BSN True Mass

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 169
    62,6%
  2. Orta karar

oy sayısı 81
    30,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 20
    7,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 165 üye.
  1. forzalazio

forzalazio Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    kullandığım en iyi gainer bu.2 ayda 6 kilo almamı sağladı.creatin ile combine etmenizi tavsiye ederim içindeki protein diğer gainerlara göre çok daha fazla olduğu için büyük avantaj sağlıyor,ayrıca meyve suyuyla kullanmanızı tavsiye ederim keza tadı sütle çok ağırlaşıyor

2. necati borucu

necati borucu Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    fitness eğitim
    Yer:
    KIBRIS

bızde true massın kutusu 80 tl o yuzden fıyat cokda acıtmıyor . o yuzden ben memnunum herkese kolay gelsın .

3. jeytan1905

jeytan1905 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38

sen o bir kutuyu 12 aya yay .günde 6 gram dan 3 öğün desen her öğün 2 gr kullanırsın.kutyu 3 ayda bitirmenle 1 senede bitirmen arasında zaten hiç bir fark yok.

millet parasını çöpe atmaya ne kadar meraklı.bi iş yapıyorsanız hakkıyla yapın.

4. bybadman

bybadman Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    DJ

kesinlikle katılıyorum. Ürünün faydasını görmek istiyosanız önerilen şekilde kullanın. Uzun süre götürcem diye ölçeği azaltırsanız bi faydasını göremezsiniz. 20-25 gün gitsin sonra etkisini görün. 2.5 aya yayarak bi etki beklemeyiniz bence.

5. ayberk228

ayberk228 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Böyle ürünleri 6 ay yada 1 yıl kullanınca işte tam randıman alınıyor..

6. bybadman

bybadman Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    DJ
    Şuan elimde Cookies&Cream aromalı ürünü var. Bi deniyelim en doğru yorumları yapıyım :) ürünü çok aradım ve piyasa fiyatınn çok üstünde aldım inş işe yarar.

AngryHun bunu beğendi.
  7. bybadman

bybadman Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    DJ

cookies&cream aynı ürünü bende aldım ilk kez bugün içtim. İçinden çıkan kaşık çok büyük olmasına rağmen 3 kaşık true-mass attım 450 ml yarım yağlı süte. Tadı aşırı ağır oldu midem kalktı resmen. Zorla içtim. Sen nasıl kullandın yazarsan sevinrim.

AngryHun bunu beğendi.
  8. abx

abx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar nerden alabiliriz bu ürünü bir kaç siteye baktım ellerinde yok

9. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar cok acil ben bu forumu baya takip ettim hardline progaineri asiri ovduler burada bana ama karbonhidrat oraninin asiri oldugundan dolayi galiba yuzumde sivilceler cikmaya basladi . Ayrica hardline bu forumda asiri ilgi goruyor ben bu urunun yilin urunu falan oldugunu duymamistim antalyadan aldigim yer en iyi gainer hardline dedi verdi gazi aldik ama hic memnun degilim su an icine basmislar şekeri .. Sizce ne yapmaliyim onu bitireyimmi yoksa bundan mi soyliyim ondan daha 2 kilo kadar var .. Boy 185 kilo 66.200 gr :)

10. bybadman

bybadman Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    DJ
    ben 2-3 gün önce internetten buldum. Bende çok araştırmıştım stok sıkıntısı var. İstersen sana yardımcı olurum özelden. Aldığım yerin numarasını vs. verebilirim.

11. abx

abx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    dostum yardımcı olursan sevinirim:)

12. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    bende almaya karar verdım 5 10 gun ıcınde ama hıcbır sıtede yok ya nasıl ıs bu

13. crbatu

crbatu Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    urun geldi var en iyi sonuç icin nasıl bir kullanım önerirsiniz kullanan arkadaslar uzun sureyemi yaymak daha ıyı olur yada ant. once sonra tuketmek gerekir normalde uç olcek yazıo birer bucuk once ve sonra bu bana saçma geldi daha uzun zaman zarfına yaysak birer olcek olarak nasıl olur onların demesıne gore 2 saat kala ve hemen sonra yani 3 saat ıcınde 3 olcegı tuketmemız gerekıomus fikirleriniz nedir

14. bybadman

bybadman Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    DJ
    Ben sana kullanma şeklimi aynen söyliyim. Şuan kullanıyorum. Off günlerde Sabah kahvaltıdan sonra Gece yatmadan. 1,5 ölçek 400 ml. yarım yağlı sütle. Spora gidiceğim zaman sabah kalktığımda 1 ölçek 400 ml. suyla spora gitmeden 1 saat önce 350 ml suyla 1-1,5 ölçek. spordan sonra hemen yine aynı şekil. Gece yatarkende protein ihtiyacıma göre ister alıyorum ister almıyorum. Yaklaşık 11 gündür kullanıyorum 2 kilo aldım. Kaslarım şekillendi. 9 günlük fln daha var ortalama. Bu süre içinde beslenmemede çok dikkat ettim. Sağlam yemeye çalışıyorum. Protein karbonhidrat ağırlıklı ve sık yemeye çalışıyorum. Kolay gelsin.

15. BlackMamba24

BlackMamba24 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Beyler mass-tech ve bunu kullanmış olanlara soruyorum hangisinin tadı daha iyi sizce ? Birde hangisi daha etkili ?

16. crbatu

crbatu Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    ya mesela sabah miyde boş kalıyo aç karnına sabah 7de urunden içsek tekrar yatsak 12 gibi kaksak kahwaltı yapsak etkisi olurmu yani sabah boş mideye içmek yarar sağlar mı sağlamaz mı ? amaç aradaki boşlugu doldurmak çünki ben öğlen kalkıyorum

17. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0

kardesım varmı bır gelısme bugune kadar kac kg artıs oldu benım hardlıne progaıner bıtmek uzere bır ayda bundan mı kullansam karar veremedım acıkcası ....

18. crbatu

crbatu Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    var kardes bu urun gayet basarılı 5 günde hisetirio etkisini sanırım ıcınde proteinın fazla olmasndan kaynaklanıo ama cok pahalı cooook

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:54 ----------

masstec falan hıkaye gainerler arasında true mass tek gecerım etkısını hemen gosterıo parasıda malüm masstech kotu demek ıstemıorum tabiki ama bu en ıyısı bence

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:56 ----------

hardline bunun yanından gecemez söliyim

19. bybadman

bybadman Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    DJ
    15 gün gibi kısa bir sürede bitirdim. 2 kilo aldım. beslenmemede dikkat etmiştim tabi. Uyku düzenim çok kötüydü. Sanki biraz şekillendirdi gibi. Onun dışında çok çok büyük bi gelişme görmedim.

20. crbatu

crbatu Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    e daha ne istiyosun 15 gunde 2 kg şükür etmesını biil bence urun cok iyi ama gunde en az 3 ogun yiceksın en az

Sayfayı Paylaş