BSN True Mass kullanımı hakkında??

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ShaRLooT tarafından 24 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ShaRLooT

ShaRLooT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese selam...

Arkadaşlar ben yaklaşık 5 aydır BB yapıyorum haftada 4 gün olarak, ramazan dolayısı ile ara verdim Eylül'de tekrardan başlamayı planlıyorum.

Boyum 1.75 kilom 60 ben 10kg daha almak istiyorum, tabiiki kas kütlesi olarak fakat aklıma takılan bir konu var.
    Ben Antalya'da yaşıyorum, burası Eylül ayı içerisindede sıcak olucaktır muhtemelen ve yazın BB yaparak kilo alınmaz diyorlar. Şimdi ben bu ürünü (BSN True Mass) Kasım gibimi alıp kullanayım yoksa Eylül'de de alsam işe yararmı?

Yardım ederseniz çok sevinirim, hayırlı ramazanlar...

Son düzenleme: 24 Temmuz 2012
  2. Violinfeo

Violinfeo Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    zaten kullandığın ilk ay içerisinde görünen bi etki göremezsin öncelikle bi zemın hazırlaman lazım bence başlasan daha iyi olur

3. brhmcr

brhmcr Guest

Merak ettim neden ilk ayda etkisini gormesin? Sonucta urun zaten karbo -protein kaynagi? Kilo alma mantigina baktigimiza harcadigimizdan cok kalori alirsak kilo almaz miyiz? Bu durumda benim gunluk kullanimim 2500 kalori ise ben bunu dogal yollardan aliyorsam gunde atiyorim 2 olcek gainer bana 300 calori fazla veriyorsa, ilk ayda hergun 300 kalori fazlasi uyeye kilo kazandirmaz mi?

Aslinda sanirim ben cevaplari verdim ama sizin de goruslerinizi merak ediyorum.

Sayfayı Paylaş