bu şekilde yağ yakabilirmiyim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve gagkoo89 tarafından 23 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar haftada 5 gün çalışıyorum ve 4 gün 30dk lık cardio yapıyorum bunlara ilave olarak cla ve l-carnitine kullanmayı düşünüyorum beslenmem ise normal ev yemekleri yerim makarna,mercimek çorbası,pilav,patates salatası gibi anneme güveniyorum fazla yemEklerde yağ kullanmaz ama hamurişi,tatlı,çikolata,abur cubur türü yeşler asla yemem sizce hem böyle beslenip cardio ve cla ve l-carnitine kullanırsam yağ yakablirmiyim?

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Yakamazsan eğer bir terslik var demelisin...bence bu şekilde devam et..ancak hedefe ulaştıktan sonra durmasınıda bil..yoksa kas yapyım derken yağ çıakrma :)..

yani kas kütlenide korumak adına aşırısıda iyi değildir...

kolay gelsin....

gagkoo89 bunu beğendi.
  3. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Dostum bende antreman sonrası hep 20 dakika koşarım, 1 dk yürüme, 2 dk hızı 9a çekip 2 dk orta tempoda koşarım, antreman günü olmadığında ise 35 dk felan interval şeklinde daha tempolu koşarım, yalnışlık varmı? :)

4. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Demircan arkadaşımıza kesinlikle katılıyorum; çok güzel bir program aynen devam et sakın bozma, sakın yılma ;) Bu yazdığın şeyi 3 ay yap isteğin kiloyu verirsin, vücudun forma girer ;)

Ama beslenmeye çok dikkat! günlük aldığın yağ ve Kh kesinlikle orada yazdığın gibi sağlıklı ev yemeklerinden aldığın miktar kadar olmalı! Baklavaydı, çikolataydı, kolaydı felan... Bunlarla ilişiğini kesmediysen hiç bi ay sonra gelipte buraya yazma yani vay efendim şöyle yaptım işe yramadı felan diye...

Sayfayı Paylaş