 öğrenci
    Yer:
    Çekmeköy
    düzelir o ama antrenmandan sonra, set aralarında esneme/germe hareketleri yap rahatlatır vücudunu

Sayfayı Paylaş