BSN True Mass ölçek sorunu??

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Synyster Gates tarafından 6 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Synyster Gates

Synyster Gates Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar bu gün bsn true mass elime geçti. Bir porsiyon 165 gr yazıyor ve üstünde günlük bir porsiyon içiniz yazıyor. Şimdi forumda ise günlük üç ölçek alınız yazıyor. Bir ölçek(içinden çıkan) 80 cc buda 80 grama eşit. Şimdi gidip üç ölçek alırsam 240 gram olacak kafam baya karıştı yardımcı olursanız sevinirim. Bide bir porsiyonu veya üç ölçeği nasıl almam lazım yarısını sabah yarısını antrenmandan sonra olarak düşünmüştüm ben bu doğru mu ? Şimdiden sağolun.

2. freedom55

freedom55 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum şuan bende aynı ürünü kullanıyorum. Yalnız 80cc 80 gram değil hemen hemen 35 gramdır. Yani günlük 1 porsiyon almak istiyorsan 4-5 ölçek kullanman gerek. Forumda 3 ölçek kullanın yazmasının nedeni eski serilerdeki ölçeğin daha farklı ve büyük olmasıdır. Ne zaman içmen gerekir sorusuna gelirsek, aslında içilen zamanın çok büyük bir önemi yok. Çünkü kilo alman günlük aldığın kalorinin toplamıyla alakalı. Şahsen ben öğün aralarında ve spordan sonra kullanmanı tavsiye ederim.

3. Synyster Gates

Synyster Gates Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Ben internetten baktım 80 cc 80 gram yazıyordu. Herhalde su bazında yazmışlardı. Neyse bide kutunun üstünde 711 kcal yazıyor 165 gramı bu sütle mi su ile karıştırınca mı ?

4. freedom55

freedom55 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Su ile karışımı 711 kcal. Sütle içersen sütün değerlerinide eklersin üzerine :)

Son düzenleme: 6 Mart 2015

Sayfayı Paylaş