BSN Syntha-6

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Rpac tarafından 8 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 463
    67,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 187
    27,1%
  3. Başarısız

oy sayısı 41
    5,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 317 üye.
  1. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Evet çok memnun kalmıştım kullandığım zamanlar. Hızlı, orta hızlı ve yavaş sindirilen proteinler gün boyu vücudu besliyor. Bunu bildiğiniz için de insan psikolojik olarak da rahatlıyor :)

Şimdi protein işini biraz daha abartıp Sabah ve ant.sonrası Whey, Öğle vakti Syntha-6 ve gece yatarken Casein düşünüyorum :)

2. Petrucci

Petrucci Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Ürünü aldım tamamen orjinal, ve dünkü idmandan sonra hemen kullandım, ancak sabah aceleyle çıkmam gerekti içemedim. Ürün genellikle idman sonrası için tavsiye ediliyor ancak ben sabah kalkar kalkmaz da kullanacağım, hatta corn flakesin içine karıştırıp yemeyi düşünüyorum. Tadı gerçekten güzel. İdman sonrası suyla içilmesi tavsiye ediliyor ki daha hızlı etki etsin...

3. brk_izmir

brk_izmir Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    nitro-tech protein tozu midemi bulandırdığı için geçen hafta bu ürünü aldım , yaklaşım 1300 gr ...muz aromalı ve tadı mükemmel , kesinlikle midemi bulandırmıyor , tadı puding gibi ... antrenmandan önce bir ölçek ve antrenmandan sonra 2 ölçek alıyorum ...

4. Ayberk.K

Ayberk.K Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürün idman öncesi ve sonrası içi uygun değil. Gece uyumadan ve idmandan 1,30 saat kadar önce alabilirsin. Aslında bir de whey desteği iyi olur. İdmandan hemen sonrası ve sabah için.

5. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    bunu neye göre söyleyebiliyorsun ?
    evet antreman öncesi belki uygun değil ama antreman sonrası için whey+kazein in faydalarını içeren yazılar mevcut forumda..
    antremandan 1.5 saat önce demişsin ama nerden edindin bu bilgiyi sindirilme olayı desen kazein ne zamandan beri 1.5 saatte sindiriliyor o da ayrı bişey xD

pastnova bunu beğendi.
  6. Ayberk.K

Ayberk.K Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    İçinde yalnızca kazein yok, whey'de var.

7. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    whey olsa ne farkeder tamam whey sindirildi geriye cazein kaldı ee sonuçta bir sindirim işlemi devam ediyor ve body yaparken midenin çalışmaması yani bir sindirim işlemi gerçekleştirmemesi gerekiyor yoksa bilindiği gibi kan damarlara değil mideye sindirim için gider ve ne o antremandan performans alırsın nede pump yani antreman kaliten düşer olay bundan ibaret...

8. Petrucci

Petrucci Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Bu ürünü almadan önce idman biter bitmez basit karbonhidrat olarak hazır meyve sularından içerdim ancak bu ürünü aldıktan sonra idman biter bitmez Syntha-6 'i suyla karıştırıp içmeye başladım. Ürünü kullanan herkesin malumu Syntha-6 'in tadı mükemmel. Ama esas bomba şimdi geliyor ; Yukarıda anlattığım gibi idman sonrası basit karbonhidratta alabilmek adına dün ilk defa Syntha-6'i Vişne suyuyla karıştırıp içtim ve sonuç mükemmel ötesiydi. Belki farkında olmadan bunu yaptım ama bu kadar güzel bir tat vereceğini tahmin etmemiştim. Size tavsiyem idman sonrası kas onarımı için hem karbonhidrat hem de protein almak isteyenler, Syntha-6'i vişne suyuyla karıştırıp içsinler. Ben Netto 'nun Vişne suyunu kullandım.. Herkese tavsiye ederim, diğer meyve sularıyla olan kombinasyonunu ayrıca yazacağım ;)

9. stanstolen

stanstolen Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    ant. sonrası hem casein hem whey istiosanız whey protein tozunuzlar sütü karıştırıp içersiniz . süt hem whey hem casein içerdiğinden dolayı ant sonrası sizi götürür. meyve suyuyla ve suyla karıştırmak kısa süreli derseniz alın size alternatif :=)

10. Petrucci

Petrucci Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Syntha-6 kullandıysan bilirsin ki içinde 6 farklı emilim süresi içeren protein vardır. Özellikle idmandan sonra sütle protein tozu içmek önerilmemektedir. Sütün emilimiyle suyun ve hatta basit şeker karıştırılmış suyun (meyve suyu) emilimi arasında büyük fark vardır. Ayrıca casein içilecekse bu gece yatmadan önce tavsiye edilmektedir. Proteinin 6-8 saatlik dolaşımı ve vücudun uykuyla geçen zamanda buna ihtiyaç duyabilmesi halinde kullanması için.. thums:

11. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürüne bir denk gelemedim sanırım bunu izmirde bulamayacağız.

12. semihalan1988

semihalan1988 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allahaşkına bu ilaç nasıl kullanılıyor adam gibi yazan çıkacakmı?

13. Petrucci

Petrucci Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    ilaç mı? ne ilacı?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:38 ----------

Sanırım Türkiye'de yok, ben de Kıbrıs'ta olduğum için rum tarafından temin ediyorum..

14. ewwren

ewwren Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum.

15. woodoo

woodoo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bunun 5lbs sini bulamadım syntrax matrix 5.0 aldım bakalım nasılmış. ayrıca ürünün bi başlığı yok sanırım

16. lazur

lazur Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    rize
    artık birçok sitede satışta...

bende sipraişini verdım optimum pptimum nereye kadar birde bunu deneyecegım antrenman sonrası alınmaz demışsınız ıcındekı 15 gramlık karbo gun arası ıcın degıldır benc antrenman sonrası hemen alım ıcındır soncda 2 çeşıt whey var ıcnde buda whey ıstegımızı karşılıyor gece alınmalı dedınız gecede whey almayn dıolar nasıl yapcaz :)

17. Petrucci

Petrucci Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Bu protein tozu özellikle saat 19'dan sonra salona giden ve döndükten sonra yemek yemeyip birkaç saat sonra da yatan kişiler için idealdir. İçinde 6 farklı emilim süresi içeren kompleks whey, izole whey, yumurta proteini, kazeinat gibi zengin protein zinciri barındıran ve öğün yerine geçen (meal replacement) bir protein tozudur. İçindeki kazeinden dolayı 19 dan sonra salona gidip 23 gibi yatan sporcular için ki ben de bu gruba dahilim gerçekten idealdir. Ayrıca tad konusunda yanına yaklaşabilecek protein tozu da yok gibi... Sadece suyla karıştırarak rahatça içebildiğim tek protein tozu.. Unutmadan söyleyeyim ; içindeki yağ kesinlikle trans yağ değildir ayrıca karbonhidrata takılmayın çünkü idmandan hemen sonra karbonhidrat almak çok önemlidir.

Son düzenleme: 18 Nisan 2011
  18. lazur

lazur Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    rize
    hocam caydırdı antrenman sonrası ogunu olcagından nıtro tech pro ya çevırdık sparişi

19. Ferakess

Ferakess Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi aksamlar...kilo ve kas yapmak ıcın bsn no-xplode ve gene bsn syntha-6 alıcam..sizce bunlarla yeterli seviyeye ulaşırmıyım..yaş 18 kilom 55 boyum 1.80 fazla kilo almak ıstemıyorum amacım vucudumu sekle sokmak ve kaslarımı belli etmek..
    simdiden teşekkürler.

20. Petrucci

Petrucci Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Soruna cevap alabileceğim konu başlığı burası değil. Forumu okumanı tavsiye ederim. Spora yeni başlayacaksan en az 3-4 ay herhangi birşey kullanmamalısın, hele NO-Xplode a elini bile sürme. Ayrıca 1,80 boy 55 kilo olman çok zayıf olduğun anlamına gelir. Kütle kazandırıcılar kullanmalısın, forumu iyice okuman lazım.

Sayfayı Paylaş