Bu şekilde kilo verirmiyim?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve cs!!! tarafından 2 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cs!!!

cs!!! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Eti litalif sade yulaf ezmesi aldım sabah uyandıktan 1 saat içinde 1 bardak yulaf ezmesiyle 1 bardak sütü karıştırıp yiyorum.

Sonra spora gidiyorum spordayken çok su içiyorum çok terliyorum yaklaşık 3 3.5litre su içiyorum sadece sporda (spordayken hardcore x stick l kartine ile yarım litre suyu karıştırıp içiyorum)

Spordan gelince yine 1 bardak yulaf ezmesi 1 bardak süt karıştırıp yiyorum.

Akşam ise balık , et , sulu yemek türü şeyler yiyorum. asitli içecek ekmek türü şeyleri hiç tüketmiyorum

kafama takılan bi soru yulaf ezmesi kilomu aldırır verdirirmi ve bu programım uygunmudur?

2. MarcoB

MarcoB Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kaç Kilosun? Boy Kaç? Yedikten kaç saat sonra spora gidiyorsun? Nasıl bir programdasın? Yürüyüş mü yapıyorsun adaptasyon programı mı? Bunlara cevap açıklık getirmen lazım net bir cevap için.
    Ama bir kaç tavsiye verebilirim;
    Bir kere öğün sayını arttır metabolizmanı hızlandırman lazım.3 ana öğüne en az 3 ara öğün ekle.ara öğünlerde ne yenmesi gerektiği forumda bunlar fazlasıyla mevcut.Onun dışında spordan geldikten hemen sonra pro+karbon içeren besin yemen gerekir.Bu lapa bulgur olabilir hayvansal protein içinde tavuğun göğüs kısmı olabilir.Akşam güzel bence saatini erken tut mümkün olduğunca sonra acıkırsan elma ile geçiştir.Öğünleri az ve bol tut.Tıka basa doldurma karnını aç kalk masadan.Hayatını düzene sok.Düzenli dinlen.Düzenli beslen.Unutma o kiloları bir günde almadın bir günde veremezsin.Disiplin içinde kararlı bir şekilde devam edersin istediğin duruma gelirsin.Çalışmaya ve araştırmaya devam ;) bench_O

3. savas_yok

savas_yok Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Acı yok rocky
    Yer:
    izmir
    birde yanlış okumadıysam spordayken alıyormussun l carnitini onu 30 dakıka önce alman gerekir diye dusunuyorum yanlış mıyım arkadaşlar

4. cs!!!

cs!!! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    15dk bisiklet
    (cardio yaparken harcore x stix i yarım litre suyla yavaş yavaş içiyorum )
    15dk yürüyüş bandı
    3set 80 tane bel çevirme
    sonra ayak , göüs , butterfly falan aletlerin isimlerini pek bilmiyorum hepsinde 3set 12 şer tane yapıyorum 44 - 29 arası ağırlıklarla

yaş 17 - kilo 94 tü 90 a düştüm beslenme programını yeni yaptım daha deniyemedim - boy 1.75

Sayfayı Paylaş