Bu ürünlerden kış için iki kombinasyon?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kratos1 tarafından 20 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar siparişlerim sonunda elime geçti. İsteğim bu ürünlerden kış için toplamda 4 5 aylık iki kombinasyon çıkarmak. Bu ürünlere ilave burdan ürün alıp ekleyebilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

(Bilmek isteyen için yaş 23 186 boy 90 kiloyum 13kg yag var. Kol ölçümü biliyorum sadece diğerlerini de ölçtürüp yazabilirim kol 39 40 cm civarı. Marta kadar 4 5kg alıp sonra yağ yakıma giricem. Şu an günlük 160 170gram protein 400 gram civarı karbo tüketiyorum yemek olarak.)

Elimdeki ürünler:

Con-Cret Concentrated Creatine Powder, Lemon Lime, 48 Servings

Driven Sports CRAZE - Berry Lemonade - 45 Servings

Scivation Xtend Green Apple Explosion 90 Servings

BSN Amino X Green Apple 30 Servings

BSN Hyper FX 30 Serve Capsules, Watermelon, 315 Grams

Optimum Nutrition Glutamine 1000mg, 240 Capsules (1000gram toz istemiştim tablet getirmişler :))

Optimum Nutrition Opti-Men Multivitamins, 180-Count

Son düzenleme: 20 Kasım 2012
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Ben kis icin sunlari tercih ederdim.

BSN Amino X Green Apple 30 Servings - Scivation Xtend Green Apple Explosion 90 Servings
    Optimum Nutrition Opti-Men Multivitamins, 180-Count
    BSN Hyper FX 30 Serve Capsules, Watermelon, 315 Grams

Ve bir mono creatine eklerdim, tabi protein ihtiyaci ne durumda ona gore optimum susler sabahlari :)

Neden con cret tercih etmedim yaza dogru daha mantikli,

Glutamine zaten bir miktar xtend de var.

cutta craze e daha cok ihtiyacin olacak.

Ama tartismaya acik bir liste :)

3. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkür ederim abi yorumun için. Aminox ve xtend aynı anda mı kullanıyım tam anlayamadım orasını. Yoksa kış için marta kadar sırayla aminox ve bitince xtend mi? Kış için hyper fx, cut için craze diyosun banada mantıklı geldi. Peki concret cutta kullanılabilir bir ürün mü sence? Yoksa hyper fx bittikten sonra concrete mi devam ediyim? Son olarak burdan ucuza bulabilirsem dymatize iso 100 eklicem. Bulamazsam myofusion düşünüyorum. Okul sebebiyle bazen beslenme aksayabiliyor ne yazıkki.

4. brhmcr

brhmcr Guest

Rica ederim kratos1,

Aminox ve xtend ayni ozelliklere sahipler hemen hemen biri bitince birini kullan derim.

Concrete cut a uygun, soyle diyelim genel bir yanilgi var cutta kreatine kullanilmaz diye ancak keskin bir diette creatine toparlamada birebir bir urun, belki mono kisiel ozellikler sebebiyle sikinti yaratabilir (sende olmustu) ancak kullanilabilir.

Benim 2011 de ki foto cekimim doneminde bile creatine kullaniyordum .

Iso guzel tercih.
    concrete ve hyper cok farkli urunler ikame degiller bildigin gibi bence gerek yok.

Bir ek daha GH booster eklenebilir bu kadar guzel bir stacke, AOL olarak.

5. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    2011deki çekimin sırasında kretain kullanıyo olmana gerçekten şaşırdım.[

O zaman dediğin gibi kışın mart sonuna kadar ant sırasında xtend ve aminox sırasıyla ant önce de hyper fx. Yanlarına creatin mono ve toz alıcam.

Cutta ise craze ant öncesi yanına concret ant öncesi glutamin de ant sonrası. Yine yanına toz eklicem. Optimen de sabahları kahvaltıdan sonra.

Bir çekincem cutta creatin.hcl kullanımıydı. Onun cevabını aldım. Diğeride hyperfxte kreatin yok sanırım ama crazede var(miktarı belli olmasada) craze ve concret aynı anda kullanılabilirmi yada craze ve kreatin.mono?

Gece supplement kullanımı için çok arada kaldım açıkçası. Tribbulus ve aol işe yaramıyo diyenler var, zma kalsiyum ikilemi gibi bi sorun var. Arkadaşımın doktoru 'testo seviyesini dışardan bişey alarak yükseltemezsin neyse o sadece olağandan düşükse yükselir' gibi bişey söylemişti. Aklımda bi markanın aol ünü alıp yanına eczaneden zma toplamayı düşünüyorum.
    Teşekkür ederim tekrardan

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Kasım 2012
  6. brhmcr

brhmcr Guest

2011deki çekimin sırasında kretain kullanıyo olmana gerçekten şaşırdım.Dun aklima geldi, ben gunde 1 litre yesil cay icen biriyim ve kati sodyum dietim var :) Ona gore dikkat etmek lazim ama sen beni anliyorsun

O zaman dediğin gibi kışın mart sonuna kadar ant sırasında xtend ve aminox sırasıyla ant önce de hyper fx. Yanlarına creatin mono ve toz alıcam.

Cutta ise craze ant öncesi yanına concret ant öncesi glutamin de ant sonrası. Yine yanına toz eklicem. Optimen de sabahları kahvaltıdan sonra.optimen kahvalti oncesi daha mantikli ac karnina mide problemin yoksa

Bir çekincem cutta creatin.hcl kullanımıydı. Onun cevabını aldım. Diğeride hyperfxte kreatin yok sanırım ama crazede var(miktarı belli olmasada) craze ve concret aynı anda kullanılabilirmi yada craze ve kreatin.mono? ben su an n xpolde ile crea mono kullaniyorum, olsun olsun da gunluk toplam en fazla 8 grami bulsun creatine , kullanilir sikinti olmaz.

Gece supplement kullanımı için çok arada kaldım açıkçası. Tribbulus ve aol işe yaramıyo diyenler var, zma kalsiyum ikilemi gibi bi sorun var. Arkadaşımın doktoru 'testo seviyesini dışardan bişey alarak yükseltemezsin neyse o sadece olağandan düşükse yükselir' gibi bişey söylemişti. Aklımda bi markanın aol ünü alıp yanına eczaneden zma toplamayı düşünüyorum.Doktorun arkadasi bence biraz bilgi fakiri testoyu yukseltebilecek bircok dogal besinde var tabi ki soru hangi testoyu :) Tribulus aliyorum ama libidio disi bence bir numara yok, ZMA dusuk olanlarda testo dusuklugu kanitlandi. Ama fazlasi testoyu arttirmaz :) Biz garantilemek icin aliyoruz ve guzel bir uyku kalsiyum olayi 45 dakika ara ile alinarak cozuluyor. AOL ise zaten 3 tane amino Gh icin gerekliler yaramasa bile amino olarak farkli islerde kullaniliyorlar.

Teşekkür ederim tekrardan

7. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Hyper fx i cuta, craze i bulka alıyorum çünkü hyper fx in yağ yakıcı özelliği de varmış :) Ayrıca hyper fx ve amino x i aynı anda kullanmak istemiyorum. İçinde ikisininde 500 IU D vitamini mevcut(%125) bide optimen alınca 300 IU (%75) da ordan geliyor açıkçası bana fazla geldi sence bi sorun teşkil eder mi?

Aynı şey C vitamini için de geçerli aslında. Crazede 250mg (%475) optimende 300mg (%500) C vitamini var. Bir kaç yerde günlük 1grama kadar C vitamini alınabiliceğini okumuştum ama ne kadar doğru bilmiyorum. Fazla vitaminin böbrekte taş riski oluşturduğunu biliyorum.

Birazdan antrenmanım var. Craze içip gidicem antrenman sırasında aminox i tüketicem. Antrenmandan hemen sonrada 2-3 tablet glutamin. Xtende başladığım zaman da glutamini bırakıcam. Uygunmudur?

8. brhmcr

brhmcr Guest

Yeterince bildigine ve dikkat ettiginine eminim ama hatirlatayim beslenmen yeterli degilse :/ ne yazik ki basari gelmiyor.

9. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Tabiki zaten ilk mesajımda kabaca günlük karbo ve protein alımımı bu yüzden belirtmiştim. Çok teşekkür ederim tekrardan

Sayfayı Paylaş