BSN True Mass

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 169
    62,6%
  2. Orta karar

oy sayısı 81
    30,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 20
    7,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 165 üye.
  1. martinez35

martinez35 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    kit bir de serious mass var.true mass ve seriouss mass kullandım.gerçekten etkileyiciydi.true mass içerik olarak daha kuvvetli gibi

2. kit33

kit33 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    deca küründe olduğum için şeker oranı korkutuyor beni ama bakacam artık

3. Haytham

Haytham Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Kolay gelsin. Ürünü dün kullanmaya başladım şöyle bir sıkıntım var ki sütle de içsem, suyla da içsem müthiş gaz ve şişkinlik yapıyor. Bugün idmandan 1 saat önce 1.5 ölçek 350 ml suyla aldım idman sırasında baya bir rahatsızlık verdi. 2 gündür böyle gün boyunca şişkinlik yaşıyorum. Bu durum normal mi ve vücut alışacak mı acaba ?? Teşekkürler.

4. CiggySmoke

CiggySmoke Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    1.85 65 kiloyum. Yaklaşık 2 haftadır spor yapıyorum. En geç 1. aydan sonra bu ürünü kullanmayı düşünüyorum. Yağlanma yapar mı ? Nelere dikkat etmeliyim ? Benim durumumda olup kullanan varsa yardımlarını bekliyorum.

5. corpse35

corpse35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İzmir
    Büyük ihtimal seninde benim gibi yağsız bir vucudun var pek dikkat etmen gerekn bsey yok antremanlarını aksatma yağsız kilo aldım ben kullandm endişeleneceğin pek bsey yok kosu yapma eğer kilo almak istiyosan

6. CiggySmoke

CiggySmoke Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sağolasın. Bir de bu kutu sanırım 18-20 gün kadar dayanıyor. Kaç kilo alabilirim 1 kutu ile beslenmeme dikkat ediyorum. Siz kaç kilo almıştınız ve herhangi bir yan etkisini gördünüz mü ?

7. corpse35

corpse35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İzmir
    3 kg falan almıştım ben ama kullanıcaksan 2 kutu falan daha kullanmanı tavsiye ederim ve günlük alman gereken karbonhidrat miktarını yüksek tutmanı tavsiye ederim bu da ne demek her gün mutlaka pilav yada makarna demek günlük yediginden ekstra 200 gr pilav yada 400 gr makarna tavsiyem

8. CiggySmoke

CiggySmoke Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Dediğin gibi dikkat ediyorum. Muz yumurta bal ve yulaftan içim bayıldı zaten. Son olarak antreman günleri ve antreman olmayan günlerde ürünü nasıl kullanmalıyım ?
    Sana da çok soru sordum ama kusura bakma bu son gerçekten :)

9. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Bu üründen ziyade yüksek ambalajlı kilo aldırıcıları ilk etapta kullanmak daha mantıklı. True Mass, Gasrapi Real Mass, Cyto Mass gibi gainerlerde protein:karbonhidrat değerleri hemen hemen aynı oranda olan ve daha ziyade orta seviyenin üstündeki sporculara yönelik hazırlanmış gainerler. 500 kalor alacağım diye 50-60 gram protein içmek 65kg ağırlıkta ve henüz bu sporda yeni olan biri için çok yüksek rakam. Siz başlangıç olarak Seriouss Mass, Dymatize Super Mass gibi gainerlerden başlarsanız daha iyi olur diye düşünüyorum. Hatta gainer Whey Powder ile desteklerseniz çok iyi olur.

Rumi bunu beğendi.
  10. CiggySmoke

CiggySmoke Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ürünü sipariş ettim bile. 50 gram proteinin zararını görür müyüm aceba ? İçime kurt düştü şimdi.

11. CiggySmoke

CiggySmoke Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Aklıma takılan bir soru 1 porsiyon 3 ölçek diyor o da 145 gram. Günde 2-4 porsiyon arası ihtiyacınıza göre kullanın denmiş. 2 porsiyon kullansam 290 gram yapıyor günde. Yeni başlamış biri için 100 gram protein 1 günde çok olmaz mı ? Ya da ben bu ölçek işini yanlış anladım. 145 i 2 ye bölerek mi kullanmalıyım ? Birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim.

12. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Antrenman sonrası 2 ölçek içmeniz sizin için yeterli olur. Günlük alacağınız protein miktarı zaten antrenman günlerinde 110-125 arası, off günlerde 95-105 arası. Dediğim şekilde 30 gram proteini gainer'den almış oluyorsunuz. Tek seferde 165 gram tüketim yaklaşık 50 gram protein demek ve bu rakam çok yüksek. Antrenman öncesi 1 ölçek, antrenman sonrası 2 ölçek şeklinde de kullanılabilir. Bu ürünü kullanmadım hiç, ondan genel tecrübeme göre fikir veriyorum. Ancak gramaj olarak çok pahalı bir ürün. Bir de sıkıntı şu, gainerde amaç kalori alımını artırmak esasen. Özellikle zayıf olanlar için durum böyle. Siz günlük kalori alımını artırmak için bu ürünü günde 3 porsiyon içemezsiniz mesela, çünkü protein miktarı yüksek. Ancak söz gelimi bir Serious Mass'ı günde 300 gram alabilirsiniz, çünkü 300 gramında ortalama 45 gram protein var. O tarz gainerleri Whey ile destekleyerek kullanmak bu ürünlere göre daha iyi bence. Hem daha ekonomik oluyor hem de protein:karbonhidrat oranını dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.

13. CiggySmoke

CiggySmoke Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Çok da araştırdım ama böyle mantıklı bir fikir veren olmamıştı. Bilgisizlikten biraz da ilk sefer böyle olsun. Kutuyu bitirdikten sonra dediğiniz gibi yaparım. Çok teşekkür ederim önerileriniz için.

14. CiggySmoke

CiggySmoke Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ürünü bugün aldım. Antrenmandan önce 1 sonra 2 ölçek olmak üzere kullandım. Tuvalete çıktığımda farkettim idrarım aşırı köpüklüydü ve ilginç kokuyordu. Normal midir ?

15. Cemasef

Cemasef Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    tat olarak neyli olanını önerirsiniz?

16. Cemasef

Cemasef Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ve aynı zamanda şöyle bir sorum var. 15:00-23:00 arası çalıştığım için, sporu 11-12 arası, kahvaltımı da 8:30 gibi yapıyorum genelde.Bu düzene uygun olarak supplementin kullanımını nasıl yapmalıyım sizce spor yaptığım günler ve off günler dahilinde?

17. Necromancer

Necromancer Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Bildiğim kadarıyla yağlanmama söz konusu değil.Fakat nasıl olsa yağlanılıcak ondan da yiyeyim şundan da diye bi kavram yok.Düzenli beslenme ve hafif kardio ile az yağlanarak kilo alınabilir.

18. bdyc22

bdyc22 Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fitness Eğitmeni
    Yer:
    denizli
    gayet ıyı bır kılo aldırıcıdır

19. PARSezer

PARSezer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese sa. benim boyum 1.90 kilo 78.5 3 aydır spor yapıyorum ve 1 aydır parotein kullanıyorum ama devlet yurdunda kalmamdan dolayı yeterli beslenme konusunda sorun yaşıyorum ve vücudum kilo almaya yaktın değil daha çok vermeye meyilli (çabuk kilo veriyorum kilo almam kolay olmuyor). Sorum ise haziran ayına kadar olan ki dönemde gainerle devam ederek mi yoksa proteinle devam ederkmi hacim + kas kütlesi elde ederim ? BSN kullanırsamda kilo yanında kas hacmini ne derece etkiler ?

20. pavik94

pavik94 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Hiç kilo alamayan birisi olarak bu ürünü kullandım ve yine kilo alamadım :D

Sayfayı Paylaş