Bu Ürün Hakkında Bilgisi Olan Varmı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve freeozgur tarafından 30 Mart 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. freeozgur

freeozgur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    arkadaslar yakın zamanda yurt dısından bu urunu getırecem :

http://www.nutrim-bg.com/products/product.aspx?pid=119&gid=60

sebeb olarak hem guzel hem fıyat olarak cok cok ucuz olması bunun hakkında bısey bılen varsa lutfen yazsın sıtelerını gezdım dandık bır fırmaya benzemıyolar ılgılenen butun arkadaslara sımdıden tesekkur !!

2. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Adresini verdiğin Nutrim Bulgar firmasıdır..Bulgaristandan ürün almanı tavsiye etmem..Çünkü genelde sahte oluyor...

Unun içine kakao karıştırarak sana Protein tozu!! satabilirler...Alacaksan iyice incelemeden ve kullanan birilerine danışmadan alma derim.

Bulgar mallarına güvenilmez...Bizzat bulgaristana kendin gideceksen oradaki salonları dolaşıp ordaki sporcuların neler kullandığına bakarsan daha iyi olur orada yaşayan sporcular bir şekilde deneme yanılma yöntemi ile orjinal ve sahte arasındaki farkı ayırdedebilirler.

3. freeozgur

freeozgur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    hocam ılgı alakanız ıcın tekrar tesekkur ederım umarım sahte cıkmaz forumda bı arkadas daha kullanmıs gayet ıyı demıs umarım oyle cıkar cunkı 5kg*2 tane proteın getırtıyorum kullanan arkadaslar lutfen yazsın :cry:

4. acaliss

acaliss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    kullandiktan sonra sen de yorum yap, bakalim nasil biseymis; merak ettim

5. Myostatin

Myostatin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antrenör-dieyetisyen
    Yer:
    frankfurt
    selamlar
    bencede uzak dur o ürünlerden wheyleri genelde islenmemis peyniraltıtozundan yapılıyor
    yani hem steril degil hemde suplerment degil toz ama ne tozu ???
    saygılar

6. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Moralini bozma arkadaşınla irtibata girebiliyorsan dediğim gibi yap ordaki spor salonlarına bir bakıversin neler kullanılıyor görsün ona göre alsın..yani markaya bağımlı kalma..orda yaşayan ve ürün kullanan kişiler sahte taklit daha iyi ayırdedebilirler..zaten sahte malı yerlilere değil yabancılara satarlar genelde..yerliler hesap sorar yabancılar soramaz mantığı....

7. stingray

stingray Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar

Bu hafta Bulgaristabdan aşağıdaki ürünü aldım 20 Türk lirasına denk geliyor galiba açıkçası yukarıdaki yorumlardan acaba kötümü yaptım diye düşünmeyede başladım ama ürün orta ölçekli bir süpermarket zincirinde satılıyordu ve üstteki mesajların tarihinede bakarak firma kötü mal yapsaydı bugüne kadar batardı diyede düşünüyorum.

http://www.nutrim.bg/en/products/profile/16/

Sizce faydası olucakmı yoksa kutu bitince Türkiyeden daha bilinmiş firmalardan mı alayım?

Sayfayı Paylaş