Bu Şekilde Yağ Yakabilir Miyim?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Bloodlettin19 tarafından 6 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Bloodlettin19

Bloodlettin19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Yaş 17 Boy 1.83 Kilo 80 Arkadaşlar ben tam body yapıyorum denemez ama elimden geldiği kadar uğraşıyorum ağırlıkla çalışmıyorum duyduğum kadarıyla boy uzamasını etkiliyormuş. Vücut ağırlığı ile çalışıyorum. Çalışma programımı sizlere anlatacağım ve sizlerden çalışma programım hakkında bilgi isteyeceğim her türlü yorumunuza açığım sonuçta benden kat be kat daha iyi bilirsiniz bu işi :)

Çalışma Programım:
    İlk olarak https://www.youtube.com/watch?v=SRB6c1cd_I4 bu elemanın yaptığı cardio egzersizini yapıyorum (eğer link vermek yasaksa herkesden özür dilerim yeni geldim siteye bilgim yok affola) ikinci olarak 150 şınav çekiyorum ve son olarak da bu 8 mins abs programının level2'yi yapıyorum bu kadar :D çok fazla vücut istemiyorum basketbol oynuyorum tek istediğim biraz göbeğim var onu eritmek sizce başarılı olabilir miyim bu programla herkese teşekkürler :)(konunun yerinin burası olduğunu düşündüm eğer yanlış yerdeyse tekrardan affola :) )

2. rund3v1l

rund3v1l Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum
    Böyle yaparak yağ yakabilirsin,ancak beslenme durumunuda yazsan iyi olucaktı.protein yönelik beslenmeni öneririm.
    sana tavsiyem boş zamanlarında koşuya git bence en güzel cardio koşma hem koşma büyüme hormonlarını salgılıyor.

Bloodlettin19 bunu beğendi.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Yeni geldiysen once form kurallarini okumalisin, ardindan yeni baslayan ve beslenme sabit basliklarini. ZAten bir cok sorunun cevabini bulacaksin.

Boy uzamasi ile ilgili bir cok konu var ve sik sorulan sorularda cevaplar mevcut.

Simdiden iyi okumalar dilerim.

4. Bloodlettin19

Bloodlettin19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:23 ----------

keşke belirli bi beslenme yöntemim olsaydı basketbol oynadığım için sürekli hareket halindeyimdir aslına bakarsanız aktif biri olarak değerlendirilebilirim genelde 40 dakikalık maçlar çıkarırım kolay kolay yorulmam ama biraz daha göbeği eritsem daha yararlı olur gibime geliyo :D

5. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : Yağ Yakmak

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş