Bu İlaç İğne İpliğe Çeviriyor

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Private tarafından 26 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. Nuke_99

Nuke_99 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Efedrin clenbuterol bronkodilator beta andrejeik stimülatörler adi altinda üretilir evet amaclari yag yakmak degildir.ama dedigin gibi kotu abuse edilmesi edilmesi ile yag yakildigi aci bir gercektir.attigin referansida inceledim atlarda surup seklinde kullanilmis yani zaten hap olarak degil yinede bronkodilator bir madde oldugu oradada geciyor.zaten onun ülkemizde denk hali ventolin...
    acikcasi referanslara guvenip guvenmemen bana bir yarar veya katki saglamiyor.
    tabi eger ilaci kullanip sonuclarini bizle paylasirsan sahsim adina cok mutlu olurum bu arada duzeltmem icin tesekkür etmissin yanlislarini her zaman duzeltebiliriz.fazla steroidler hakkinda konusmak istemiyorum burasida yeri degil uzamasin lutfen arastirman icinde tesekkür ederim.

Paradise_In_Dubs bunu beğendi.
  2. Paradise_In_Dubs

Paradise_In_Dubs Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İzmir
    Alli kullanmadım fakat efedrin,clen vs...yani underground ne varsa kullandım.Yani hiç bir ilaç sizi iğne ipliye çevirmiyor.Öncelikle şunu kabul etmelisiniz,acı çekmeden yağlardan kurtulamazsınız.Acı çekmek sizin için bir zevk halini almadan yağ yakmak diye bir şey yok.Yani alli kullan veya kullanma veya herhangi bir obezite ilacı kullan veya kullanma 2 sonuçta da yağ yakarsınız,zor değil.Fakt bunları kullanarak hedefe daha kısa sürede varırsınız sadece kısaca acelem yok diyorsanız kullanmanıza da grek yokdur.tşkler...

Nuke_99 bunu beğendi.
  3. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Nuke 99, daha önce 2 kere yazdım;

Alli vücut geliştirme amacıyla kullanılacak bir ürün değil. Zaten bu sporu belirli seviyede yapan kişilerin vücut yağ oranları normal seviylerde hatta ortalama bir insana göre düşük seviylerde oluyor. Bu sebeple alli'yi kullanmaya ihtiyacım yok, sonuç veremicem o yüzden.

Bu ilacın obez kişilerde işe yaradığı kesindir ve o sayede FDA gibi bir kurumdan onay almıştır ve en önemli özelliği olarak reçetesiz satılmasına karar verilmiştir. Bu kadar basit demek istediklerim.

4. muration

muration Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Muh
    Yer:
    istanbul

evet yan etkilerinden de bahsedilsin.. ecstacy, kokain, metamfetamin de korkunc sivi ve kilo kaybina yol aciyorlar.. ustelik bunlar da, zamaninda yan etkileri olmadigina inanilan bitkiler idi!

5. fraud

fraud Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ben hala bu allinin işe yaradığını düşünüyorum ama genede cesaret edemiyorum, keşke bi deneyenden bilgi alsak...

6. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    arkasaşlar gsk şirketi dünyanın 2. büyük ilaç şirketi bu doğru fakat bence denenmemesi gereken bir ürün. Bu forum spor üzerine kurulmuş bir forum, ilk iş bu ilaçların yerine forumdan diyet ve cardio programları araştırmak daha mantıklı olur bence. Ben böyle yapıyorum ve artık diyet diye bir şey kalmadı önceden diyet diye yediğim şeyler şimdi normal öğünlerim oldu sadece 1 ay dişinizi sıkın gerisi çok kolay zaten. Yok illa kullanmak isteyen arkadaşlara ürün referans edinmeden kullanmamalarını tavsiye ederim. Spor veya diyet yapmadan kilo verilmez arkadaşlar ne yaparsanız yapın bunlardan bişi şart. 2 sayıyı toplarsanız toplam sayı 2sinden de küçük olmaz ya birine eşit kalır yada 2 sünden de büyük bir satı oluşur. Yani vücuda giren kaloriler size -yağ olarak değil ya 0 etki yapar ya da +yağ. Vücudu alışdığı düzenden çıkarmak şart. saygılar...

7. vires

vires Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Kısa sürede çok kilo vermenin zararlarını herkes biliyor zaten. Bu kadar çabuk kilo verilirse önemli bir miktarda kas kaybedilir, bağışıklık sistemide çöker herhalde. Sadece ileri derecede obezler için kullanılabilecek bir ilaç gibi geldi bana.

8. sadeyaka

sadeyaka Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar en sağlıklı ve kesin çözüm diyet ve mide hareketlerine birazdaha ağırlık verirseniz başarılı olursunuz herşeyin başı azimdir belirli süreden daha önce kilo verirseniz kesinlikle zararını görürsünüz

9. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    bu ilacın sağladığı etkiyi aldığınız diyet lifi miktarını arttırarak da sağlayabilirsiniz. Xenical gibi bu da yağları direk çıkışa yönlendiriyor. İşte bu noktada da vücutçuların hiç işine yaramayacağı ortaya çıkıyor çünkü esansyel yağ asitleri de kanalizasyonu boylar bu şekilde. Ve testosteron üretimi için yağa ihtiyacınız var.

10. CEW!Q

CEW!Q Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0

"Diyet Lifi" _?

11. sukela

sukela Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biz kilolarımızla mutluyuz boşverin beyler aliyi veliyi dumbelllls
    kullanmaya yarın başlıyorum yaşadıklarımı anbean paylaşacağım sizlerle dostlarım.

12. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Gibisi fazla, Xenical ile aynı etken maddeye sahip.

13. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    El Diablo son noktayı çoktan koymuş.

14. Uğur Güran

Uğur Güran Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba kerem kardeşim 100 adet toplu efedrın saglayabılırım demıssın

[email protected]
    eklersen goruselım

15. veritass

veritass Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar ben bu ilaçtan yurtdısında alıp kullanmaya baslamıstım cunku tuvalet sorunu ınanılmz haller almıstı mesela bu ılacı kullanırken olurda yaglı bir yemek yerseniz farkında bile olmadan iç çamasirinizda yag gorebilirsiniz(uzulerek soyluyorum başıma geldi) sırf bu yuzden biraktım cidden çok kuvvetli bir ilaç eger benim gibi evin wcsinden başka biryere giremiyorsanız aman derim

Sayfayı Paylaş